ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szela1899 w naszym systemie gdzie stoper musi być jak najszybszy to raczej samobójstwo .
Właśnie przez brak szybkości na bokach obrony tracimy zawsze bramki .
2
@Eklerek mój ulubiony kawałek to Streamline a potem This Cocaine Makes Me Feel Like I'm On This Song . Ta druga piosenka to dla mnie idealny przykład piosenki SOAD .
@misterio Slipknot mój ulubiony zespół ale po Gray Chapter nie da się tego gówna słuchać.
0
@draxidox Warszawa Łódź to patologiczny odcinek .
Tam można seriale kręcić o debilach drogowych.
12
Czyli za Raphinhe zapłaciliśmy w 3 lata tylko 20 mln euro ? XD
0
@Luciano99 przecież my wygrywaliśmy jedynie kilka minut a w dwumeczu cały czas musieliśmy gonić Inter.
0
@Gibbon_FCB pierwszy , który zawalił indywidualnie był Inigo .
0
Ja czekam na mecz Barcelony w Polsce . Polaków zawsze na meczu sporo to niech mklub ma.szacunek i zagra w Dąbrowie górniczej.
0
@Stinger_ przy kradzieży roweru
11
@Dankho94isback w pracy spędzam 40h ale.pracuje z tego ok 10h.
2
@KrwawiaceoczyVEB zaraz jeszcze bramkarza ściągną
0
@Czyhrynski Adebayor .
0
I tak do przyszłego lata xD
0
@MajkiYB i to na minusie xD
1
A w zarządzie panuje optymizm .
1
@Arden selekcja naturalna.
0
@betonito Figo, Ronaldo ,Dembele , Yaya Toure.
2
@AssisMoreira baseball to jest kozak sport . Jak się przeprowadzałem w czasach gimnazjum było to 2005 rok to nowym dla mnie osiedlu grali w baseball .
Coś pięknego .
0
@SelloutCrowd to samo bezwstydni Amigosi . Prime już dawno za sobą ale latali po podwyżeczki do biur .
0
@daniel32778 mieliśmy mnóstwo sytuacji? W sensie 4 okazje w meczu z Sevilla gdzie na środku obrony grał Marcao i Azpilicueta to mnóstwo ? Serio? .
Po drugie , która obrona lepiej funkcjonowała ta gdzie traciliśmy 2-3-4 bramki w meczu?
8
@blakkudium już widzę jak Barca bierze udział z tą reszta drużyn xd
26
@Lionel_Messi10 nic takiego nie będzie miło miejsca . Alvarez nie do wyjęcia .
0
@Eto'o9 R10 wczoraj nie było ani jednego dobrego piłkarza Barcelony w tym meczu . Wszyscy grali gówno , w każdej akcji zbyt wolni i spóźnieni .
2
@Titi900 na co bronić Lewego skoro cała drużyna zagrała gówno?
2
@ProMILs jak zaczną treningu już wcześniej to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby grali od razu .
1
@Nightraider nie ufa i sam sobie Hansi grób wczoraj podkopał wystawiając skrzydła Ferran- Rashford i do tego jego Anglik na prawej stronie .
Przecież Ferran nie ma za grosz dryblingu , wczoraj jak dostał dobrą piłkę od Olmo i miał tylko starego Azpilicuete przed sobą a gość aż się przewrócił próbując nie stracić piłki .
Trzeba było dać Roonyego od początku a nie odwalać takie cyrki .
1
@szymonekk tego stopera z którym w składzie traciliśmy na lajcie po 2-3 bramki w meczu ? XD
4
@JanuszKorwinMikke i kim chcesz grać , Cubarsim? XD
5
@sebo939 wysoką linia obrony to już samobójstwo , każdy rywal przeczytał Barcelonę a my nie mamy piłkarzy na bokach , tylko wozy z węglem bez techniki jak Kounde czy Martin do takiej gry .
0
@barcasempre z Inigo też traciliśmy masę bramek .
1
Mieć karnego i dwie setki . Zjebać a potem dostać bramkę z takiego kąta.