0

@szela1899 w naszym systemie gdzie stoper musi być jak najszybszy to raczej samobójstwo .
Właśnie przez brak szybkości na bokach obrony tracimy zawsze bramki .

2

@Eklerek mój ulubiony kawałek to Streamline a potem This Cocaine Makes Me Feel Like I'm On This Song . Ta druga piosenka to dla mnie idealny przykład piosenki SOAD .
@misterio Slipknot mój ulubiony zespół ale po Gray Chapter nie da się tego gówna słuchać.

0

@draxidox Warszawa Łódź to patologiczny odcinek .
Tam można seriale kręcić o debilach drogowych.

12

Czyli za Raphinhe zapłaciliśmy w 3 lata tylko 20 mln euro ? XD

0

@Luciano99 przecież my wygrywaliśmy jedynie kilka minut a w dwumeczu cały czas musieliśmy gonić Inter.

0

@Gibbon_FCB pierwszy , który zawalił indywidualnie był Inigo .

0

Ja czekam na mecz Barcelony w Polsce . Polaków zawsze na meczu sporo to niech mklub ma.szacunek i zagra w Dąbrowie górniczej.

0

@Stinger_ przy kradzieży roweru

11

@Dankho94isback w pracy spędzam 40h ale.pracuje z tego ok 10h.

2

@KrwawiaceoczyVEB zaraz jeszcze bramkarza ściągną

0

@Czyhrynski Adebayor .

0

I tak do przyszłego lata xD

0

@MajkiYB i to na minusie xD

1

A w zarządzie panuje optymizm .

1

@Arden selekcja naturalna.

0

@betonito Figo, Ronaldo ,Dembele , Yaya Toure.

2

@AssisMoreira baseball to jest kozak sport . Jak się przeprowadzałem w czasach gimnazjum było to 2005 rok to nowym dla mnie osiedlu grali w baseball .
Coś pięknego .

0

@SelloutCrowd to samo bezwstydni Amigosi . Prime już dawno za sobą ale latali po podwyżeczki do biur .

0

@daniel32778 mieliśmy mnóstwo sytuacji? W sensie 4 okazje w meczu z Sevilla gdzie na środku obrony grał Marcao i Azpilicueta to mnóstwo ? Serio? .
Po drugie , która obrona lepiej funkcjonowała ta gdzie traciliśmy 2-3-4 bramki w meczu?

8

@blakkudium już widzę jak Barca bierze udział z tą reszta drużyn xd

26

@Lionel_Messi10 nic takiego nie będzie miło miejsca . Alvarez nie do wyjęcia .

0

@Eto'o9 R10 wczoraj nie było ani jednego dobrego piłkarza Barcelony w tym meczu . Wszyscy grali gówno , w każdej akcji zbyt wolni i spóźnieni .

2

@Titi900 na co bronić Lewego skoro cała drużyna zagrała gówno?

2

@ProMILs jak zaczną treningu już wcześniej to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby grali od razu .

1

@Nightraider nie ufa i sam sobie Hansi grób wczoraj podkopał wystawiając skrzydła Ferran- Rashford i do tego jego Anglik na prawej stronie .
Przecież Ferran nie ma za grosz dryblingu , wczoraj jak dostał dobrą piłkę od Olmo i miał tylko starego Azpilicuete przed sobą a gość aż się przewrócił próbując nie stracić piłki .
Trzeba było dać Roonyego od początku a nie odwalać takie cyrki .

1

@szymonekk tego stopera z którym w składzie traciliśmy na lajcie po 2-3 bramki w meczu ? XD

4

@JanuszKorwinMikke i kim chcesz grać , Cubarsim? XD

5

@sebo939 wysoką linia obrony to już samobójstwo , każdy rywal przeczytał Barcelonę a my nie mamy piłkarzy na bokach , tylko wozy z węglem bez techniki jak Kounde czy Martin do takiej gry .

0

@barcasempre z Inigo też traciliśmy masę bramek .

1

Mieć karnego i dwie setki . Zjebać a potem dostać bramkę z takiego kąta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?