0

Wątpię ze Vidal odejdzie w zimowym , jeszcze w europejskich pucharach grał z Barca więc LM też mu odpada .

0

Vidal lub Digne dziś z asysta coś tak czuję.

0

,, obrazalem Mich... pana Michała " mnie rozje*ało ;)

0

Też troć szczęścia mu brakło , dwie poprzeczki jedna mogła być na 2:0 z City a druga z Malaga gdzie powinni uznać bramkę Pique . Nie bronię Gomesa ale ciut szczęścia i juz ocena wyglądałaby lepiej .

1

Ja nie ocenialbym naszych transferów w tym roku . Każdy z nich to młodzi piłkarze i żaden z nich nie miał grać pierwszego garnituru w tym sezonie tylko trenować i zacząć ogarniac system naszej gry . Z jednym małym wyjątkiem czy li Umtiti za Javiera ale z taką formą jaką prezentował Argentyńczyk na początku sezonu to wcale nie dziwi .

21

Przyszedł na gotowe . Mózg rozj*bany.

2

Wczoraj obok Iniesty zagralby Edmilson i też by było dobrze skoro graliśmy przeciwko drużynie , która nie miała nic szczególnego do zaoferowania .

16

Podczas wczorajszego meczu nawet komentatorzy przytaczali statystyke że to jeden z najbardziej eksploatowanych pilkarzy z pięciu najsilniejszych lig , wiec nie dziwi mnie wcale jego odpoczynek od gry .
Zwłaszcza że na jego pozycji żaden środkowy pomocnik nie gra szału , także uważam że żaden też nie wygrał z nim pojedynku o pierwszy skład .

1

Zajebiście .

8

Ronaldo ma taki wachlarz dryblingu jak Maxwell kiedy u nas grał.

2

Zamiast rezygnować z jednego ze środkowych pomocników, których mamy nadmiar to znowu gość kasuje Vidala .

2

Dobrze ze nie mamy ich syndromu odpadania zaraz po wyjściu z grupy .

0

Serio porownujesz 30 letniego piłkarza do 23 letniego ?

0

Nie wyszedłem w najmniejszym stopniu .
Twoim tokiem myślenia to powinieneś zjechać całą obronę za to że wybijali piłkę za nasz aut bramkowy lub poprostu na aut bo z autu też się da wrzucić w pole karne .
Możesz cisnac nasza linię obrony za to że nie radzą sobie w pojedynkach glowkowych ale nie resztę za faulowanie z dala od naszej bramki .
Równie dobrze możesz zjechać całą drużynę za faulowanie na połowie przeciwnika bo 70-80 metrów też da się przekopać i to nawet Navas mógł asystowac Ramosowi . To poprostu błąd naszej defensywy a Masche nie pierwszy raz poslizgnal się w kluczowym momencie .

0

Ta piosenka jest cienka jak siki węża.

0

Wiesz ,na wyjeździe ledwo wyciagnelismy wygraną a tu ze Paco strzeli to jest minimum . Kolo ma 23 lata i narazie nawet nie staram się co oceniać bo nie ma sensu .

0

Niebezpieczny wolny 30-40 metrów od bramki no nie mogę haha .

0

Zawsze mozna spróbować pozyskać Coutinho , który będzie jedynym ofensywnym pomocnikiem a za nim grać dwójka Gomes&Rakitic . Choć naturalnym zmiennikiem może kiedyś zostanie Samper .

0

Iniesta wszedł za Rakietę ale nie na jego pozycję . Za Rakietę poszedł Gomes , Iniesta bardziej do przodu . Stąd z przodu było lepiej.

0

Profesura .

0

Właśnie a Real czekają jeszcze KMS a to jest jedną z przyczyn dlaczego nie wygrywa się LM dwa razy pod rząd . Eksploatacja zawodników jest tak duża ze piłkarz jadą później a oparach nie mówiąc już już regularnej grze . Zresztą gramy też rewanż na Santiago my lubimy tam grać ostatnimi czasy . Jeszcze wiele spotkań i wiele punktów potraci i jedna i druga ekipa .

42

Rozumiem krytykę większości jeśli chodzi o nasz środek pola ale tak naprawdę do wejścia Iniesty to graliśmy równo a taki był płacz ze nas zniszczą . Większość akcji Realu szła ze skrzydeł i tylko wrzutki i wrzutki . Do tego najwięcej lewą stroną i atakujący Marcelo, widać upatrzyli ofiarę w Roberto .
Poza wynikiem to jednak podobała mi sie walka w srodku , wslizgi , walka o górne piłki czy wejścia ciałem . Choć wiadomo lepiej by było gdyby do tego asystowali . Potem wszedl Andres i zniszczył resztę przeciwników, szkoda ze Leo nie wykorzystał jego magicznego podania na milimetry .
P.S. Nie mogę ze śmiechu jak niektorzy upatruja winnego w Ardzie , gdzie koleś faulowal poprostu z dala od bramki . Zawalił kryjacy Ramosa i tyle a nie , będziemy się bac faulowac 40 metrów od bramki bo mamy sieroty w walce o górne piłki no proszę Was .
Gdyby Ney strzelił w światło bramki przy św setce to gol Ramosa byłby dla nich na otarcie łez ale cóż lepiej -6 niż 9 , chociaż myślę ze to my bardziej zaslugiwalismy na 3 pkt .

1

Nie szkoda gola Ramosa tylko niewykorzystanych sytuacji Neya i Leo . Mogliśmy prowadzić wyżej to się zaczęło pietkowanie przy 1:0 ...

3

Tylko ciekawe kto ci bedzie wracal do defensywy bo Rakitic w defensywie gra bardzo dobrze.

0

Chyba nie :D

0

Tak i ciekawe kto będzie rozgrywał .

0

Vidal 5,5 . You made my day .

2

Nie zdziwie sie jak tak zrobi . Rafa nie dorównuje w talencie swojemu bratu i mam wrażenie ze od jakiegos czasu zatrzymal sie w rozwoju .

0

A jak nie daj Boże Suarez dostanie kontuzji to co ? Wstawisz tam Rafinhe za niego ?

3

Ale mam beke . Sam Suarez jest bez formy i w ostatnich meczach marnuje setki jak ich mało. Po meczu z Sociedad nie było narzekań na niego mimo że gość praktycznie nie wziął udziału w tym meczu .
A większość z Was woli wepchnąć szóstego środkowego pomocnika zamiast jedynego napastnika no nie wierzę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?