La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

1

Dziś Paco no musi strzelić ... miał prawie 4 miehy na strzelenie i nic . Licze na niego .

0

@matesfcb93 Ja liczę na to żeby zagrał dobry mecz. Nawet nie musi strzelić bramki, ważne żeby mógł się nam podobać. :] Oby pokazał się z dobrej strony dziś.

0

@KamQiX Jak dla mnie minimum bramka dzis Paco :)

konto usunięte

0

@matesfcb93 Jeśli mając Messiego i Iniestę u boku nic nie wciśnie to nuż raczej nigdy tego nie zrobi.

0

@matesfcb93 Wiesz ,na wyjeździe ledwo wyciagnelismy wygraną a tu ze Paco strzeli to jest minimum . Kolo ma 23 lata i narazie nawet nie staram się co oceniać bo nie ma sensu .

0

@sewerynVeB Dlatego takjak napisalem ,musi strzelic i tyle :)

0

@matesfcb93 Fajnie by było, ale wolę żeby zagrał dobrze a nie strzelił bramki niż żeby wcisnął jakiegoś farfocla do pustej, a oprócz tego był niewidoczny przez pozostałe 89 minut.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?