ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
W ogóle ten finał to był rasistowski ze strony Włochów, a w szczególności to już Donnarumma ostro poleciał broniąc wyłącznie karne wykonywane przez czarnoskórych piłkarzy.
5
@sebo939 Najpierw to niech powtórzą mecz Barcy z Interem
0
@Bocheno1 Bramkarz ma bronić, a nie umieć liczyć do 5.
0
@klopx Jak to mówią raz pod wozem... raz pod wozem. Chłop musi być cierpliwy, jeszcze mnóstwo porażek go czeka.
0
@vangoor Nie ma złotej rady. Ile takich karnych skończyło się na poprzeczce? Myślisz, że on tak wycelował czy walnął na siłę? Nie jeden piłkarz przeniósł piłkę bo nie chciał strzelić za lekko.
1
@MesQueUnClub96 Belotti we Włoszech też podszedł ze strachem w oczach.
0
@Encore Jorginho też fatalnie.
76
Wszyscy Ci piłkarze strzelające karne powinni brać przykład z Mascherano. W Barcelonie strzelił wszystkie karne jakie wykonywał.
12
Saka strzelający pierwszego karnego w karierze wyznaczony jako piąty w finale ME. Co może pójść nie tak?
1
@IronSanHybrid Poszli rozwalać Londyn.
0
Nadal mam bekę z tego jak niektórzy piłkarze wybierają ten debilny rozbieg. Przecież to większości przypadków kończy się tak jak dzisiaj.
Jorginho też niby taki ekspert, ale Lewy robi to dużo płynniej i strzela zazwyczaj trochę mocniej i precyzyjniej.
3
Oby Kane poszedł kiedyś do Realu to wtedy już nic na pewno nie wygrają.
3
Generalnie na tym Euro to parodia wykonywania rzutów karnych. Jedynie Francja Szwajcaria było ok bo tylko Mbappe nie strzelił, a potem to tylko śmieszniej było.
A karne z tym dreptaniem to zawsze kończą się w ten sam sposób.
2
A niektórzy mówią, że karne to zbyt dobra okazja i powinny być wykonywane z 16 metra. Wtedy to dopiero by nie strzelali
2
Pickford obejrzał jak Jorginho wykonuje karne i go wyczekał do końca
0
To wymyślił angielski Brzęczek te zmiany
1
Czy to był Zaza?
1
Fajna kamera do tych karnych.
2
Było po nim widać, że się zesrał.
3
Włosi zaczynają, a to ma ogromne znaczenie.
3
Chorwacja wygrywając karne 2 razy z rzędu grała z Rosją która też wygrała wcześniejszy mecz po karnych więc ktoś musiał wygrać :D
0
Karne to nie loteria, jak strzelasz tak jak Morata ostatnio to sam prosisz się o kłopoty.
1
Włosi pokonali po karnych Hiszpanię która pokonała po karnych Szwajcarię która pokonała po karnych Francję.
No wychodzi na to, że jednak Anglia. Już o klątwie nie wygrywania dwóch serii rzutów karnych z rzędu nie wspominając.
0
Jakie straty chcieli odrabiać Anglicy w dogrywce z Duńczykami?
2
Obydwaj szli ostro na tą piłkę więc dobra decyzja z tą żółtą bo Włoch był minimalnie spóźniony, ale nie było to specjalne wejście.
1
Od Euro 2008 mistrzostwo wygrywa drużyna która w drodze do finału wygrała serię rzutów karnych. Także przykro mi Anglicy.
0
Chiellini miał farta, że nie miał żółtej na koncie i mógł sobie pozwolić na taki faul.
3
Znowu dogrywka będzie i będę chodził niewyspany w robocie.
0
Jak wygląda gra w 2 połowie? Niestety nadeszła do mnie burza i utraciłem sygnał w 50 minucie. Gol Włochów po stałym fragmencie?
1
To był całkiem fajny finał dopóki Anglicy nie strzelili.