ShowyAnteater
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jeden z gorszych meczów Barcelony jakie oglądałem, kończę oglądanie na 1 połowie bo czuję, że mogę nie wytrzymać nerwowo, powinien ktoś nagrać analizę występu Rakitica i porównać ją z gościem który gra w Ekstraklasie bo wydaje mi się że znacząco poziomem by się nie różnili.
0
ogladajac to co robi rakitic na tym boisku idzie dostać szewskiej pasji
1
@IronSanHybrid ahh i ten piszczek z 9 na plecach
0
moze ktos sie podzielic o co chodzi z tym samochodem?
0
@ShowyAnteater http://strims.world/BarcelonaMallorca.php jak ktos nie znalazł :p
1
ma ktos moze jakis link z transmisją? musialem mamie ustąpić telewizor xD
0
ciekawe czy firpo poda celnie dzisiaj xD
0
najpierw bedzie losowanie czy nagrody na najlepszych zawodników?
1
@th@les Borussia ma niesamowitych kibiców, zdecydowanie najlepsi w całej Europie.
0
@Hubert98 porównaj sobie wpływ Busquets'a na grę do np. Kante czy kiedyś Makelele i znowu się spytaj mnie co w tym zabawnego.
0
najlepsze jest to, że te same osoby które śmiały się z zarządu że nie udało im się kupić de Ligta i za to mamy Todibo a teraz płaczą i znowu się śmieją z zarządu że oddajemy "PERSPEKTYWICZNEGO" i "MŁODEGO ZAWODNIKA" za Neymara. Ludzie co jest z wami nie tak? xD
6
@Janiama busquets wygrywa? XDDDD
0
@Anonymus0608 chcialem dac 7.5 ale nie da się xD, bardzo spodobała mi się jego gra, myslalem jak wchodzil ze bedzie gral zachowawczo i pilki caly czas do tylu beda posylane a zdziwilem sie kilkoma akcjami skrzydłem w których wychodził zwycięsko, ja osobiście pokładam w nim wielkie nadzieje.
0
https://www.fcbarca.com/user/ShowyAnteater/moje-oceny/mecz/7409/fc-barcelona-real-betis-balompie
a wy jakie oceny daliście?
0
rafinha spoko tylko brakuje mu kropki nad "i"
perez bardzo na plus
busquets do zmiany, znudziło mi się już oglądanie podawania piłki do pique
3
@Messibestplayerintheworld https://www.instagram.com/p/B1eqmLxBOzq/
0
@wachaFCB jutro czyli piątek czy sobota bo teoretycznie sobota juz xD
1
@fajniag gomorra czarnobyl
0
@rayr imo spoko akcja komercyjna, wiec raczej tak
0
@Chwytliwy myślę ze codziennie odkąd odeszedł hahah
0
http://imgurl.pl/img/123_5c4872c53bc8b.png
dobre informacje ma jednak ta wikipedia :d
1
tobie juz chyba starczy sylwestra :D
0
Ile całość, bez wycieczek turystycznych może kosztować? Pytam się tylko orientacyjnie.
1
na to liczyłem najbardziej :D
0
Komentarz usunięty
0
TAAAAK JEEEEST!!!1
0
Jeżeli oceniasz ludzi po tym że ktoś napisał"xD" albo użył jakiejkolwiek emotki to naprawdę gratuluje podejścia do życia i ludzi haha. I tak nikt nie wie o co ci chodziło w tym komentarzu.
0
a i zapomniałem dodać że 9 to nie liczba tylko cyfra xD
0
dobra może będę chamski ale, co jest z tobą nie tak xd
3
bo wiesz 10 to też liczba dwucyfrowa