0

przecież już dawno ma wynik dwucyfrowy

0

Coutinho będzie grał z 7? Jeżeli to jaki numer Arda? Co jeśli Arda dalej będzie siedział z 7 na trybunach, jaki wtedy numer dostanie Filip?

0

dzięki serdeczne :D

0

taak ale wtedy tego nie zauważyłem

0

Kiedy prezentacja Cou? Prosiłbym dokładnie:)

0

tak jest w końcu to mamy

0

ma ktoś link działający na telefon?

4

Ale wiesz że przegrali przez normalnego gola z gry chyba w 112 minucie xD?

0

Wygrywanie wygrywaniem, ale co z kontraktem Messiego?

2

Bo Suarez jest bezcenny? Każdy zawodnik ma w swojej karierze taki moment że prawie nic mu nie wychodzi. I jeszcze to dziecinne pisanie że "raczył" i naprawdę uważasz że Suarez nie jest wybitny(wynika to z twojej interpretacji). KOCHAM LUDZI KTÓRZY TUTAJ WCHODZĄ I PISZĄ O TYM ŻE SUAREZ TO DNO

0

JESZCZE SIĘ CIESZYŁ

0

HAHAHAHAHAHA NIE MOGE XDD

0

poratuje ktoś linkiem? sporstlive nie działa...

0

tylko ja mam tutaj czarny obraz?

1

PAAAULINHHOOOOOOOOO

0

co się tam dzieje?

0

Ma ktoś stream do meczu realów?

2

to są właśnie te detale

0

Też się śmiałem xD

1

AHAHAHAHAHHAHA NIE MOGE XDD

0

błagam zmień tego pique albo suareza

0

Co znaczy SFG?

0

barcelona potrzebowała 3 podań żeby Luis Suarez zdobył gola

1

To uczucie kiedy jutro masz 8 lekcji xD

0

https://strawpoll.com/d715r5a6
Jak myślicie to była jednorazowa wpadka Jędzy i powinien znowu zagrać czy Rybus pewniejszy?

0

Jak wrócę do domu to się postaram ;D

1

Przesłucham :D

0

https://strawpoll.com/sya1168r
Kto na Kazachstan w bramce?

1

Są tu jacyś słuchacze $uicideBoy$ ? Podoba wam się ich nowa nuta ;p?

0

też tak uważam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?