ShowyAnteater
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przecież już dawno ma wynik dwucyfrowy
0
Coutinho będzie grał z 7? Jeżeli to jaki numer Arda? Co jeśli Arda dalej będzie siedział z 7 na trybunach, jaki wtedy numer dostanie Filip?
0
dzięki serdeczne :D
0
taak ale wtedy tego nie zauważyłem
0
Kiedy prezentacja Cou? Prosiłbym dokładnie:)
0
tak jest w końcu to mamy
0
ma ktoś link działający na telefon?
4
Ale wiesz że przegrali przez normalnego gola z gry chyba w 112 minucie xD?
0
Wygrywanie wygrywaniem, ale co z kontraktem Messiego?
2
Bo Suarez jest bezcenny? Każdy zawodnik ma w swojej karierze taki moment że prawie nic mu nie wychodzi. I jeszcze to dziecinne pisanie że "raczył" i naprawdę uważasz że Suarez nie jest wybitny(wynika to z twojej interpretacji). KOCHAM LUDZI KTÓRZY TUTAJ WCHODZĄ I PISZĄ O TYM ŻE SUAREZ TO DNO
0
JESZCZE SIĘ CIESZYŁ
0
HAHAHAHAHAHA NIE MOGE XDD
0
poratuje ktoś linkiem? sporstlive nie działa...
0
tylko ja mam tutaj czarny obraz?
1
PAAAULINHHOOOOOOOOO
0
co się tam dzieje?
0
Ma ktoś stream do meczu realów?
2
to są właśnie te detale
0
Też się śmiałem xD
1
AHAHAHAHAHHAHA NIE MOGE XDD
0
błagam zmień tego pique albo suareza
0
Co znaczy SFG?
0
barcelona potrzebowała 3 podań żeby Luis Suarez zdobył gola
1
To uczucie kiedy jutro masz 8 lekcji xD
0
https://strawpoll.com/d715r5a6
Jak myślicie to była jednorazowa wpadka Jędzy i powinien znowu zagrać czy Rybus pewniejszy?
0
Jak wrócę do domu to się postaram ;D
1
Przesłucham :D
0
https://strawpoll.com/sya1168r
Kto na Kazachstan w bramce?
1
Są tu jacyś słuchacze $uicideBoy$ ? Podoba wam się ich nowa nuta ;p?
0
też tak uważam :D