O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.

0

O Boshe!!! Jak ja czytam wypowiedzi tego Ryan'a to mi sie lewy poldupek zwija w rulonik i spi...ala prawa nogawka. Kolo ma na bank 8 klas i 16 swiadectw!!!

0

Skandalem mozna okreslic to za Twoja matka musi sie z Toba uzarac. Zal mi jest jej z calego serca. Zobaczymy co ta chodzaca wazelina C.R zrobi. Takiego pizdusia jak on w zyciu nie widzialem ale chyba jestes gejem dlatego jestes za MU

0

Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.

0

Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro

Vamos Barca!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Ban!

0

Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro

Vamos Barca!!!!!

0

Żal mi tych z realu -wiedzą, że są daremni a skaczą kozaczki jak by im się trampki paliły... Czekam tylko na rewanż w Madrycie, ciekawe co wtedy będą mieli do powiedzenia. Pozdro Barca 4EVER

0

Czlowieku nie obchodzi mnie przeszlosc bo to tylko statystyka!!! Patrz na tu i teraz.

0

zal mi was wszystkich!!! jak Barca wygrywa to jest pieknie ale jak przegra to wszyscy tylko krytykowac potrafia!!! jestem fanem Barcy od zawsze i czy wygra czy przegra jestem dumny z nich, a ze sezon jest dlugi to slabsze momenty musza byc. tyle pozdro all

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?