Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
O Boshe!!! Jak ja czytam wypowiedzi tego Ryan'a to mi sie lewy poldupek zwija w rulonik i spi...ala prawa nogawka. Kolo ma na bank 8 klas i 16 swiadectw!!!
Skandalem mozna okreslic to za Twoja matka musi sie z Toba uzarac. Zal mi jest jej z calego serca. Zobaczymy co ta chodzaca wazelina C.R zrobi. Takiego pizdusia jak on w zyciu nie widzialem ale chyba jestes gejem dlatego jestes za MU
Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro
Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro
Żal mi tych z realu -wiedzą, że są daremni a skaczą kozaczki jak by im się trampki paliły... Czekam tylko na rewanż w Madrycie, ciekawe co wtedy będą mieli do powiedzenia. Pozdro Barca 4EVER
zal mi was wszystkich!!! jak Barca wygrywa to jest pieknie ale jak przegra to wszyscy tylko krytykowac potrafia!!! jestem fanem Barcy od zawsze i czy wygra czy przegra jestem dumny z nich, a ze sezon jest dlugi to slabsze momenty musza byc. tyle pozdro all
Komentarze
0
Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
0
O Boshe!!! Jak ja czytam wypowiedzi tego Ryan'a to mi sie lewy poldupek zwija w rulonik i spi...ala prawa nogawka. Kolo ma na bank 8 klas i 16 swiadectw!!!
0
Skandalem mozna okreslic to za Twoja matka musi sie z Toba uzarac. Zal mi jest jej z calego serca. Zobaczymy co ta chodzaca wazelina C.R zrobi. Takiego pizdusia jak on w zyciu nie widzialem ale chyba jestes gejem dlatego jestes za MU
0
Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
0
Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro
Vamos Barca!!!!!
0
Ban!
0
Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro
Vamos Barca!!!!!
0
Żal mi tych z realu -wiedzą, że są daremni a skaczą kozaczki jak by im się trampki paliły... Czekam tylko na rewanż w Madrycie, ciekawe co wtedy będą mieli do powiedzenia. Pozdro Barca 4EVER
0
Czlowieku nie obchodzi mnie przeszlosc bo to tylko statystyka!!! Patrz na tu i teraz.
0
zal mi was wszystkich!!! jak Barca wygrywa to jest pieknie ale jak przegra to wszyscy tylko krytykowac potrafia!!! jestem fanem Barcy od zawsze i czy wygra czy przegra jestem dumny z nich, a ze sezon jest dlugi to slabsze momenty musza byc. tyle pozdro all