Shreku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
0
O Boshe!!! Jak ja czytam wypowiedzi tego Ryan'a to mi sie lewy poldupek zwija w rulonik i spi...ala prawa nogawka. Kolo ma na bank 8 klas i 16 swiadectw!!!
0
Skandalem mozna okreslic to za Twoja matka musi sie z Toba uzarac. Zal mi jest jej z calego serca. Zobaczymy co ta chodzaca wazelina C.R zrobi. Takiego pizdusia jak on w zyciu nie widzialem ale chyba jestes gejem dlatego jestes za MU
0
Te Ryan wez sie lepiej usmun w cien bo krajobraz psujesz! Czlowieku MU nas przejedzie?? Real< Chelsea tez tak mowili i co?? Teraz siedza gdzies zaszyci w swoich domach i nie wierza w to co sie stalo. Zachowaj te Twoje puste slowa dla siebie i idz poogladaj...nie wiem... kreskowki jakies!! Albo wiesz co idz sie do kibelka pobaw lulokiem moze wtedy bedzie Ci lzej na duchu.
0
Spyke czy wg Ciebie football jest sprawiedliwy?? odpowiedz sobie na to pytanie. Mi wogole nie jest zal Chelse. Z jednym sie zgodze Barca nic nie pokazala ale grajac najbardziej kulawy football dala rade awansowac. A ze Ci jest wstyd to chyba masz jakis problem ze swoja osobowoscia, jak chcesz sie poczuc jak kibic Chelse przejdz na ich strone. Pozdro
Vamos Barca!!!!!
0
Ban!
0
Po co te dyskusje? Swietujcie bo sie nalezy. wg mnie Chelsea nic nie pokazala a Hiddink to frajer bo znowu mu sie nie udalo. bronic sie 180 min i liczyc na kontry tylko to potrafia... a zreszta co mnie to obchodzi? Barca zasluzyla na ten final jak zadna inna druzyna w przekroju calego sezonu:) i tak na marginesie zwyciezcow ise nie sadzi!!!! Visca el Barca
0
Panowi do tej pory caly chodze i placze z radosci!!! Jako jedyny z mijego grona wierzylem do konca i jak Blady trafil do bramki to malo co chaty nie zdemolowalem!! Kocham Barcelone na zawsze i od zawsze.
0
Cos mnie sie tu nie podoba z tym Lahm'em. To musi byc jakas podpucha. Jezeli nawet zagra to Messi go bedzie wkrecal w ziemie wiec luzik, mniej emocji bedzie good! Juz caly chodze hehe
0
Czlowieku nie obchodzi mnie przeszlosc bo to tylko statystyka!!! Patrz na tu i teraz.
0
Żal mi tych z realu -wiedzą, że są daremni a skaczą kozaczki jak by im się trampki paliły... Czekam tylko na rewanż w Madrycie, ciekawe co wtedy będą mieli do powiedzenia. Pozdro Barca 4EVER
0
Valdes- bramkarz sredniej klasy nie pasujacy do poziomu Barcelony!!! powinni go zastapic kims lepszym, ale jak? przeciez Real ma wychowanka to my tez musimy-bzdura- a tak poza tym jest git:)
0
oj bolokorn chodz mi o to ze latwo jest kogos skrytykowac gdy mu nie idzie. oni sa pilkarzami nie maszynami i nie da sie kazdego meczu grac na 100% to nie mozliwe!!! jak chcesz cos tworczego czy pozytecznego to zaloz jakas fundacje charytatywna
0
ja tam wiem swoje- Barca jest w stanie wygrac z kazdym tylko musim sie odwrocic od nas zla karta. mysle ze madry Pep cos wykombinuje i wszyscy beda zadowoleni po meczu. Ba!!! po sezonie:)
0
o co wam chodzi?? mecz byl pierwszej klasy a to ze troszke Nam forma spadla to nie jest dziwne przy tak napietym grafiku!!! wiec nie krytykujcie kogos jezeli sami nie potraficie czegos lepiej zrobic!!! na zawsze Barca:)
0
zal mi was wszystkich!!! jak Barca wygrywa to jest pieknie ale jak przegra to wszyscy tylko krytykowac potrafia!!! jestem fanem Barcy od zawsze i czy wygra czy przegra jestem dumny z nich, a ze sezon jest dlugi to slabsze momenty musza byc. tyle pozdro all