0

Coś nawet próbuje rozegrać ta Celta ale brak umiejętności w ostatniej kwarcie boiska a Real jest w swoim żywiole grając na wolne pole

1

Bardzo ładna bramka Turka,
A Celta wygląda smutno i na pewno gorzej niż z Nami!

0

Fermin i Victor out…
Nie powinien czekać trener

2

Powinien zejść Victor i Fermin a za nich Rapha i Olmo a nie Fati

1

Wrócił przegryw z wielu wcześniejszych kompromitacji sprzed lat i jesteśmy na dobrej drodze do nowej kompromitacji!!!

2

Przykre ale to jest dramatyczny poziom naszych rezerwowych!!
Fort, Fermin, Fati, Gerard, Victor to nie są ludzie na ten Klub… Niestety!

2

No kto się kurw… spodziewał czegoś takiego… przecież my nie mamy rezerwowych, sorry ale Ci goście mogą występować pojedynczo kiedy gra podstawowy skład!
Sami wyglądają jak kurczaki bez łbów

0

Za chwilę my zostaniemy bez obrońców

2

Kurwa z tym pechowcem i ostatnim przegrywem na bramce nawet ze spadkowiczem będzie trudno…

1

@KamQiX dokładnie tak! Inter aż tak nie presuje a jest najgroźniejszy przy SFG
Konieczne są centymetry Urugwajczyka!

0

Jeśli Młody wyjdzie i zejdzie w 15 minucie to będzie dramat!!!

0

Kurwa zmiana za Ferrana albo Yamaha skoro

3

Może jednak Fati

0

0

Kurwa Inter cieszy jape jak widzi jak my bronimy i że dogrywka

0

Skuteczność fatalna i mamy co mamy

0

Jakieś zmiany bo stanęliśmy

0

Skuteczność tragiczna

2

Martin jest do zmiany

1

Tak nie możemy grać… Prosimy się o kłopoty

2

Powinien wejść Urus żeby w razie czego się ścigać

0

Wychodzi nie wprowadzanie rezerwowych jak graliśmy w meczach gdzie było wysoko albo bardzo wysoko…
Tam powinni biegać Fort, Ansu Torre i jakaś młodzież!!
A tak mamy to co teraz… widać gołym okiem że nogi nie niosą…
Teraz tylko może już zabraknąć czasu na odzyskanie świeżości

0

Jesteśmy zajechani
To już tragedia

0

Nie rozumiem serio nie grania Fortem
Kounde wygląda jak trup

3

Źle to wygląda
To tylko Celta a wyglądamy naprawdę słabo

1

Oni nie mają siły biegać…
To wygląda jak w listopadzie a może nawet górze

1

@Quahoo patrz Fermin… nie można z 11 metra będąc samemu uderzyć na 4 piętro

1

Dawno nie zagraliśmy takiego paździerza jak dzisiaj…
Praktycznie każdy grał gówno!
Może się obudzą ale dzisiaj to wyglądało strasznie

0

Lewy, Yamal i Fermin dajcie już spokój dzisiaj

1

Yamal powinien już siedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?