Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś nawet próbuje rozegrać ta Celta ale brak umiejętności w ostatniej kwarcie boiska a Real jest w swoim żywiole grając na wolne pole
1
Bardzo ładna bramka Turka,
A Celta wygląda smutno i na pewno gorzej niż z Nami!
0
Fermin i Victor out…
Nie powinien czekać trener
2
Powinien zejść Victor i Fermin a za nich Rapha i Olmo a nie Fati
1
Wrócił przegryw z wielu wcześniejszych kompromitacji sprzed lat i jesteśmy na dobrej drodze do nowej kompromitacji!!!
2
Przykre ale to jest dramatyczny poziom naszych rezerwowych!!
Fort, Fermin, Fati, Gerard, Victor to nie są ludzie na ten Klub… Niestety!
2
No kto się kurw… spodziewał czegoś takiego… przecież my nie mamy rezerwowych, sorry ale Ci goście mogą występować pojedynczo kiedy gra podstawowy skład!
Sami wyglądają jak kurczaki bez łbów
0
Za chwilę my zostaniemy bez obrońców
2
Kurwa z tym pechowcem i ostatnim przegrywem na bramce nawet ze spadkowiczem będzie trudno…
1
@KamQiX dokładnie tak! Inter aż tak nie presuje a jest najgroźniejszy przy SFG
Konieczne są centymetry Urugwajczyka!
0
Jeśli Młody wyjdzie i zejdzie w 15 minucie to będzie dramat!!!
0
Kurwa zmiana za Ferrana albo Yamaha skoro
3
Może jednak Fati
0
@Lucyffffer1922 serio?
0
Kurwa Inter cieszy jape jak widzi jak my bronimy i że dogrywka
0
Skuteczność fatalna i mamy co mamy
0
Jakieś zmiany bo stanęliśmy
0
Skuteczność tragiczna
2
Martin jest do zmiany
1
Tak nie możemy grać… Prosimy się o kłopoty
2
Powinien wejść Urus żeby w razie czego się ścigać
0
Wychodzi nie wprowadzanie rezerwowych jak graliśmy w meczach gdzie było wysoko albo bardzo wysoko…
Tam powinni biegać Fort, Ansu Torre i jakaś młodzież!!
A tak mamy to co teraz… widać gołym okiem że nogi nie niosą…
Teraz tylko może już zabraknąć czasu na odzyskanie świeżości
0
Jesteśmy zajechani
To już tragedia
0
Nie rozumiem serio nie grania Fortem
Kounde wygląda jak trup
3
Źle to wygląda
To tylko Celta a wyglądamy naprawdę słabo
1
Oni nie mają siły biegać…
To wygląda jak w listopadzie a może nawet górze
1
@Quahoo patrz Fermin… nie można z 11 metra będąc samemu uderzyć na 4 piętro
1
Dawno nie zagraliśmy takiego paździerza jak dzisiaj…
Praktycznie każdy grał gówno!
Może się obudzą ale dzisiaj to wyglądało strasznie
0
Lewy, Yamal i Fermin dajcie już spokój dzisiaj
1
Yamal powinien już siedzieć