Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miejmy tylko nadzieję że to tylko jeden taki mecz że im odcięło kompletnie prąd!
Jeśli teraz będą mieli taką serię jak po Ossasunie to biorę to w ciemno!
Dobrej nocy Cules!
0
Dzisiaj brak wszystkiego!
Niestety ale chuj z tego będzie dzisiaj:(
0
Niestety dzisiaj wyglądamy jakby odłączyli Nam prąd!
Było wiadomo że takie mecze będą się zdarzać!
Zwłaszcza jeśli nie będziemy więcej rotować składem...
0
Nie wiem kurw... który piłkarz tak mnie ostatnio denerwował jak ten nasz lewy obrońca!
Gość jest tragiczny!!!
1
Gra trochę jak w zeszłym sezonie...
Chłopaki grają na drugim biegu!
Ale co kurw.. robi na boisku Martin to naprawdę nie rozumiem:(
Gość jest tragiczny!!
Bramka po jego głupim zagraniu i praktycznie całe zagrożenie z jego strony!
Blade przy nim to Pan Piłkarz.
0
Wierzę!!!
Ale jednocześnie okrutnie się obawiam dzisiejszego meczu...
0
Blade nie daje nic z przodu a z tyłu zostawia tyle miejsca że masakra!
Obrona nie wygląda niestety pewnie...
I jeszcze ten bramkarz co się boi wychodzić do piłki!
2
Jak oni będą kurwa grać po 90 minut to w listopadzie będziemy grali juvenilem
0
W taki sposób to nie dociągniemy do końca meczu...
0
Kurwa już chyba czas pomyśleć nad zmianą bramkarza...
Ma genialne interwencje!
Ale już coraz częściej nie dojeżdża z prostymi zagraniami
3
Wszystko super!!
Tylko czy my fizycznie dojedziemy do końca sezonu tak grając i mając taki szpital w drużynie:(
Oby!!!
0
Super piłkarz... tylko co z tego jeśli będzie niedostępny sumarycznie przez pół sezonu:(
0
@Arden może młodzi?
W sumie to oby!
0
@Pinek5 widzę... więc widzimy że to nie jest pozycja dla Niego...
Miłego:)
Oby do przodu!
0
@Pinek5 rozumiem że go widzisz w grze?
To poproszę o jakiś konkret... oprócz jednego podania do Rafy
0
Niestety ale...
Lewy już nie dojeżdża... to nie taka gra dla niego
Pedri niewidoczny.
Cubarsi rozgrzeszony... jeszcze nie jeden błąd popełnił ten dzieciak
1
@KamQiX i tego musimy się trzymać... A nie sprawdzać jakiś średniaków
3
Widzę że już nawet murawę musimy mieć chujową
0
Kompromitacja zarządu...
Oby były białe chusteczki i Laporta dimision!!!
Takich jaj i burdelu jeszcze nie grali!
Wchodzimy na wyższy poziom żenady!
I oczywiście oby Barcelona dzisiaj wygrała, ale jako Klub ponosimy coraz to kolejne porażki!
Wstyd
0
Staliśmy się memem...
I nie widać światełka w tunelu:(
1
Żenada to mało powiedziane co się odpie... w tym Klubie!
I z każdym dniem tylko gorzej...
1
@Cule2013 niestety nie
0
Niestety ale w kwestii zarządzania pikujemy w dół już od bardzo dawna!
Takiego burdelu nie było tutaj już od bardzo dawna...
Ale szwagry się Nam trafiły!
Może Laporta początkowo dawał nadzieje na lepsze jutro ale po tym jak wypier...lił Wszystkich myślących z tego Klubu to stoimy nad przepaścią...
0
@Pawel13sz no to jeszcze długo poczekamy niestety...
0
Proponuję skupić się na Nas...
Real przynajmniej na ten moment jest lata świetlne przed Nami!
My musimy robić wszystko żeby wrócić na właściwe miejsce ale szczerze wątpię żeby nastąpiło to z tymi ludźmi za sterami:(
1
Brawa dla Całej Drużyny za ten turniej!!!
2
Zagraliśmy bardzo słaby mecz... Niestety przyszło na finał:(
Bardzo słabe rozegranie... I z całym szacunkiem dla Zatorskiego ale był chyba najsłabszym libero w finałowej 4
1
Duda musi mieć zakaz wjazdu na jakiekolwiek imprezy sportowe
1
Nawet przy dobrym przyjęciu Janusz gra na podwójny blok...
I niestety Zatorski nie gra dobrze
0
Lomacz na boisko