Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal dzisiaj żadnego dobrego zagrania
1
Trzymanie rekina na boisku jest bez sensu
1
Błagam... Zamiast Alonso i Oriola szukać i wpuszczać takich gości jak Fermin
0
Łysy też jest tragiczny...
Kur... jak my tak wyjdziemy na Real a wyjdziemy ze względu na kontuzje to w sobotę będzie smutno
0
Boże jaki ten Alonso jest daremny...
0
To jest dramat nie gra...
0
Rozumiem że bez wielu graczy z podstawy ale wygląda to strasznie...
0
Ale to jest żenada...
W pięknym kraju przyszło Nam żyć
3
Z całym szacunkiem ale mam nadzieję że wkrótce Xavi przestanie być trenerem Barcelony!
Ta drużyna nie robi żadnego postępu... Nic... Absolutne zero!!!
0
Dramat... to jest naprawdę smutne jak my gramy!
I nie mówmy że mamy kontuzje... Mamy jak wszyscy!
Ale to my gramy takie gówno że żal
0
Kurwa jeszcze ten patałach
0
Gramy tragicznie... wolno i bez pomysłu!
Nie widać żadnego pomysłu Xaviego na tą drużynę:(
W zeszłym sezonie ratował nas Niemiec i bardzo dużo szczęścia pod własną bramką!
W tym sezonie posypała się obrona a z przodu nie widać żadnego pomysłu... Gramy tak niesamowicie wolno i ślamazarnie że oczy krwawią.
1
Jesteśmy śmieszni
1
Oczy krwawią... Jeśli tak mamy grać to szkoda gadać
1
Ja pierd... jaka to jest rzeźnia straszna:(
Przecież my wyglądamy fatalnie. Nic nie tworzymy... nawet przy tym klepaniu na własnym polu prosimy się o kłopoty!
0
Ale się prosimy...
Dramat
1
Ależ to słabo wygląda...
Powtarzam po raz kolejny... nie widać postępu w grze! Nic
0
Ależ to kur... słabo wygląda...
4
Romeu do bazy... natychmiast
0
@mildan1704 Smutne ale niestety prawdziwe... ta drużyna się nie rozwija!
Jedziemy na indywidualnych umiejętnościach... I tyle
0
@luka1995 z tą Szwecją co jest od roku czasu w ogromnym kryzysie jak zresztą wszystkie szwedzkie zespoły ligowe?
Nigdy nie życzę porażki "naszym" drużynom ale może to byłaby możliwość nowego startu dla tej reprezentacji!
Z większością młodego składu z naszych młodzieżówek!!
1
@bary wierzysz że ich na to stać...
Przypuszczam że wątpię
5
Niestety widzi to większość kibiców przynajmniej tutaj na stronie... ale naprawdę wyglądamy jak drużyna przygotowana przez nauczyciela WF!
I naprawdę nasza kadra wygląda bardziej niż przyzwoicie!
Holender miał jakieś kurwa ochłapy w porównaniu z obecną drużyną!
A teraz wygląda to chyba jeszcze gorzej niż w tamtym okresie.
0
@Desperados21 wybacz ale kibicuję tej drużynie od 1992 roku.
I widziałem i przeżyłem już z nimi wiele... i mam prawo oceniać to co widzę!!
Pozdrawiam
0
@Desperados21 Rozumiem że Tobie się podoba?
0
Gra z Roberto, Robertem i Gavim jest grą w 8...
Naprawdę są tragiczni dzisiaj!!!
7
Kurwa to jest dramat oglądać te wypociny Xaviego!!!
0
Jeszcze kurwa tego brakowało...
0
@Kleps0n obiecuję...
Naprawdę wolałbym odszczekac i zobaczyć tą drużynę atakującą z rozmachem a nie klepiąca od prawej do lewej...
A z tym składem za pewne tak będzie
6
To przykre ale już wkrótce będzie Xavi out!!!!
Ten gość kurwa nie ogarnia w którym momencie gramy lepiej...
Znowu będzie kopanie się po czole...
Nigdy nie będę życzył Barcelonie przegranej ale widzę że nasz trener innej drogi zrozumienia nie zobaczy