0

Yamal dzisiaj żadnego dobrego zagrania

1

Trzymanie rekina na boisku jest bez sensu

1

Błagam... Zamiast Alonso i Oriola szukać i wpuszczać takich gości jak Fermin

0

Łysy też jest tragiczny...
Kur... jak my tak wyjdziemy na Real a wyjdziemy ze względu na kontuzje to w sobotę będzie smutno

0

Boże jaki ten Alonso jest daremny...

0

To jest dramat nie gra...

0

Rozumiem że bez wielu graczy z podstawy ale wygląda to strasznie...

0

Ale to jest żenada...
W pięknym kraju przyszło Nam żyć

3

Z całym szacunkiem ale mam nadzieję że wkrótce Xavi przestanie być trenerem Barcelony!
Ta drużyna nie robi żadnego postępu... Nic... Absolutne zero!!!

0

Dramat... to jest naprawdę smutne jak my gramy!
I nie mówmy że mamy kontuzje... Mamy jak wszyscy!
Ale to my gramy takie gówno że żal

0

Kurwa jeszcze ten patałach

0

Gramy tragicznie... wolno i bez pomysłu!
Nie widać żadnego pomysłu Xaviego na tą drużynę:(
W zeszłym sezonie ratował nas Niemiec i bardzo dużo szczęścia pod własną bramką!
W tym sezonie posypała się obrona a z przodu nie widać żadnego pomysłu... Gramy tak niesamowicie wolno i ślamazarnie że oczy krwawią.

1

Jesteśmy śmieszni

1

Oczy krwawią... Jeśli tak mamy grać to szkoda gadać

1

Ja pierd... jaka to jest rzeźnia straszna:(
Przecież my wyglądamy fatalnie. Nic nie tworzymy... nawet przy tym klepaniu na własnym polu prosimy się o kłopoty!

0

Ale się prosimy...
Dramat

1

Ależ to słabo wygląda...
Powtarzam po raz kolejny... nie widać postępu w grze! Nic

0

Ależ to kur... słabo wygląda...

4

Romeu do bazy... natychmiast

0

@mildan1704 Smutne ale niestety prawdziwe... ta drużyna się nie rozwija!
Jedziemy na indywidualnych umiejętnościach... I tyle

0

@luka1995 z tą Szwecją co jest od roku czasu w ogromnym kryzysie jak zresztą wszystkie szwedzkie zespoły ligowe?
Nigdy nie życzę porażki "naszym" drużynom ale może to byłaby możliwość nowego startu dla tej reprezentacji!
Z większością młodego składu z naszych młodzieżówek!!

1

@bary wierzysz że ich na to stać...
Przypuszczam że wątpię

5

Niestety widzi to większość kibiców przynajmniej tutaj na stronie... ale naprawdę wyglądamy jak drużyna przygotowana przez nauczyciela WF!
I naprawdę nasza kadra wygląda bardziej niż przyzwoicie!
Holender miał jakieś kurwa ochłapy w porównaniu z obecną drużyną!
A teraz wygląda to chyba jeszcze gorzej niż w tamtym okresie.

0

@Desperados21 wybacz ale kibicuję tej drużynie od 1992 roku.
I widziałem i przeżyłem już z nimi wiele... i mam prawo oceniać to co widzę!!
Pozdrawiam

0

@Desperados21 Rozumiem że Tobie się podoba?

0

Gra z Roberto, Robertem i Gavim jest grą w 8...
Naprawdę są tragiczni dzisiaj!!!

7

Kurwa to jest dramat oglądać te wypociny Xaviego!!!

0

Jeszcze kurwa tego brakowało...

0

@Kleps0n obiecuję...
Naprawdę wolałbym odszczekac i zobaczyć tą drużynę atakującą z rozmachem a nie klepiąca od prawej do lewej...
A z tym składem za pewne tak będzie

6

To przykre ale już wkrótce będzie Xavi out!!!!
Ten gość kurwa nie ogarnia w którym momencie gramy lepiej...
Znowu będzie kopanie się po czole...
Nigdy nie będę życzył Barcelonie przegranej ale widzę że nasz trener innej drogi zrozumienia nie zobaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?