3

Za wcześnie na jakieś pewniki ale:
Duńczyk bardzo przyzwoicie, Alba potrzebuje kogoś do rywalizacji... oby gość z Monaco, Urus to nie jest prawy obrońca... mimo wszystko, bardzo dobry pressing w Naszym wykonaniu, potrzeba jeszcze zgrania z przodu ale możliwości mamy ogromne!

0

Oglądam od 10 minut i już widać brak jakiegokolwiek pomysłu:(

1

@BartqRKO przyznasz jednak że GSW grają swoje i nie próbują się dostosowywać się do Dallas...
Dobrego oglądania ostatniej kwarty.
Pozdrawiam

1

@BartqRKO właśnie to co teraz widzimy... przestało wpadać i leci cegła za cegłą!
GSW też gówno grają tak na marginesie ale opieranie całej gry na trójce to pomyłka

0

@BartqRKO serio podoba Ci się taka gra?

1

@BartqRKO to jak konkurs za 3!
Jak przestanie wpadać to będzie jak w game one... oby!

1

GSW tragicznie weszli w ten mecz...

1

Wystarczy 20 minut i Oscar, Lenglet i Puig muszą się pożegnać z Naszym Klubem!
Oby...

2

Alves już zjazd do bazy! To już nie ten poziom... Alba koniecznie ktoś do rywalizacji! Gramy bez środka i to niestety widać. Ferran powinien odpocząć...

0

@kamyk_23
Niestety nie widziałem.
Znowu ciągneli miśki do wygranej?
Już w pierwszym meczu było wiele przyjaznych gwizdków dla gospodarzy:(
Cała NBA!

1

Kurwa znowu oczy krwawią!!!
Jak za holendra...

2

Boki obrony dramat!
I w obronie i w ataku...
środek pola nie współpracuje...
Torresa nie ma na boisku, zresztą jak i Auby...
I tak to wygląda

0

Cała obrona do wymiany!
A bez Urusa to wogóle dramat

0

@CZAJUN_119
100% prawdy!!
Prawy obrońca plus ktoś kto będzie wypychał Albę z pierwszego składu.

2

Obrony brak!!!
Tylko Urugwajczyk.
Reszta już odpust

4

Jeszcze potrwa zanim wrócimy do odpowiedniego poziomu!
Niestety ale jeszcze wiele elementów trzeba w tym składzie wymienić.
Praktycznie cała obrona jest do wymiany.
Oby Urugwajczyk został!

2

Wyglądają na zajechanych!

2

Tutaj obrońcy są potrzebni na już!!!

2

Kurwa gwizdać na Swojego... Ależ to słabe

0

Masakra...
Naprawdę nawet MSN musiało biegać...
Tutaj Stojanow

1

Kurwa to jest dramat co oni grają...
Wolne to wszystko jak mecz o puchar Gampera.

2

Boże ile w tej drużynie jest jeszcze słabych punktów... smutne to okrutnie:(

1

@FCBurnley zawodnicy przeciwników zasłużyli jednak na więcej

6

Kurwa sędziowanie to skandal!

2

Błagam o odpuszczenie już Alby, Pique, Busiego, Sergi Roberto, Umtii, Lenglet, Niemca... z samych ich pensji będzie duża oszczędność!
Niech grają i uczą się młodzi!
Widać że Nasza młodzież ma papiery na granie! A ci najbardziej doświadczeni już nie dojeżdżają

2

Boże co za dno!
Nawet za Gasparta nie mieliśmy takich chu...owych skórokopaczy!
Chyba czas niemca na bramce minął,
Alba, Pique i Sergio nie mogą grać co t
3 dni... zgadzam się w pełni! Dest jeszcze nie dorósł do takiego poziomu... Lenglet wiadomo... Holender w środku jest cieniem gracza z Ajaxu, Gavi melodia przyszłości, Dembele prochu nie wymyśli, zresztą agenci już chyba zadbają o jego decyzję... Depay się nie sprawdził... chyba wiadomo już dlaczego odbił się od PL.
O Mingueza nawet nie wspominam bo kilka lat temu ten gość mógłby co najwyżej podawać napoje!
Ta kadra jest TRAGICZNA!
Bardzo powoli... opierając Ja na Fatim, Ronaldzie, Gavim, Nico, Balde (ciekawe jak się musi prezentować że nie wchodzi za albę) Ericu, Demirze, i po dodaniu kolejnych młodzików za 3 - 4 lata wrócimy do czołówki...
Ale na razie pogrzeb:(
RIP

0

@seba444 w punkt!
Smutne ale prawdziwe

0

Niestety ale Depay nie da Nam tego co potrzebujemy

0

Gdybyśmy tylko mieli prawdziwego napastnika i skrzydłowego...
ps. Czy ktoś wyłączy tego starego dziada

2

Kurwa co to za sztab medyczny w tym Klubie????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?