Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurwa to jest straszne jakie dziady grają w tym Klubie!
Jeszcze kilka lat temu to by się nie łapali do kadry meczowej.
4
Kurwa weźcie tego Roberto
Przecież to jest dramat już od lat
4
Takie mecze pokazują jak mamy słabą kadrę!!
A oni dają kurwa nowy kontrakt Roberto!!
Serio...
0
Brak zmiennika na 9
Brak prawego obrońcy
Pressing niezły... błędy na koniec 1 pierwszej połowy to chyba brak koncentracji.
3
Busi jest tragiczny.
Ten gość może grać w MLS chociaż sądzę że tam też będzie tragedią
0
Frajerstwo
Plus nieudacznik z gwizdkiem
0
Nie chuja nie strzelą
1
Busi jest bezużyteczny...
Balde na prawej to samo...
Pedri złapał dołek...
Dembele znowu się kopie po czole...
Z każdym meczem coraz gorzej!!!
0
Kurw... czy oni potrafią kopać z daleka?
0
Boże jak oni wolno grają...
Tragedia
0
@Gandalf55
Drugim garniturem powinni takie Pilzno zjeść...
Zwłaszcza zawodnicy którym powinno zależeć na pokazaniu się.
A to jest dramat
1
Ja pierd... jak to słabo wygląda!
Dobrze że teraz 2 miesiące przerwy bo jak był entuzjazm od początku sezonu na oglądanie Barcy to kurwa wszystko zgasło:(
Naprawdę oni wyglądają z każdym meczem gorzej.
2
Kur... zabierzecie już tego Albę, Busiego i przy okazji Alonso w pizdu
3
Zero pomysłu na grę...
Smutne
0
@Kubsoleon zgadzam się w 100%
Dlatego uważam że powinni szukać właśnie takich zawodników...
Już od wielu lat nie sprawdza się u Nas sprowadzanie gwiazd...
Stanowczo lepiej byłoby skupić się na potencjalnych gwiazdach i naszej szkółce
0
@domin682
Bardzo dobry pomysł.
Wyróżniający się box to box, silny i szybki. Obawiam się tylko że nie do wyjęcia...
1
Gdybym miał się bawić w FM odnośnie Naszej Barcelony to chciałbym żeby postarali się o Malo Gusto z OL, syna Thurama z Nice, Grimaldo do konkurencji z Balde i Enzo z Benfiki. Ciekawie wygląda ten Tapsoba z Bayeru i Camara z Monacko. Trzeba zainwestować w młodych.
Pożegnać Bellerina, Roberto, Busi, Pique, Albę. Może sprzedać Kessie bo on raczej nie odpali. Jeśli odpalą Depaya to może któryś z tych młodych Brazylijczyków chociaż po Kerrisonach i innych wynalazkach to może być różnie.
Pozdrawiam
2
Nie wiadomo co powiedzieć po takiej masakrze...
Ale tak ogólnie...
Na pewno to że w końcu muszą odejść ostatecznie wszyscy amigosi!
Może ktoś zacznie patrzeć na szkółkę bardziej i przestanie zatrudniać graczy pokroju Bellerina, Kessie i tak dalej...
Nie wierzę że Nico grałby gorzej dzisiaj niż on.
Mamy za dużo słabych punktów.
Oczywiście w zespołami słabszymi jesteśmy w stanie to jakoś ukryć ale już w lepszymi jesteśmy kompletnie bezjajeczni!!!
Może jeszcze wróci Wielka Barcelona ale to jeszcze potrwa...
Przede wszystkim trzeba uwierzyć i dawać grać młodym... a nie kurwa ciagle mam oglądać Busiego który nie ma siły biegać.
Pozdrawiam
1
@FcPortoFan1999
Bez szans.
Pół sezonu bez JJJ.
Nie dadzą rady
1
@Kinginiesta oczywiście masz rację.
Mój błąd
2
Personalnie:
Alonso jest fatalny, jeśli narzekaliśmy tyle na Albę to wysoki nawet przy nim nie stał.
Eric jeszcze musi nabrać dużo masy, siły i doświadczenia żeby spokojnie dawać sobie radę zwlaszcza z mocniejszymi rywalami.
Obawiam się że Duńczyk jest lichego zdrowia.
Roberto wiadomo... już dawno powinno go nie być... I wiem że teraz nie ma kim grać na prawej ale już wolałbym kogoś młodego z Barcy B bo tutaj wygląda to kiepsko.
Pedri i Gavi potrzebują jeszcze dużo grać i nabierać doświadczenia.
Sergio już niech jedzie to USA... to był GENIALNY zawodnik ale już nie na dzisiejszą piłkę... wolny, słaby fizycznie i bez uderzenia z dystansu.
Skrzydła dzisiaj beznadziejne... jeszcze o ile francuz coś próbował szarpać to brazylijczyk tragedia.
No i niestety Lewy w trudnym meczu z cięższym rywalem znowu niewidoczny.
0
tu nie ma co płakać o karnego...
Zagraliśmy fatalnie i nawet Mancini potrafił ustawić zespół lepiej niż Xavi!
Żadnej taktyki z naszej strony... bo piłka do boku i wrzutka to nawet Brzęczek by ogarnął:(
Smutne ale wyglądamy naprawdę źle a to dopiero początek trudnego października!
Zobaczymy czy Nasz trener potrafi to ogarnąć bo już na dzień dobry ustawiliśmy się na beznadziejnej sytuacji!!!
0
Nic z tego dzisiaj nie będzie...
0
Znowu wolno, smutno i bez zaangażowania
0
@kiper09 niestety nie
Błąd techniczny
1
Czemu już bez zmian???
1
Środek pola dramat...
Nie potrzebujemy małego Portugalczyka? Serio
1
Bez prawego obrońcy ta gra będzie zawsze tak wyglądała...
0
@Kibic3000
Oby...
Bo takiego burdelu nie było chyba nigdy.
1
Obawiam się że Nico to nie ten poziom...
Dest zresztą niestety też...
I mimo wszystko uważam że De Jong powinien zostać!