Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurwa ale My Jesteśmy słabi...
Tragedia!!!
Większość tych zawodników nie miałaby miejsca w większości topowych klubów!!!
Nie mówiąc już o Barcelonie sprzed kilku lat...
Dramat...
0
Musi podać w takiej sytuacji... Po prostu musi!!!
Ile w tym sezonie było już takich sytuacji!!
Ile razy mógłby się przełamać każdy z Naszych zawodników gdyby dostał patelnię od Naszej 10...
1
Duńczyk to nie jest skrzydłowy...
Grizz to nie jest skrzydłowy...
Messi ma już niestety schyłek... przynajmniej w tym Klubie...
Jesteśmy tragicznym średniakiem:(
I przebudowa będzie długa i bolesna...
0
Kurwa jaki to jest dramat...
Brak drużyny... brak czegokolwiek...
2
Kurwa smutek i depresja!!!
To przykre ale Messi musi odejść... razem z Busim
To jest koniec tej Drużyny którą pamiętamy!
Oby tylko był awans do LM!
Dobranoc
1
Ta Drużyna stała się tragiczna... naprawdę Tragiczna!!!
Potrzeba rewolucji... Messi, Roberto, Pique, Busi pomimo braku go w tym meczu... Grizz też do sprzedaży!
Wszystko wolno i bez sensu.
Tak już się nie gra w piłkę!
Smutny koniec wspaniałego pokolenia piłkarzy:(
2
Kurwa ale to jest DZIADOSTWO
12
Naprawdę bardzo przyzwoity mecz w Naszym wykonaniu:)
Jeśli tylko jeszcze Trener będzie w stanie przekonać zawodników (Fati, Dembele, Pedri, Gryzak, etc;) do zagrywania piłek nie tylko do Messiego ale także między Sobą i szybszej decyzji o strzale to naprawdę w tej drużynie jest ogromny potencjał:)
3
To się zrobił śmieszny klubik...
Od zawodników po zarząd...
Dno Dna!!!!!!
0
Jakie to wszystko jest wolne:(
Masakra
0
Ktoś jakiego linka... poproszę:)
0
Kurwa... poproszę o ban!!!
To są kurwa dziady które hańbią ten Klub:(
Od 1992 roku od kiedy kibicuje Barcelonie ta drużyna wróciła do czasów Christanvala i reszty dziadów
4
Poproszę o bana:(
Ale to jest kurwa dramat co się stało z tym Klubem!!!
0
Dno dna...
Naprawdę różne już przeżyłem momenty z tym Klubem ale to jest DRAMAT
1
Zmierzch tej drużyny niestety nadszedł...
Dopóki zarząd i jakiś trener tego nie zauważy to będzie tylko gorzej!!!
Nikt nie ma jaj żeby nie grać każdej... dosłownie każdej akcji przez Messiego:(
A widać że to się nie zmieni...
0
Wolniej się chyba nie da!!
1
Trener też zapomniał że jest 5 zmian
0
Żenada... nie gra!!!
0
Ależ to jest żenująca gra:(
0
Gol nie zmienia faktu że gramy bez środka pola!!!
1
myślę że EV wie lepiej... i po prostu dzisiaj wystawił ten słabszy skład!!!
W niedzielę będzie bez Digne, Paulinho, Vidala, Vermalena... I czuję że bez Iniesty...
2
Chyba brakuje jednego miejsca przy tej taktyce...
4
Brawo:-)
Zgadzam się w 100%!!!
0
Niestety się zgadzam... wolno to wszystko!
0
Tragedia... naprawdę tragedią można nazwać działania tego zarządu i niestety ale będzie tylko gorzej!!!
Najgorsze w tym wszystkim jest marnowanie ostatnich lat Messiego!!!
DNO...
0
Dokładnie TAK!!!
2
Kibicuje od 1992 r.
Wiele przeżyłem z tą Drużyną!
Niestety nadzieji nie ma żadnej...
0
Popieram w 100%
Nadal Jesteśmy faworytem... w dołku ale jednak faworytem.
0
Jeszcze wszystko przed Nami...
Więc proszę nie sprzedawać połowy składu i zwalniać Lucho...
Jeszcze w tym sezonie dadzą Nam wiele radości... zobaczycie:)
0
Mam nadzieję na wylosowanie City...
Z nimi w 1/4 powinno być lekko łatwo i przyjemnie:-)