1

Kurwa ale My Jesteśmy słabi...
Tragedia!!!
Większość tych zawodników nie miałaby miejsca w większości topowych klubów!!!
Nie mówiąc już o Barcelonie sprzed kilku lat...
Dramat...

0

Musi podać w takiej sytuacji... Po prostu musi!!!
Ile w tym sezonie było już takich sytuacji!!
Ile razy mógłby się przełamać każdy z Naszych zawodników gdyby dostał patelnię od Naszej 10...

1

Duńczyk to nie jest skrzydłowy...
Grizz to nie jest skrzydłowy...
Messi ma już niestety schyłek... przynajmniej w tym Klubie...
Jesteśmy tragicznym średniakiem:(
I przebudowa będzie długa i bolesna...

0

Kurwa jaki to jest dramat...

Brak drużyny... brak czegokolwiek...

2

Kurwa smutek i depresja!!!
To przykre ale Messi musi odejść... razem z Busim
To jest koniec tej Drużyny którą pamiętamy!
Oby tylko był awans do LM!
Dobranoc

1

Ta Drużyna stała się tragiczna... naprawdę Tragiczna!!!
Potrzeba rewolucji... Messi, Roberto, Pique, Busi pomimo braku go w tym meczu... Grizz też do sprzedaży!
Wszystko wolno i bez sensu.
Tak już się nie gra w piłkę!

Smutny koniec wspaniałego pokolenia piłkarzy:(

2

Kurwa ale to jest DZIADOSTWO

12

Naprawdę bardzo przyzwoity mecz w Naszym wykonaniu:)
Jeśli tylko jeszcze Trener będzie w stanie przekonać zawodników (Fati, Dembele, Pedri, Gryzak, etc;) do zagrywania piłek nie tylko do Messiego ale także między Sobą i szybszej decyzji o strzale to naprawdę w tej drużynie jest ogromny potencjał:)

3

To się zrobił śmieszny klubik...
Od zawodników po zarząd...
Dno Dna!!!!!!

0

Jakie to wszystko jest wolne:(
Masakra

0

Ktoś jakiego linka... poproszę:)

0

Kurwa... poproszę o ban!!!
To są kurwa dziady które hańbią ten Klub:(
Od 1992 roku od kiedy kibicuje Barcelonie ta drużyna wróciła do czasów Christanvala i reszty dziadów

4

Poproszę o bana:(
Ale to jest kurwa dramat co się stało z tym Klubem!!!

0

Dno dna...
Naprawdę różne już przeżyłem momenty z tym Klubem ale to jest DRAMAT

1

Zmierzch tej drużyny niestety nadszedł...
Dopóki zarząd i jakiś trener tego nie zauważy to będzie tylko gorzej!!!
Nikt nie ma jaj żeby nie grać każdej... dosłownie każdej akcji przez Messiego:(
A widać że to się nie zmieni...

0

Wolniej się chyba nie da!!

1

Trener też zapomniał że jest 5 zmian

0

Żenada... nie gra!!!

0

Ależ to jest żenująca gra:(

0

Gol nie zmienia faktu że gramy bez środka pola!!!

1

myślę że EV wie lepiej... i po prostu dzisiaj wystawił ten słabszy skład!!!
W niedzielę będzie bez Digne, Paulinho, Vidala, Vermalena... I czuję że bez Iniesty...

2

Chyba brakuje jednego miejsca przy tej taktyce...

4

Brawo:-)
Zgadzam się w 100%!!!

0

Niestety się zgadzam... wolno to wszystko!

0

Tragedia... naprawdę tragedią można nazwać działania tego zarządu i niestety ale będzie tylko gorzej!!!
Najgorsze w tym wszystkim jest marnowanie ostatnich lat Messiego!!!
DNO...

0

Dokładnie TAK!!!

2

Kibicuje od 1992 r.
Wiele przeżyłem z tą Drużyną!

Niestety nadzieji nie ma żadnej...

0

Popieram w 100%
Nadal Jesteśmy faworytem... w dołku ale jednak faworytem.

0

Jeszcze wszystko przed Nami...
Więc proszę nie sprzedawać połowy składu i zwalniać Lucho...
Jeszcze w tym sezonie dadzą Nam wiele radości... zobaczycie:)

0

Mam nadzieję na wylosowanie City...
Z nimi w 1/4 powinno być lekko łatwo i przyjemnie:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?