Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dest na PO, Mingueza do bazy!
a Nico Riqi niech wejdzie a do przodu może ten młodzian!
I tak gorzej nie będzie to wyglądało
2
To jest niemożliwe żeby z takimi piłkarzami grać taki badziew!
Rudy won!!!!
0
@mikokarla ale oby nie z rudym
0
@Norbi2021 smutna prawda
0
@slayer wolę już kogoś młodego na dorobku...
Widać że ta formuła się nie sprawdza!
3
Błagam... Rudy won!!!
To nie jest trener na Barcelonę.
1
My nie mamy ataku... Zero pomysłu i zagrożenia!
1
Oczy krwawią...
Kurwa żadnych schematów... żadnych!!
Rudy odejdź... błagam
1
Kurwa co ćpają Ci komentatorzy...
Jak można być tak nie przygotowanym do meczu!!! Maskara
0
@mikokarla Już kompletnie nie wierzę że ten facet wie co robi...
Znowu będzie to wyglądało jak smutny wóz z węglem
Pozdrawiam
2
A mi po ludzku szkoda jest Naszego Trenera...
Prawda jest taka że Bartomeu i spółka rozjebali ten Klub od środka!!
I bardzo dużo czasu upłynie zanim wrócimy do gry:(
Możemy się cieszyć że mamy zdolną młodzież ale 18 łatkami nic nie zwojujemy... A mamy w składzie nadal ludzi którzy już jako syte koty powinni odejść, część nigdy nie powinna do tego Klubu trafić i dodając do tego zarządzanie Klubem przez jebanego sabotażyste to mamy obraz jaki mamy!
Wierzę że Barca się odrodzi ale to musi potrwać...
1
Ja pierdolę ale to jest dramat i tragedia
0
@rozkrak nie chodzi o francuza,
Chodzi o to co się dzieje w tym Klubie!
Gdyby przed przyjęciem Laporty ktoś Ci powiedział że oddamy za darmo Messiego, sprzedamy gościa którego dopiero co kupiliśmy zarabiając na nim jakieś śmieszne pieniądze, Grizza oddali do 2 największego rywala (patrz sytuacja z Suarezem) to rozumiem że byłbyś zadowolony?
Wiem że Bartek zostawił burdel i zgliszcza ale na ten moment nie wygląda to wcale lepiej!
ps. I jeszcze na dokładkę ten holender!! Nie wiem po jaką cholerę... przecież to Boateng 2.0
Pozdrawiam
1
Kurwa staliśmy się klubem memem:(
Z "więcej niż klub" nie zostało już nic...
0
Kurwa bronimy remisu
1
Niestety zawsze mieliśmy do czynienia ze złodziejstwem i żaden var tego nie zmieni!!! Nigdy
0
@Transu96 ale czerwo to czerwo
1
Chciałbym widzieć u Naszych takie zaangażowanie i poświęcenie jak dzisiaj gra Morata!
Naprawdę szacunek
2
Brawo Dania!!!!!!!!
0
Kurwa ale my jesteśmy dramatyczni...
Szkoda gadać...
0
@UUkaniUU 100% racji!
Obawiam się brak jakiegokolwiek rozumowania!
1
@BartqRKO
Pogadamy w przyszłym sezonie!
Masz ogromną wiarę w powrót Klaya i dobrze... ale Ja niestety widzę to w czarnych barwach!
Niewielkich wymian?
Kto tutaj ma grać?
Widzisz mecz... odcięty od podań Curry i nic nie grają!
Andrzej znowu pokazuje dlaczego go odpalili w tylu klubach... jedynka draftu;)
Poza tym nic... niestety ale wygląda to słabo i przyszły sezon będzie identyczny jesli nic zrobią
1
@BartqRKO przy ich solary będzie ciężko o weteranów... zwłaszcza takich którzy mogliby ich wzmocnić w walce o Mistrzostwo!
Jasne że w kwestii Klaya najważniejsze jest zdrowie... I właśnie tego zdrowia od 2 lat brakuje! Po takich kontuzjach nie wracało już wielu.
Co do Wisemana pełna zgoda... tylko zanim on ogranie to reszta będzie miała po 36 lat!
Więc bez przebudowy będzie co najwyżej kolejny sezon z walką o Play in!
1
@kamiVeB
Klay to nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci na swój poziom po 2 latach bez gry... a młody Wiseman na razie był w większości meczów dziurą w obronie!
Oubre pewnie poleci po sezonie...
Kevon nie jest wysokim na poziom Play off!
Reszta to dzieciaki dla których jest jeszcze dużo za wcześnie!
Więc jak nie będzie przebudowy to nie będzie żadnego finału konferencji!
Tak jak i na Play off w tym... jak widać
1
Niestety nie ma nikogo innego kto może pociągnąć grę GSW...
Curry i długo długo nic!
Czeka ich przebudowa... jak Barcelonę
0
Kurwa niech ten sezon już się skończy!
0
Czyli kurwa bronimy ...
Kiedy nie umiemy
Tragedia
Coraz częściej myślę że jednak rudemu powinni podziękować
0
Nie wiem na co ten rudy czeka
0
Pedri do bazy... Natychmiast
1
Kurwa ale bieda