0

@LucasW123 Przykre ale pewnie masz rację

4

Musi odejść Xavi...
Ten sezon i tak już za chwilę będzie stracony!
Gramy taką chujowiznę że szkoda przykro na to patrzeć!

1

Wyglądamy z każdym meczem coraz gorzej!
Zakładanie pressingu jak w naszej gównianej ekstraklasie:(

0

Wstyd...
Tylko to zostało!
Ten klub to jeden wielki wstyd!

1

Przecież im się nie chce grać kurw.. mać!
Biegają jakby nasrali w spodenki!
Gramy takie gówno że to się w pale nie mieści!
Błagam Xavi odejdź!
Byłeś genialnym zawodnikiem ale trenerem jesteś fatalnym.

0

Jeśli w tym klubie nie nastąpią ogromne zmiany to będziemy tylko coraz słabsi...
Niestety ale Xavi powinien polecieć... i zabrać ze sobą Oriola, Roberto, Alonso, Lewego...
Tragedia!
To już nawet nie jest smutne, to jest śmieszne:(

0

Boże jakie to są bezjajeczne pizd...
Nawet im się biegać nie chce parówom!
Szkoda gadać w jaką to idzie stronę...

1

@Hasszz Roberto to już nie gra od wielu wielu lat! Nie powinno już go być w tej drużynie od dawna

0

@pacior95 nawet wygrana nie zmieni faktu że to nie jest trener na Barcelonę... niestety jeszcze nie teraz... może kiedyś

0

@Kosiu przykre ale prawdziwe:(

1

Jeszcze ktoś będzie bronił Xaviego?
To jest dramat co Ci skórokopacze grają

1

Wyobraźmy sobie jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia z tą grupą ludzi!

1

Niech ktoś mi powie co chce grać Xavi?
Przecież tu nie ma żadnego pomysłu... żadnego!

0

@Rioletto smutne ale w punkt!!

0

@GeneralXavi może i niestety wkrótce się o tym przekonamy...
Wygląda to tragicznie!
Xavi nie ogarnia tego

0

@Gaz tylko sprawdź jaki wtedy miał skład...
Rozumiem że Ty jesteś zadowolony z tego jak to wygląda?
I bronisz Xaviego?
ps. I grzeczniej proszę

32

Niestety ale Xavi tego nie ogarnie:(
I pomyśleć że Holender ze składem z dupy wcale nie grał gorszej piłki!!
Prawda jest taka że Xavi to słaby trener...

0

@Robert1603 dokładnie tak... niestety ale ta drużyna patrząc na skład gra taką kupę że żal patrzeć

0

Gramy w 8
Lewy kopie się po czole, Yamal w takiej formie nie powinien być na boisku, Oriol tradycyjnie

1

Lepiej żeby coś mocniejszego walnął niż wodę!
Najlepiej razem z parafianem prezesem!
A potem niech razem idą w piz...u...

0

Ja pier... Romeu????

2

Yamal kopiący się po czole został... Serio

0

Proszę Xavi... odejdź

0

Xavi jest legendą!!!
Ale trenerem jest żadnym

0

Wstyd kurw... po prostu wstyd!
Te piłkarzyki są warte tego trenera!
Przecież im się kurw... nawet biegać nie chce!!!
Nieprawdopodobne jak my zjechaliśmy z tym Klubem na dno

1

To jest kur... poziom Ligi Konferencji...
Wygląda to tragicznie:(
Z każdym meczem my wyglądamy gorzej

0

Granie Romeu i Alonso to granie w 9...
Tragedia

0

Niestety ale wychodzi że kolejne dwa lata psu w dupę!
Przecież my wyglądamy tragicznie!
Laga na chu... wie kogo

0

@La Pulgaa podaj mi proszę 3 dobre zagrania z tego meczu?
Wybacz ale nie mam czasu na oglądanie takiego meczu powtórnie... I rozumiem że on ma 16 lat!
Ale ten mecz mu po prostu nie wyszedł.

0

@La Pulgaa rozumiem... co nie zmienia faktu że przez 90 minut nie miał dobrego zagrania!
Rozumiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?