Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucasW123 Przykre ale pewnie masz rację
4
Musi odejść Xavi...
Ten sezon i tak już za chwilę będzie stracony!
Gramy taką chujowiznę że szkoda przykro na to patrzeć!
1
Wyglądamy z każdym meczem coraz gorzej!
Zakładanie pressingu jak w naszej gównianej ekstraklasie:(
0
Wstyd...
Tylko to zostało!
Ten klub to jeden wielki wstyd!
1
Przecież im się nie chce grać kurw.. mać!
Biegają jakby nasrali w spodenki!
Gramy takie gówno że to się w pale nie mieści!
Błagam Xavi odejdź!
Byłeś genialnym zawodnikiem ale trenerem jesteś fatalnym.
0
Jeśli w tym klubie nie nastąpią ogromne zmiany to będziemy tylko coraz słabsi...
Niestety ale Xavi powinien polecieć... i zabrać ze sobą Oriola, Roberto, Alonso, Lewego...
Tragedia!
To już nawet nie jest smutne, to jest śmieszne:(
0
Boże jakie to są bezjajeczne pizd...
Nawet im się biegać nie chce parówom!
Szkoda gadać w jaką to idzie stronę...
1
@Hasszz Roberto to już nie gra od wielu wielu lat! Nie powinno już go być w tej drużynie od dawna
0
@pacior95 nawet wygrana nie zmieni faktu że to nie jest trener na Barcelonę... niestety jeszcze nie teraz... może kiedyś
0
@Kosiu przykre ale prawdziwe:(
1
Jeszcze ktoś będzie bronił Xaviego?
To jest dramat co Ci skórokopacze grają
1
Wyobraźmy sobie jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia z tą grupą ludzi!
1
Niech ktoś mi powie co chce grać Xavi?
Przecież tu nie ma żadnego pomysłu... żadnego!
0
@Rioletto smutne ale w punkt!!
0
@GeneralXavi może i niestety wkrótce się o tym przekonamy...
Wygląda to tragicznie!
Xavi nie ogarnia tego
0
@Gaz tylko sprawdź jaki wtedy miał skład...
Rozumiem że Ty jesteś zadowolony z tego jak to wygląda?
I bronisz Xaviego?
ps. I grzeczniej proszę
32
Niestety ale Xavi tego nie ogarnie:(
I pomyśleć że Holender ze składem z dupy wcale nie grał gorszej piłki!!
Prawda jest taka że Xavi to słaby trener...
0
@Robert1603 dokładnie tak... niestety ale ta drużyna patrząc na skład gra taką kupę że żal patrzeć
0
Gramy w 8
Lewy kopie się po czole, Yamal w takiej formie nie powinien być na boisku, Oriol tradycyjnie
1
Lepiej żeby coś mocniejszego walnął niż wodę!
Najlepiej razem z parafianem prezesem!
A potem niech razem idą w piz...u...
0
Ja pier... Romeu????
2
Yamal kopiący się po czole został... Serio
0
Proszę Xavi... odejdź
0
Xavi jest legendą!!!
Ale trenerem jest żadnym
0
Wstyd kurw... po prostu wstyd!
Te piłkarzyki są warte tego trenera!
Przecież im się kurw... nawet biegać nie chce!!!
Nieprawdopodobne jak my zjechaliśmy z tym Klubem na dno
1
To jest kur... poziom Ligi Konferencji...
Wygląda to tragicznie:(
Z każdym meczem my wyglądamy gorzej
0
Granie Romeu i Alonso to granie w 9...
Tragedia
0
Niestety ale wychodzi że kolejne dwa lata psu w dupę!
Przecież my wyglądamy tragicznie!
Laga na chu... wie kogo
0
@La Pulgaa podaj mi proszę 3 dobre zagrania z tego meczu?
Wybacz ale nie mam czasu na oglądanie takiego meczu powtórnie... I rozumiem że on ma 16 lat!
Ale ten mecz mu po prostu nie wyszedł.
0
@La Pulgaa rozumiem... co nie zmienia faktu że przez 90 minut nie miał dobrego zagrania!
Rozumiesz?