Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurwa chyba już każdy widzi że Pedri nie dojeżdża...
0
Mecz sezonu?? Serio...
Nie wiem czy nie mają siły biegać ale wyglądamy tragicznie.
0
Wygląda to tragicznie
0
Jak się teraz kurwa cofną to chuj mnie strzeli!!!
0
Tak jak stwierdził ktoś poniżej...
Oni już chyba nie wierzą... albo nie mają siły!
Tak beznadziejnego klepania już dawno nie grali:(
2
Tak to będzie wyglądać bez 9...
0
@Bulos11 sorry ale ma wejścia w obronie... zwłaszcza w powietrzu jak Jędrzejczyk w Legii... zawsze z faulem...
3
Trzeba pożegnać Umtitiego, Sergi Roberto... Już nic nie dają tej drużynie
0
@Maro84 zabicia meczu, szybszych zmian... doświadczenia w takich sytuacjach chociaż na boisku bardzo wielu doświadczonych zawodników!
Pamiętam kiedy takie mecze, w takiej sytuacji zamykaliśmy szybko i sprawnie!
1
Proszą się o kłopoty...
Niestety ale tej Drużynie jeszcze wiele brakuje!
0
Stanęli kurwa!!!
1
Kurwa Pedri nie ma siły biegać!!
Na chuj on czeka
2
@BarcaInfo Najlepszego! Dzięki za wszystkie te lata!
13
Roberto jest tragiczny...
A Pedri zajechany
2
@Janiama Dużo, naprawdę bardzo dużo zdrowia!!!
2
Kurwa badziewny bośniak
0
Kur... dno i wodorosty!
Banda człapaków!
3
@shoZu nie będzie ogrywał młodych... będzie grał starą gwardią żeby nie wypaść poza czwórkę!!!
13
@Gregsky10 Dokładnie tak... + Pique, Bośniak, Alba, Duńczyk... tu trzeba zrobić mega czyszczenie kadry... dokładnie tak jak po Holendrze w 2008 roku.
0
@Matix90 Może Jestem ślepy...
Ale widzę wynik i grę...
i co ma do tego Real??
Zresztą pisząc sreal widzę z kim mam do czynienia!
FDJ młody?? Dembele młody? Serio...
0
W dupę jebani nawet jednego pojedynku nie potrafią wygrać...
Kurwa jaki to jest dramat
4
Kurwa dzieci we mgle
Busi razem z Langlet WYPIERDALAĆ
2
Powtarzam się...
Ale to smutny koniec drużyny Barcelony jaką znaliśmy!
Trzeba zacząć od nowa... bez Naszej 10, bez hamulcowego Busiego, bez Pikieta... niech idzie w interesy, bez Alby, Grizz tu nie pasuje, Langlet to tragedia!!!
Trzeba postawić na Młodych... Innej opcji nie ma
1
Mingueza to nie jest prawy obrońca, De Jong środkowy, Lenglet jest daremny, Alba nie umie bronić, Bośniaka NIGDY nie powinno być w tym Klubie, Sergio wiadomo jak biega, Puig jest jeszcze za mało ograny żeby kierować grą, Dembele się stara, Grizz niewidoczny, Duńczyk patrz Bośniak!!!
Przykro jest patrzeć w jaki fatalny sposób przez Bandę Amatorów w Zarządzie Klubu doprowadzili ten Klub do takiego średniactwa:(
Może Młodzi w niedalekiej przyszłości znowu podniosą ten Klub ale na razie Jesteśmy średniakiem którego już nikt się nie boi:(
0
Dno dna...
Tutaj nie pomoże najlepszy trener na Świecie bo mamy fatalnych i przepłaconych zawodników!!!
0
@Siedlec666 jeszcze jakieś pytania...?
0
@mozart Tobie się kurwa podobają decyzje trenera pajacu?
2
Ktoś kurwa wierzy w ten zjebany projekt...
Tutaj kurwa wszystko jest do zaorania i działania od początku
0
Mam nadzieję że wypierdalą Holendra
5
Jebany dramat a nie gra w piłkę