1

Kurwa chyba już każdy widzi że Pedri nie dojeżdża...

0

Mecz sezonu?? Serio...
Nie wiem czy nie mają siły biegać ale wyglądamy tragicznie.

0

Wygląda to tragicznie

0

Jak się teraz kurwa cofną to chuj mnie strzeli!!!

0

Tak jak stwierdził ktoś poniżej...
Oni już chyba nie wierzą... albo nie mają siły!
Tak beznadziejnego klepania już dawno nie grali:(

2

Tak to będzie wyglądać bez 9...

0

@Bulos11 sorry ale ma wejścia w obronie... zwłaszcza w powietrzu jak Jędrzejczyk w Legii... zawsze z faulem...

3

Trzeba pożegnać Umtitiego, Sergi Roberto... Już nic nie dają tej drużynie

0

@Maro84 zabicia meczu, szybszych zmian... doświadczenia w takich sytuacjach chociaż na boisku bardzo wielu doświadczonych zawodników!
Pamiętam kiedy takie mecze, w takiej sytuacji zamykaliśmy szybko i sprawnie!

1

Proszą się o kłopoty...
Niestety ale tej Drużynie jeszcze wiele brakuje!

0

Stanęli kurwa!!!

1

Kurwa Pedri nie ma siły biegać!!
Na chuj on czeka

2

@BarcaInfo Najlepszego! Dzięki za wszystkie te lata!

13

Roberto jest tragiczny...
A Pedri zajechany

2

@Janiama Dużo, naprawdę bardzo dużo zdrowia!!!

2

Kurwa badziewny bośniak

0

Kur... dno i wodorosty!
Banda człapaków!

3

@shoZu nie będzie ogrywał młodych... będzie grał starą gwardią żeby nie wypaść poza czwórkę!!!

13

@Gregsky10 Dokładnie tak... + Pique, Bośniak, Alba, Duńczyk... tu trzeba zrobić mega czyszczenie kadry... dokładnie tak jak po Holendrze w 2008 roku.

0

@Matix90 Może Jestem ślepy...
Ale widzę wynik i grę...
i co ma do tego Real??
Zresztą pisząc sreal widzę z kim mam do czynienia!
FDJ młody?? Dembele młody? Serio...

0

W dupę jebani nawet jednego pojedynku nie potrafią wygrać...
Kurwa jaki to jest dramat

4

Kurwa dzieci we mgle
Busi razem z Langlet WYPIERDALAĆ

2

Powtarzam się...
Ale to smutny koniec drużyny Barcelony jaką znaliśmy!
Trzeba zacząć od nowa... bez Naszej 10, bez hamulcowego Busiego, bez Pikieta... niech idzie w interesy, bez Alby, Grizz tu nie pasuje, Langlet to tragedia!!!
Trzeba postawić na Młodych... Innej opcji nie ma

1

Mingueza to nie jest prawy obrońca, De Jong środkowy, Lenglet jest daremny, Alba nie umie bronić, Bośniaka NIGDY nie powinno być w tym Klubie, Sergio wiadomo jak biega, Puig jest jeszcze za mało ograny żeby kierować grą, Dembele się stara, Grizz niewidoczny, Duńczyk patrz Bośniak!!!
Przykro jest patrzeć w jaki fatalny sposób przez Bandę Amatorów w Zarządzie Klubu doprowadzili ten Klub do takiego średniactwa:(
Może Młodzi w niedalekiej przyszłości znowu podniosą ten Klub ale na razie Jesteśmy średniakiem którego już nikt się nie boi:(

0

Dno dna...
Tutaj nie pomoże najlepszy trener na Świecie bo mamy fatalnych i przepłaconych zawodników!!!

0

@Siedlec666 jeszcze jakieś pytania...?

0

@mozart Tobie się kurwa podobają decyzje trenera pajacu?

2

Ktoś kurwa wierzy w ten zjebany projekt...
Tutaj kurwa wszystko jest do zaorania i działania od początku

0

Mam nadzieję że wypierdalą Holendra

5

Jebany dramat a nie gra w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?