O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Barceloniarz FCB. To jest tylko twoje zdanie. Ty byś tyle nie dał, a inny może by dał nawet więcej.

0

Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .

0

smola98

Ten twój skład jest troszke śmieszny bo wpisałeś Abidala który nie wiadomo czy wogóle będzie grał w piłke ZAWODOWO.

0

matteo1999

Real nie zgodzi się na ten transfer.

Najlepiej sprowadzić młodego Sakho z PSG. Można sprowadzić też Song lub Kościelnego z Arsenalu

0

messi599 i Chaser

Jeżeli wy uważacie że Ribery jest cięki to idzcie do Psychiatryka. To że jest samolubny to nieznaczy ze jest chamem. Skrzydlowy musi byc troszke samolubny np: Nasz Messi czy Ronaldo, jakby oni nie byli troszke samolubni to by tyle bramek ie trafiali.

Zobacz wszystkie

0

Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .

0

Messi słabo!

0

Ja bym na miejscu Ceska zaprosił zawodników z barcy B czy jeszcze młodszych na impreze do hotelu i muza full ! A bym zapomniał ochroniarzy jeszcze zatrudnic zeby pilnowali wejscia!!!!

:)

Pyrzo_Barca

dobry

0

Dobre oceny tylko Villa za słabo mu dali tylko 2 a może było by lepiej maxymalnie 4.

0

Wszyskiego Najlepszego:D Jesteś moim idolem i Cię podziwiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?