Jeżeli wy uważacie że Ribery jest cięki to idzcie do Psychiatryka. To że jest samolubny to nieznaczy ze jest chamem. Skrzydlowy musi byc troszke samolubny np: Nasz Messi czy Ronaldo, jakby oni nie byli troszke samolubni to by tyle bramek ie trafiali.
Ja bym na miejscu Ceska zaprosił zawodników z barcy B czy jeszcze młodszych na impreze do hotelu i muza full ! A bym zapomniał ochroniarzy jeszcze zatrudnic zeby pilnowali wejscia!!!!
Komentarze
0
Barceloniarz FCB. To jest tylko twoje zdanie. Ty byś tyle nie dał, a inny może by dał nawet więcej.
0
Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .
0
smola98
Ten twój skład jest troszke śmieszny bo wpisałeś Abidala który nie wiadomo czy wogóle będzie grał w piłke ZAWODOWO.
0
matteo1999
Real nie zgodzi się na ten transfer.
Najlepiej sprowadzić młodego Sakho z PSG. Można sprowadzić też Song lub Kościelnego z Arsenalu
0
messi599 i Chaser
Jeżeli wy uważacie że Ribery jest cięki to idzcie do Psychiatryka. To że jest samolubny to nieznaczy ze jest chamem. Skrzydlowy musi byc troszke samolubny np: Nasz Messi czy Ronaldo, jakby oni nie byli troszke samolubni to by tyle bramek ie trafiali.
0
Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .
0
Messi słabo!
0
Ja bym na miejscu Ceska zaprosił zawodników z barcy B czy jeszcze młodszych na impreze do hotelu i muza full ! A bym zapomniał ochroniarzy jeszcze zatrudnic zeby pilnowali wejscia!!!!
:)
Pyrzo_Barca
dobry
0
Dobre oceny tylko Villa za słabo mu dali tylko 2 a może było by lepiej maxymalnie 4.
0
Wszyskiego Najlepszego:D Jesteś moim idolem i Cię podziwiam :)