0

Barceloniarz FCB. To jest tylko twoje zdanie. Ty byś tyle nie dał, a inny może by dał nawet więcej.

0

Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .

0

smola98

Ten twój skład jest troszke śmieszny bo wpisałeś Abidala który nie wiadomo czy wogóle będzie grał w piłke ZAWODOWO.

0

matteo1999

Real nie zgodzi się na ten transfer.

Najlepiej sprowadzić młodego Sakho z PSG. Można sprowadzić też Song lub Kościelnego z Arsenalu

0

messi599 i Chaser

Jeżeli wy uważacie że Ribery jest cięki to idzcie do Psychiatryka. To że jest samolubny to nieznaczy ze jest chamem. Skrzydlowy musi byc troszke samolubny np: Nasz Messi czy Ronaldo, jakby oni nie byli troszke samolubni to by tyle bramek ie trafiali.

0

Messi zamiast wykopywać piątki przedrybluje wszystkich od bramy i tak się będzie bramy zdobywać

0

Ja bym na miejscu Ceska zaprosił zawodników z barcy B czy jeszcze młodszych na impreze do hotelu i muza full ! A bym zapomniał ochroniarzy jeszcze zatrudnic zeby pilnowali wejscia!!!!

:)

Pyrzo_Barca

dobry

0

YEAH!!

Szczęszny nawe mówił w tamtym sezonie że Fabregas powróci podczas tego okienka transferowego!

0

Według mnie to taka będzie pierwsza 11:

V.Valdes

Alves(Adriano),Pique(Fontas),Puyol(Busi,Masche),Abidal(Maxwell[kontuzja])

Busi lub Masche(Sergi Roberto lub Oriol Romeu),Iniesta(Thiago),Xavi(Fabregas)

Pedro(Sanchez),Messi(Nie wiem kto),Villa(Affelay)

Nawiasy to zmienicy.

0

Ahh ten nasz Villa w każdym meczu bramka:)

0

Cesek przejdzie na 50%. Wenger już wie że nie zatrzyma Fabregasa

0

Jeszcze wygramy!

0

Dobra zakończmy temat o Thiago i Pedro!

0

Pyrzo_Barca ty chłopcze nie wiesz co mówisz że to jest większy talent od Pedro to się grubo mylisz jak by był większym talentem od Pedroto on by grał w pierwszym składzie a nie Pedro.

0

Messi powinien ich przekładać i jeżdzić jak dzieci!

0

Messi słabo!

0

Dobra zmiana!

0

Thiago za Bojana!

0

Ej ludzie niech messi odpocznie a da innym zagrac jest jeszcze rewanż i 2 połowa. Messi nic nie zdziała.

0

1 NAJLEPSZA, KOLEJNA 2 A NA KONCY 3!

0

Ciesze się że nie rzucił piłki!

0

Teraz wszyscy o GD mowia narazie jest mecz z Panathinaikosem a jeszcze GD nie ma!

0

Barca już napewno będzie miała awans do 1/8 finalu i to jeszcze z 1 miejsca BRAWO!

0

Taki mlody Pedro a jak szaleje ja Messi.

I mówią że Di Maria lepszy ale dla mnie Pedro jest bo jak Go wiedze w Akcji to jak Messi lub Villa wykancza.

0

Ej Ale nie tylko Adriano,Maxwell,Abidal moga grac na lewej stronie bo jest tez Puyol i Alves.

0

Moim zdanie Alves powinien zostać i on zostanie w Barcelonie!

Jego agent nie przyjmuje oferty dla tego zeby agent mial wieksze zarobki i dla tego!

0

Narazie 2:0 Messi bravo tak samo jak Pedro , Dobra asysta Adeiano.

0

Bale jest bardzo dobry i Jego zakup byłby naprawdę porzyteczny!

0

Dobre oceny tylko Villa za słabo mu dali tylko 2 a może było by lepiej maxymalnie 4.

0

Barcelona wygrała i zdobyła 3 punkty na ciężkim terenie a czerwona kartka była słuszna dla zawodnika Athleticu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?