Siekiera
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barceloniarz FCB. To jest tylko twoje zdanie. Ty byś tyle nie dał, a inny może by dał nawet więcej.
0
Jakby w tej chwili prezydentem był Laporta to na pewno by nie zwolnił Abidala .
0
smola98
Ten twój skład jest troszke śmieszny bo wpisałeś Abidala który nie wiadomo czy wogóle będzie grał w piłke ZAWODOWO.
0
matteo1999
Real nie zgodzi się na ten transfer.
Najlepiej sprowadzić młodego Sakho z PSG. Można sprowadzić też Song lub Kościelnego z Arsenalu
0
messi599 i Chaser
Jeżeli wy uważacie że Ribery jest cięki to idzcie do Psychiatryka. To że jest samolubny to nieznaczy ze jest chamem. Skrzydlowy musi byc troszke samolubny np: Nasz Messi czy Ronaldo, jakby oni nie byli troszke samolubni to by tyle bramek ie trafiali.
0
Messi zamiast wykopywać piątki przedrybluje wszystkich od bramy i tak się będzie bramy zdobywać
0
Ja bym na miejscu Ceska zaprosił zawodników z barcy B czy jeszcze młodszych na impreze do hotelu i muza full ! A bym zapomniał ochroniarzy jeszcze zatrudnic zeby pilnowali wejscia!!!!
:)
Pyrzo_Barca
dobry
0
YEAH!!
Szczęszny nawe mówił w tamtym sezonie że Fabregas powróci podczas tego okienka transferowego!
0
Według mnie to taka będzie pierwsza 11:
V.Valdes
Alves(Adriano),Pique(Fontas),Puyol(Busi,Masche),Abidal(Maxwell[kontuzja])
Busi lub Masche(Sergi Roberto lub Oriol Romeu),Iniesta(Thiago),Xavi(Fabregas)
Pedro(Sanchez),Messi(Nie wiem kto),Villa(Affelay)
Nawiasy to zmienicy.
0
Ahh ten nasz Villa w każdym meczu bramka:)
0
Cesek przejdzie na 50%. Wenger już wie że nie zatrzyma Fabregasa
0
Jeszcze wygramy!
0
Dobra zakończmy temat o Thiago i Pedro!
0
Pyrzo_Barca ty chłopcze nie wiesz co mówisz że to jest większy talent od Pedro to się grubo mylisz jak by był większym talentem od Pedroto on by grał w pierwszym składzie a nie Pedro.
0
Messi powinien ich przekładać i jeżdzić jak dzieci!
0
Messi słabo!
0
Dobra zmiana!
0
Thiago za Bojana!
0
Ej ludzie niech messi odpocznie a da innym zagrac jest jeszcze rewanż i 2 połowa. Messi nic nie zdziała.
0
1 NAJLEPSZA, KOLEJNA 2 A NA KONCY 3!
0
Ciesze się że nie rzucił piłki!
0
Teraz wszyscy o GD mowia narazie jest mecz z Panathinaikosem a jeszcze GD nie ma!
0
Barca już napewno będzie miała awans do 1/8 finalu i to jeszcze z 1 miejsca BRAWO!
0
Taki mlody Pedro a jak szaleje ja Messi.
I mówią że Di Maria lepszy ale dla mnie Pedro jest bo jak Go wiedze w Akcji to jak Messi lub Villa wykancza.
0
Ej Ale nie tylko Adriano,Maxwell,Abidal moga grac na lewej stronie bo jest tez Puyol i Alves.
0
Moim zdanie Alves powinien zostać i on zostanie w Barcelonie!
Jego agent nie przyjmuje oferty dla tego zeby agent mial wieksze zarobki i dla tego!
0
Narazie 2:0 Messi bravo tak samo jak Pedro , Dobra asysta Adeiano.
0
Bale jest bardzo dobry i Jego zakup byłby naprawdę porzyteczny!
0
Dobre oceny tylko Villa za słabo mu dali tylko 2 a może było by lepiej maxymalnie 4.
0
Barcelona wygrała i zdobyła 3 punkty na ciężkim terenie a czerwona kartka była słuszna dla zawodnika Athleticu.