0

Czekajmy na Torresa i wtedy bedzie dobre TRIO tak jak dawniej :Ronaldinho,Messi i Eto!

A co do Bojana on dobrze gra ale lepiej się musi prezentowac ale jest mlody i bedzie dobrym zawodnikiem.

0

Jestem zawsze za Dumą Kataloni ale w tym sezonie Barcelona nie ma skuteczności bo nawet bez Messiego powini rozwalic taki Hercules 2:0 a nie w plecy 0:2. Lecz mówimy teraz o meczy z atleticem i on powinien by bardziej żywy!

0

Wszyskiego Najlepszego:D Jesteś moim idolem i Cię podziwiam :)

0

Barca win!

0

Obstawiam mecz że Barca wygra z Interem 3:0 i się zemści.

Bo inter to cieniasy!

0

Wygracie dziś xerez mysle ze przejedzicie z 2 0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?