Siekiera
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekajmy na Torresa i wtedy bedzie dobre TRIO tak jak dawniej :Ronaldinho,Messi i Eto!
A co do Bojana on dobrze gra ale lepiej się musi prezentowac ale jest mlody i bedzie dobrym zawodnikiem.
0
Jestem zawsze za Dumą Kataloni ale w tym sezonie Barcelona nie ma skuteczności bo nawet bez Messiego powini rozwalic taki Hercules 2:0 a nie w plecy 0:2. Lecz mówimy teraz o meczy z atleticem i on powinien by bardziej żywy!
0
Wszyskiego Najlepszego:D Jesteś moim idolem i Cię podziwiam :)
0
Barca win!
0
Obstawiam mecz że Barca wygra z Interem 3:0 i się zemści.
Bo inter to cieniasy!
0
Wygracie dziś xerez mysle ze przejedzicie z 2 0