O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Finału Ligi Mistrzów w 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4139
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 32

Komentarze

0

Leo nie szuka afer, zajmuje sie tym co robi najlepiej czyli dryblowaniem i strzelaniem bramek Vamos !

0

Adaptacja których zawodników waszym zdaniem przebiega lepiej ?Ardy czy Aleixa ,oczekuje konstruktywnych odpowiedzi ?

0

Dani gra tez dlatego ze rozumie się z Leo na boisku chyba najlepiej w druzynie, czego napewno bedziemy potrzebowac w dzisiajszym meczu - dobrej zespołowiej gry całej rodziny .

3

Neymar nie zmieni Barcy na inny klub dopóki Leo i El Pistolero graja w tym zespole . Visca el Barca !

0

Dalej tak uwazasz ?

Zobacz wszystkie

14

7

Gdyby Enrique przyszedł sezon wczesniej, Thiago by został.

3

Neymar nie zmieni Barcy na inny klub dopóki Leo i El Pistolero graja w tym zespole . Visca el Barca !

2

Teraz nalezy wiezyc w rezerwowych, Roberto w gazie, bedzie miał wielka szanse pokazac w koncu na co go stac w tym klubie, szybkiego powrotu do zdrowia Andres !

1

Jezeli ktos widział go w akcji to z pewnoscia zgodzi sie ze mna ze dysponuje sporym potencjałem i powinien systematycznie dostawac okazje do gry, zobaczcie co robi Bellerin na wyspach. @Kisiu trafnie zauwazył ze Grimaldo nie jest słabszy na lewej obronie od Mathieu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?