0

Leo nie szuka afer, zajmuje sie tym co robi najlepiej czyli dryblowaniem i strzelaniem bramek Vamos !

0

Adaptacja których zawodników waszym zdaniem przebiega lepiej ?Ardy czy Aleixa ,oczekuje konstruktywnych odpowiedzi ?

0

Dani gra tez dlatego ze rozumie się z Leo na boisku chyba najlepiej w druzynie, czego napewno bedziemy potrzebowac w dzisiajszym meczu - dobrej zespołowiej gry całej rodziny .

3

Neymar nie zmieni Barcy na inny klub dopóki Leo i El Pistolero graja w tym zespole . Visca el Barca !

0

Dalej tak uwazasz ?

1

Dlaczego co niektórzy tak narzekają na dzisiajeszy mecz ? Mecz meczowi nie równy, czy wy nadal tego nie rozumiecie ? Komentarze ze juz po mistrzostwie i połowa na sprzedaz sa nieracjonalne i nie na miejscu. Més que un club !

0

Mysle ze gdy dołaczy so nas juz Turan to on własnie moze byc pewna alternatywa na skrzydło, pamietam jeszcze z Atletico.

0

Ja dostałem oferte od Abramowicza zeby objac Chelsea.

1

Jezeli ktos widział go w akcji to z pewnoscia zgodzi sie ze mna ze dysponuje sporym potencjałem i powinien systematycznie dostawac okazje do gry, zobaczcie co robi Bellerin na wyspach. @Kisiu trafnie zauwazył ze Grimaldo nie jest słabszy na lewej obronie od Mathieu .

0

Co wnosi? napewno wiele rzeczy, których nie zrozumiesz wiec nie bede sie produkował.

0

Rakieta tak jak wiekszosc piłkarzy dopiero łapie rytm po szalenczym zeszłym sezonie wiec cierpliwosci panowie i panie .

0

Krótko i na temat.

1

Wybrałbym opcje z 5 pomocnikami, Danim i Albą w roli wahadłowych, pozwoli to bardzo płynnie przejsc z obrony do ataku bo zakładam ze Sevilla zagra mocno defensywnie i w zwiazku z nasza słabsza gra w ataku bedzie chciała wyrwac chocby 1 pkt. VeB !

2

Teraz nalezy wiezyc w rezerwowych, Roberto w gazie, bedzie miał wielka szanse pokazac w koncu na co go stac w tym klubie, szybkiego powrotu do zdrowia Andres !

0

widac ze Enrique nie wymysla, tylko stawia na sprawdzone ustawienie !

0

Messi to Messi :D

0

jest jeszcze młody, nie od razu Rzym zdudowano

0

swoja droga to bardzodobrze ze młodzi i utalentowani gracze decyduja sie na barce zeby zagrac z messim i iniesta, szukaja wzorca

0

i tak uwazam ze 12 mln dla Neya to stanowczo za duzo, pogba jesli pojdzie za kasa a nie projektem sportowym i cała otoczka jaka jest niewatpliwie Barcy to wybierze City albo Real

1

sprzedaz do jakiejs hiszpanskiej druzyny z mozliwoscia pierwokupu, to chyba najlepsze wyjscie

0

i to przez zła diete Leo :D

14

Komentarz usunięty

1

przeciez to tylko liczby ....

0

w jakim kontekscie ?

7

Gdyby Enrique przyszedł sezon wczesniej, Thiago by został.

0

Presja bedzie po obu stronach taka sama, takie wypowiedzi wynikaja z szacunku do siebie obu klubów i ich przedstawicieli.

1

wazne zeby nikt nie wypadł ze składu w tak waznym miesiacu dla barcy, wchodzimy w kluczowa faze sezonu panowie.

0

Mysle ze jakies 500 kcl.

0

teraz juz wiem, nie przeczytałem art o powołaniach

0

Zagrac ostroznie w defensywie i nie stracic bramki a bedzie git. Chciałbym zobaczyc Bartre w pierwszym bo po ostatnim troche kiepskim meczu, wyszedłby dzisiaj z 200% motywacja i moim zdaniem zagrał dobre spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?