1

Tutaj conajmniej 10 min powinno byc…

2

Długo broniłem Lewego od samego poczatku ale dzisiaj cos pękło. DRAMAT

0

Jezu obie łamagi…

3

Jezu tyle miejsca miec i w bramkę nie trafic nawet to jest kryminał

2

Stoimy w miejscu a rzekłbym, iz cofamy sie w rozwoju z tygodnia na tydzień. Przeciez drużyna z 4:0 z Realem i Napoli to totalnie inna drużyna była. Jest dramat a jeszcze bardziej po raz kolejny on zostanie ujawniony w dalszej fazie LM

22

Nie musimy wszystkiego wygrywać ale niech chociaż do cholery będzie na czym oko zawiesić… czy my o tak wiele prosimy ?

0

@Azi jest beznadziejna, były rano fotki

0

Róbmy jakis spam Swiecickiemu i Cwiakale ze przy następnym wywiadzie niech przekaza Lewemu ze kibice chcą go widziec w polu karnym i tuż przed 16 metrem do cholery…

0

@michal26 Roberto, Ferran i chyba czas sie pogodzic ze i Lewy. Długo mozna wymienić

0

@KrwawiaceoczyVEB były fotki rano, w tv w miare wyglada ale z płyty boiska dramat, oby bez kontuzji

3

Jezu Chryste jaki zjazd Lewego…

0

@bari_94 jak Romeu ma piłkę sa ludzie z przodu a i tak podaje do tylu to co zrobic
Wszedł Pedri i od razu mogl miec asystę do Gaviego ostatnio…

0

Oby bez kontuzji na tym kartoflisku bo co chwile sie ktos ślizga na boisku.

87

Jak to jest ze Real gra u siebie a Vini dalej sie pluje i ciska ? Bernabeu tez go prowokuje ?

3

Rudigier do psychiatry. Ja bym każdego takiego cwaniaka karał kartkami za atak rywala bez piłki rękami.

4

Nie mogl wczesniej wypaść ?

0

@lucca87 mysle ze Inigo jest pewniejszy niz elektryk Kounde

1

Ale sie Valverde zabrał z ta piłka. Chcialbym ogladac takie tempo naszych pomocników. Chociaz zepsuł koncertowo

1

Nie dało sie tego bardziej spier*****

0

Podsumował sie. Dramat. Nawet Anglia nie da za niego 25 mln…
Vitor dawaj tu od stycznia

1

Nic nie gramy a jeszcze Romeu sie rozgrzewa

1

@Lukas90 ale wolał forsę wiec j***c go tak samo jak Simonsa i Moribe amen

4

Co za wejście Torresa. Wyjazd za boisko i zepsucie dobrej piłki

0

Nic k***a nie gramy… ale jak śliźniemy sie jak Real to nie bede narzekał

0

Oyarzabal jest tak samo cienki jak Ferran. Chyba nawet przed Torresem sie nim interesowalismy ;)

0

Łapią Araujo a potem sie wywracają. Uczą sie od Realu

2

Po c**j to podaje zamiast prac na bramke…

0

Grają sobie z bramkarzem a my na chodzonego, gonić i naciskac

0

Co ten Lewy wrzuca ? Ja myslalem ze to Felix będzie na skrzydle. Zapieprzaj na 16 metr bo znowu przewalimy

2

Czemu my zawsze wyglądamy jakbyśmy byli 50% wolniejsi od rywala ? My tez nie mozemy jako 1 usiasc na rywalu i walnąc im szybko bramki zeby ich podlamac ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?