SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tutaj conajmniej 10 min powinno byc…
2
Długo broniłem Lewego od samego poczatku ale dzisiaj cos pękło. DRAMAT
0
Jezu obie łamagi…
3
Jezu tyle miejsca miec i w bramkę nie trafic nawet to jest kryminał
2
Stoimy w miejscu a rzekłbym, iz cofamy sie w rozwoju z tygodnia na tydzień. Przeciez drużyna z 4:0 z Realem i Napoli to totalnie inna drużyna była. Jest dramat a jeszcze bardziej po raz kolejny on zostanie ujawniony w dalszej fazie LM
22
Nie musimy wszystkiego wygrywać ale niech chociaż do cholery będzie na czym oko zawiesić… czy my o tak wiele prosimy ?
0
@Azi jest beznadziejna, były rano fotki
0
Róbmy jakis spam Swiecickiemu i Cwiakale ze przy następnym wywiadzie niech przekaza Lewemu ze kibice chcą go widziec w polu karnym i tuż przed 16 metrem do cholery…
0
@michal26 Roberto, Ferran i chyba czas sie pogodzic ze i Lewy. Długo mozna wymienić
0
@KrwawiaceoczyVEB były fotki rano, w tv w miare wyglada ale z płyty boiska dramat, oby bez kontuzji
3
Jezu Chryste jaki zjazd Lewego…
0
@bari_94 jak Romeu ma piłkę sa ludzie z przodu a i tak podaje do tylu to co zrobic
Wszedł Pedri i od razu mogl miec asystę do Gaviego ostatnio…
0
Oby bez kontuzji na tym kartoflisku bo co chwile sie ktos ślizga na boisku.
87
Jak to jest ze Real gra u siebie a Vini dalej sie pluje i ciska ? Bernabeu tez go prowokuje ?
3
Rudigier do psychiatry. Ja bym każdego takiego cwaniaka karał kartkami za atak rywala bez piłki rękami.
4
Nie mogl wczesniej wypaść ?
0
@lucca87 mysle ze Inigo jest pewniejszy niz elektryk Kounde
1
Ale sie Valverde zabrał z ta piłka. Chcialbym ogladac takie tempo naszych pomocników. Chociaz zepsuł koncertowo
1
Nie dało sie tego bardziej spier*****
0
Podsumował sie. Dramat. Nawet Anglia nie da za niego 25 mln…
Vitor dawaj tu od stycznia
1
Nic nie gramy a jeszcze Romeu sie rozgrzewa
1
@Lukas90 ale wolał forsę wiec j***c go tak samo jak Simonsa i Moribe amen
4
Co za wejście Torresa. Wyjazd za boisko i zepsucie dobrej piłki
0
Nic k***a nie gramy… ale jak śliźniemy sie jak Real to nie bede narzekał
0
Oyarzabal jest tak samo cienki jak Ferran. Chyba nawet przed Torresem sie nim interesowalismy ;)
0
Łapią Araujo a potem sie wywracają. Uczą sie od Realu
2
Po c**j to podaje zamiast prac na bramke…
0
Grają sobie z bramkarzem a my na chodzonego, gonić i naciskac
0
Co ten Lewy wrzuca ? Ja myslalem ze to Felix będzie na skrzydle. Zapieprzaj na 16 metr bo znowu przewalimy
2
Czemu my zawsze wyglądamy jakbyśmy byli 50% wolniejsi od rywala ? My tez nie mozemy jako 1 usiasc na rywalu i walnąc im szybko bramki zeby ich podlamac ?