SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A pyskować od lat potrafią. Wezcie sie za kontry i rogi i w ogole za grę
0
Mamy szybkich graczy (niby) nie ma kontr. Mamy w koncu wysokich zawodników a z rogów tez nic…
9
Dluzej sie decyduj Lewy… do jutra
0
Faul jak byk Kounde
4
Niby mamy najszybszych piłkarzy od lat a nadal wyglądamy na wolnych… i tak od lat w pucharach
0
Rywale nam zawsze ida pełna para a my puszczamy Balde a ten sie zatrzymuje zamiast jechac z nimi.
0
I po co to było Cancelo ? Było wsparcie jeszcze
0
Co ty Yamal. Nie mozemy psuć takich prezentów…
0
I Denzel sie pomylił z tym Romeu. Było wystawić Gundo i dwóch młodych. Oriol jest dobry na autobusy co 2 razy maja piłkę na naszej połowie i ida z kontra
1
Porto 1 raz w polu karnym a nasi nogi jak z waty. Oby na dalsza faze LM wróciła stabilność w obronie
0
Cisnąć ich bo sie gubia
0
Nareszcie Gavi gra w piłkę bo gra w pomocy a nie na skrzydle
3
Nie lubie jak gramy w pucharach w tych żółtych strojach. Nie ma żadnych dobrych wspomnień
0
Podoba mi sie linia ataku. Jest taka jaka chciałem zobaczyc.
Gorzej ze Kounde zajeżdżany ale musimy wyrwać 9 pkt w 3 kolejki LM
1
W La Liga by nie było. Brawo Francuzik
3
Co oni sie z okregowki urwali ? Puscili chłopa wolno ? Tak o ?
0
@Muevertigo ale ja pisze ze gracz Napoli podał wzdłuż jak dziecko
0
@kostek579 do siebie
2
Jak zawsze gol z tylka
4
Dawac Napoli. Nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra. I szkoda ze wyciagneli w ostatniej minucie z Unionem. Jechac Napoli
2
Real jedno podanie do przodu i mieli dobra sytuacje…
1
I tyle by było z Girony jako lider. Teraz będzie powolny zjazd w dół. Niech chociaz ktos wytrzyma z 10 kolejek i dopiero pozniej mozna sie spuszczać nad nimi.
Tak w ogole to była juz jakas pomoc Realowi ? Bo nie ogladam meczu
0
Uff ale frajerstwo z Mallorca wciaz boli :/ chyba ze jutro Girona urwie pkt
0
Ile tych bramek wyblokowali
1
Fermin jestes piękny
0
Zamiast dobić to zabawa
0
Szkoda ze zdjął młodego :/
1
Nie daja kartek po ewidentnych chamskich faulach ale jak sie odezwiesz to od razu kartka i jeszcze oczekują szacunku. Jakby sędziowali jak należy to nikt nie miałby problemow z nimi
1
Juz Cie kocham Fermin
0
@Barca1922 postawiłeś ? XD