SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem ze dzis 4231 i Rapha czy Felix jako SPO ?
Ofensywnie zebysmy sie nie przejechali na tym w kontrach Sevilli
5
Niech juz przyznają tytuł bo szkoda sie meczyc i ryzykować zdrowia. Gość przechodzi sobie po łydce lewego pełnym ciężarem i todo ok.
Karny ? Co z tego ze sie stykneli tylko małymi palcami skoro potem gość dupskiem upada na noge Yamala.
0
Rozdajmy juz tytuł. Szkoda grać i sie meczyc i narażać na kontuzje
0
Czemu to nie chce wejsc…
0
Gavi wrocil do środka i w koncu lepiej wyglada niz na skrzydle
1
Miec 4 sety i przegrywać z niczego 2:1 to tylko my potrafimy
0
Co oni k***a robią ? Powinnismy miec ze 4 gole a przegrywamy 2:1…
0
I Rapha zbyt szybko pochwalony. Powinnismy juz miec 3 bramki
0
Jestes surowy w dryblingu Rafa ale jak bedziesz tak strzelał i podawał (delfinek powinien strzelić) to będzie dobrze.
A Ferran to delfin a nie rekin, 2 sety zmarnowane…
14
Brawo Atleti. A teraz możecie juz grać słabo i uruchomić sie na następne derby Madrytu
0
@Szmulek w 4231 jakos spo za plecami Lewego by śmigał…
0
Szkoda ze zdjął tego Morate. Moze była by 4 z główki. Depay cienki a Griez bez sił juz
1
Atletico troche wypompowane. Oby duzo nie doliczył.
4
Ten Lino jest swietny
1
Poprzeczka po rożnym…
2
Oby nie wypuścili. Biali nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra.
0
Komentarz usunięty
0
Ewidentna żółta kartka dla Rodrygo. Gość z Atleti chciał sie ułożyć do spania a ten przeskoczył nad nim i jeszcze stanął mu stopa na nodze.
2
Mieli piłkę na 3:0 a za chwile moze byc remis
0
Nie wiem czy odpalać te „derby” i znowu sie wkurzać jak ich ciągną za uszy.
0
Mats MVP ? Myslalem ze raczej Cancelo albo Lewy
0
Cancelo był za Robertem… czemu nie przepuścił
0
Celta ich robi jak chce a my o LM marzymy…
Andreas bez formy, zwolennikiem Kounde nigdy nie byłem. Ja bym spróbował Araujo i Inigo
1
@Barcaa12 nie rozumiem jakim cudem tyle lat nie potrafimy kontrować
Ostatnie kontry to czasy MSN
5
Gavi wyleci bo mu kable w głowie sie grzeją
0
Eh Gundo… w City by mu siadło i byłoby okienko
1
Rekin to tylko w drugiej połowie na zmęczonego rywala i jakies 10-20 min…
0
Po c*** takie glupie faule…
1
@FCB24 do poziomu Lengleta nie spadł bez przesady. Te urazy które go trapią nie pozwalają mu złapać optymalnej formy
0
Standard przed Porto wypadnie Franek