0

Rozumiem ze dzis 4231 i Rapha czy Felix jako SPO ?
Ofensywnie zebysmy sie nie przejechali na tym w kontrach Sevilli

5

Niech juz przyznają tytuł bo szkoda sie meczyc i ryzykować zdrowia. Gość przechodzi sobie po łydce lewego pełnym ciężarem i todo ok.
Karny ? Co z tego ze sie stykneli tylko małymi palcami skoro potem gość dupskiem upada na noge Yamala.

0

Rozdajmy juz tytuł. Szkoda grać i sie meczyc i narażać na kontuzje

0

Czemu to nie chce wejsc…

0

Gavi wrocil do środka i w koncu lepiej wyglada niz na skrzydle

1

Miec 4 sety i przegrywać z niczego 2:1 to tylko my potrafimy

0

Co oni k***a robią ? Powinnismy miec ze 4 gole a przegrywamy 2:1…

0

I Rapha zbyt szybko pochwalony. Powinnismy juz miec 3 bramki

0

Jestes surowy w dryblingu Rafa ale jak bedziesz tak strzelał i podawał (delfinek powinien strzelić) to będzie dobrze.
A Ferran to delfin a nie rekin, 2 sety zmarnowane…

14

Brawo Atleti. A teraz możecie juz grać słabo i uruchomić sie na następne derby Madrytu

0

@Szmulek w 4231 jakos spo za plecami Lewego by śmigał…

0

Szkoda ze zdjął tego Morate. Moze była by 4 z główki. Depay cienki a Griez bez sił juz

1

Atletico troche wypompowane. Oby duzo nie doliczył.

4

Ten Lino jest swietny

1

Poprzeczka po rożnym…

2

Oby nie wypuścili. Biali nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra.

0

Komentarz usunięty

0

Ewidentna żółta kartka dla Rodrygo. Gość z Atleti chciał sie ułożyć do spania a ten przeskoczył nad nim i jeszcze stanął mu stopa na nodze.

2

Mieli piłkę na 3:0 a za chwile moze byc remis

0

Nie wiem czy odpalać te „derby” i znowu sie wkurzać jak ich ciągną za uszy.

0

Mats MVP ? Myslalem ze raczej Cancelo albo Lewy

0

Cancelo był za Robertem… czemu nie przepuścił

0

Celta ich robi jak chce a my o LM marzymy…
Andreas bez formy, zwolennikiem Kounde nigdy nie byłem. Ja bym spróbował Araujo i Inigo

1

@Barcaa12 nie rozumiem jakim cudem tyle lat nie potrafimy kontrować
Ostatnie kontry to czasy MSN

5

Gavi wyleci bo mu kable w głowie sie grzeją

0

Eh Gundo… w City by mu siadło i byłoby okienko

1

Rekin to tylko w drugiej połowie na zmęczonego rywala i jakies 10-20 min…

0

Po c*** takie glupie faule…

1

@FCB24 do poziomu Lengleta nie spadł bez przesady. Te urazy które go trapią nie pozwalają mu złapać optymalnej formy

0

Standard przed Porto wypadnie Franek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?