SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gość wjeżdża z bara w plecy z rozpędu a sędzia nic. To jest cyrk a nie liga
0
@Roobo to samo mozna powiedzieć o „ręce” Gaviego
1
Nie było reki ? Kamery kłamią ?
0
1’ a my juz nieskuteczni :’(
2
To od kiedy De Zerbi La Ramblo ? Laporta nawet by nie zauważył podmiany ;)
0
@Swistus172 nie mam zadnej relacji na IG
A Cancelo nawet bez nogi byłby lepszy niz Roberto
1
Onlyfans Xaviego nie podawał juz jakiegos składu ?
2
Fajnie oglądać jak Vitor ciągnie na plecach swój zespół i zdobywa gole dające pkt ;)
0
@Sulimo co sie stało ?
0
Jak sie zachowuje Suarez ? Bo chciałem zobaczyc jak reaguje na niego Vini i szkoda ze go nie ma wiec nie ogladam.
2
@zodiak_10 i cos czuje ze nas zdradzi XD
0
@VbamboeB jego licze tak jakby do zimowego dopiero ;)
44
Fiu fiu panie Laporta, co za okienko !
Inigo, Gundo, Romeu, Felix i Cancelo za 1 Ville ? Majstersztyk.
Chłopakom na wypożyczeniach życzymy powodzenia.
I Mateu dzieki za wszystko… nie mowie żegnaj lecz do widzenia ! Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś wrócisz. Jak juz będziemy miec zdrowa sytuacje.
0
Co z tym Cancelo ?
0
Chelsea haha XD
0
Od kiedy Messi ma byc niedostępny dla Interu ? Martino tam cos gadał
1
@Kuba_1 nie wiedza na kogo przepalic kase XD
1
Tottenham standardowo XD
0
Ja bym chciał zeby Fati szedł na wypożyczenie. Najlepiej do BvB. Tsk grałby wszystko.
Tylko ze to ryzyk. Albo jego wartość wzrośnie albo spadnie juz do reszty
0
Co to Rayo odwala ? Nam przyjadą i urwą pkt bo sie będą chcieli zes**ć a tym nogi rozkładają ?
0
Atletico będzie mocne w tym sezonie :/
0
Czuje ze jeszcze podczas wczorajszego meczu Deco wydzwaniał jak szalony do City zeby sie nie rozmyślali ;)
0
@blakkudium Vitor z kolejna bramka a przehajp z Palmeiras grzeje ławę ;)
0
@Destroyer_of_Worlds o tym samym pomyslalem, juz w zeszłym sezonie było widać ze czekają nas lata bez karnych
0
@Borneo a ja mysle ze Palmeiras opchnęło co miało opchnac i teraz chcą wypromować innych ;)
0
Ale jak to Endrick znowu ława ?
10
Nie dziwie sie chłopaku. Sam truchleje zebys nie trafił na rzeźnika. Juz jedna złote dziecko zostało zniszczone kontuzjami i nie chcemy powtórki :/
0
Mogl podciągnąć i uderzyć jak z Realem
0
Jechac tu trzeba 5 zdobyc bo będzie nerwówka
1
Co wyprowadził kontrę na aut prawie…….