SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co k***a po co ? W takich meczach trzeba prac na wynik. Jak będzie 5:0 to sie będziecie bawic
0
Ostatnia deska ratunku Villarreal to Morales… a on lubi wcisnąć
1
3 razy za koszulkę łapany i bez kartki
0
Faul taktyczny i nie da kartki a potem ktos sie odezwie i da to jest żenada
0
Dajcie temu gowniakowi tego gola !
2
Ferran zamknij mi mordę jeszcze jedna i wyrwij te 3 pkt. Ja wiem ze nie byłeś słabym piłkarzem w City ale w Barcy siadło cos na bani.
0
No coz Xavi do -10 w lidze albo 4 rundy fazy grupowej LM. Nic sie nie uczy na bledach. A tak fajnie sie wszystko zaczelo.
0
Alonso juz powinien uderzać a ten cofa do Gaviego
0
Jeszcze Garcia za Andreasa i boki obrony bez zmian. Smarować grubo na Villarreal niestety…
1
Odzyskali piłkę to zakończył
4
Ajaj jakby nie zablokował to by siedziało i Yamal najmłodszy strzelec
0
Był spalony ale nie ma technologii zeby to sprawdzic w La Liga. Z takiej kamery nie jestes w stanie tego wyrysować
0
Co k***a robi Lewandowski przy linii bocznej ? Nie moze go Xavi z****c ze ma stac przy polu karnym ?
0
@yoli Romeu czysci az milo. Po prostu mamy 2 parodystow w 11 i gramy w 9
0
De jong klepa z Gavim a Alonso przyjęcie na 3 metry XD
0
Villarreal ma taki sam problem jaki mamy my w LM. Naciskani gubia sie z pilka.
Stegen top, Romeu przepraszam ze wątpiłem a przy stracie gola oczywiscie bracia p*****lec
3
Kapitan Roberto XD
0
Naciskac Żółtych bo wtedy sie gubią.
Podobała mi sie podwójna interwencja Romeu chwile temu
3
Ale fuks. Hahah grajmy na wyjazdach na biało to będziemy zdobywać bramki z pupy i miec karne jak rządowi
0
Gavi < 3 a miałem pisac ze skoro nie gramy piłka to niech chociaz takie mecze przepychamy stałymi fragmentami i główkami…
3
Śmialiście sie z farmera a jego drużyna gra ładniej w piłkę niz my.
Stegen juz tyłek ratuje
0
Przysnąłem i dopiero zobaczyłem skład. O Boże XD
2
@MOLESTA i dlatego to najatrakcyjniejsza liga gdzie czerwona latarnia przyjeżdża i może sprawić lanie faworytowi po równej grze a nie po golu z pupy i murarce 90’ albo błędowi sędziego. Dlatego tez będą dostawać największa kase za prawa tv. Tymczasem trener Getafe wyjdzie i powie na konferencji ze jest dumnych ze swoich zwierząt które kopią i biją cały mecz, urywają pkt dzięki nieudolności sędziów.
0
Ah te filmiki na yt przed sezonem ze „nie doceniamy United albo czy United powalczy o mistrzostwo” ;)
1
Wał na wale, wała pogania… śmieszny tebas, śmieszni sędziowie i śmieszna liga.
Niech przyznają juz tytuł bo drukowanie trwa od 1 kolejki. Szkoda sie meczyc w pozostałe…
1
Czyżby Luuk uratował kupon na 300 i 100 dokładki od fortuny ? Cholerny szef. Zostało X2 PSV
1
Roque dzisiaj pogrąży rywala ? Jak jego klub wygra to wyjmę pol koła. Ide chyba spac i dopiero rano sprawdze…
0
Gdzieś na TT mi mignęło ze Aston Villa złożyła ofertę Alonso ? Prawda to ?
0
@Firestone otóż to, największa zaleta Oriola to brak kołeczek przed własnym polem karnym albo wsadzanie na mine kolegow z drużyny ;)
0
Co robi w meczu Atletico ? Same 0 w statystykach XD