0

Po co k***a po co ? W takich meczach trzeba prac na wynik. Jak będzie 5:0 to sie będziecie bawic

0

Ostatnia deska ratunku Villarreal to Morales… a on lubi wcisnąć

1

3 razy za koszulkę łapany i bez kartki

0

Faul taktyczny i nie da kartki a potem ktos sie odezwie i da to jest żenada

0

Dajcie temu gowniakowi tego gola !

2

Ferran zamknij mi mordę jeszcze jedna i wyrwij te 3 pkt. Ja wiem ze nie byłeś słabym piłkarzem w City ale w Barcy siadło cos na bani.

0

No coz Xavi do -10 w lidze albo 4 rundy fazy grupowej LM. Nic sie nie uczy na bledach. A tak fajnie sie wszystko zaczelo.

0

Alonso juz powinien uderzać a ten cofa do Gaviego

0

Jeszcze Garcia za Andreasa i boki obrony bez zmian. Smarować grubo na Villarreal niestety…

1

Odzyskali piłkę to zakończył

4

Ajaj jakby nie zablokował to by siedziało i Yamal najmłodszy strzelec

0

Był spalony ale nie ma technologii zeby to sprawdzic w La Liga. Z takiej kamery nie jestes w stanie tego wyrysować

0

Co k***a robi Lewandowski przy linii bocznej ? Nie moze go Xavi z****c ze ma stac przy polu karnym ?

0

@yoli Romeu czysci az milo. Po prostu mamy 2 parodystow w 11 i gramy w 9

0

De jong klepa z Gavim a Alonso przyjęcie na 3 metry XD

0

Villarreal ma taki sam problem jaki mamy my w LM. Naciskani gubia sie z pilka.
Stegen top, Romeu przepraszam ze wątpiłem a przy stracie gola oczywiscie bracia p*****lec

3

Kapitan Roberto XD

0

Naciskac Żółtych bo wtedy sie gubią.
Podobała mi sie podwójna interwencja Romeu chwile temu

3

Ale fuks. Hahah grajmy na wyjazdach na biało to będziemy zdobywać bramki z pupy i miec karne jak rządowi

0

Gavi < 3 a miałem pisac ze skoro nie gramy piłka to niech chociaz takie mecze przepychamy stałymi fragmentami i główkami…

3

Śmialiście sie z farmera a jego drużyna gra ładniej w piłkę niz my.
Stegen juz tyłek ratuje

0

Przysnąłem i dopiero zobaczyłem skład. O Boże XD

2

@MOLESTA i dlatego to najatrakcyjniejsza liga gdzie czerwona latarnia przyjeżdża i może sprawić lanie faworytowi po równej grze a nie po golu z pupy i murarce 90’ albo błędowi sędziego. Dlatego tez będą dostawać największa kase za prawa tv. Tymczasem trener Getafe wyjdzie i powie na konferencji ze jest dumnych ze swoich zwierząt które kopią i biją cały mecz, urywają pkt dzięki nieudolności sędziów.

0

Ah te filmiki na yt przed sezonem ze „nie doceniamy United albo czy United powalczy o mistrzostwo” ;)

1

Wał na wale, wała pogania… śmieszny tebas, śmieszni sędziowie i śmieszna liga.
Niech przyznają juz tytuł bo drukowanie trwa od 1 kolejki. Szkoda sie meczyc w pozostałe…

1

Czyżby Luuk uratował kupon na 300 i 100 dokładki od fortuny ? Cholerny szef. Zostało X2 PSV

1

Roque dzisiaj pogrąży rywala ? Jak jego klub wygra to wyjmę pol koła. Ide chyba spac i dopiero rano sprawdze…

0

Gdzieś na TT mi mignęło ze Aston Villa złożyła ofertę Alonso ? Prawda to ?

0

@Firestone otóż to, największa zaleta Oriola to brak kołeczek przed własnym polem karnym albo wsadzanie na mine kolegow z drużyny ;)

0

Co robi w meczu Atletico ? Same 0 w statystykach XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?