SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Uff dwaj koszmarni rywale odhaczeni. Szkoda tylko ze nas przekręcili z Getafe…
0
Dajcie temu Gundo spokoj. Gość nie ma 20 lat a obijają go kolejny mecz
4
Ferran juz myslalem ze to zepsujesz ale jak ta 7 Cie odblokuje to przeprosze za caly poprzedni sezon jechania
5
Jezu jaki Roberto jest cienki. Jakby to wpadło to ugotowany
0
O jezusie Fati… dawnej z zamkniętymi oczami to siedziało…
5
Aj co Gundo chciał dac Abde…
2
Jezu wcisneli, dzięki Gundo. Juz wczesniej pokazywał zeby szybciej wchodzić w pole karne
3
Ferran opluty a Xavi chce to przerżnąć wpuszczając Roberto i Garcie
1
Zlamasy, za faule nie daje ale jak mu powiesz ze jest beznadziejny to juz kartka jest. A jakby dał za faul rywala to nikt by nie miał pretensji.
0
Znów bez kartki ?
0
Gdzie ma kartki k***a ? Będzie dawał jak mu powiedzą z frustracji ze jest słaby a nie po faulach rywali. Fali juz powinien miec żółta za Gundo
0
To jest niemozliwe jaki maja dzien konia. Tu juz na spokojnie powinno byc 4:1 dla nas
1
Co sie z nim porobiło ? Jezus Maria Lewy…
0
I sędzia juz nie panuje nad meczem. Bo nie daje kartek wtedy kiedy trzeba czyli po faulach tylko jak juz sie zleca z pretensjami bo jest słaby
0
Gdzie jest kartka ?
0
Romeu juz Cie lubie
0
Bez kartki dla tego ze stołkiem ?
2
Standard dzien konia bramkarza i 2 setka wyciągnięta.
Marek odpowiada !
0
K***a wyciagnal mu gola… jak zwykle bramkarz dzien konia z nami
2
Za co Stegen dostaje kartke ?
0
Nie ma komu grać. Lewandowski sam z przodu, Romeu mu podaje a ten i tak do tylu. To co z takich akcji ? Jak mamy stworzyć zagrożenie ?
0
I Suarez nauczył ligę jak faulowac z łokcia zeby sędziowie puszczali.
2
Co ty Pedri o**********z ?
0
@Inko Vinicius płakał i wypłakał karnego przy kazdym odepchnięciu w polu karnym to sa równi i równiejsi ?
10
Zaczynamy cyrki
0
Wstyd ze taki klub i miasto nie potrafią zapełnić małego stadionu :/
0
To zarobiliśmy na Cou…
0
@Uukasz_93 6 mln brutto
0
Meeh taki fajny kursik na 2 przełamania Fokiny to krecz… a juz miał 1 :/
0
Uefa jest obrzydliwa. Teraz niewidome dziecko na podium juz nie jakies szejki ;)