18

Uff dwaj koszmarni rywale odhaczeni. Szkoda tylko ze nas przekręcili z Getafe…

0

Dajcie temu Gundo spokoj. Gość nie ma 20 lat a obijają go kolejny mecz

4

Ferran juz myslalem ze to zepsujesz ale jak ta 7 Cie odblokuje to przeprosze za caly poprzedni sezon jechania

5

Jezu jaki Roberto jest cienki. Jakby to wpadło to ugotowany

0

O jezusie Fati… dawnej z zamkniętymi oczami to siedziało…

5

Aj co Gundo chciał dac Abde…

2

Jezu wcisneli, dzięki Gundo. Juz wczesniej pokazywał zeby szybciej wchodzić w pole karne

3

Ferran opluty a Xavi chce to przerżnąć wpuszczając Roberto i Garcie

1

Zlamasy, za faule nie daje ale jak mu powiesz ze jest beznadziejny to juz kartka jest. A jakby dał za faul rywala to nikt by nie miał pretensji.

0

Znów bez kartki ?

0

Gdzie ma kartki k***a ? Będzie dawał jak mu powiedzą z frustracji ze jest słaby a nie po faulach rywali. Fali juz powinien miec żółta za Gundo

0

To jest niemozliwe jaki maja dzien konia. Tu juz na spokojnie powinno byc 4:1 dla nas

1

Co sie z nim porobiło ? Jezus Maria Lewy…

0

I sędzia juz nie panuje nad meczem. Bo nie daje kartek wtedy kiedy trzeba czyli po faulach tylko jak juz sie zleca z pretensjami bo jest słaby

0

Gdzie jest kartka ?

0

Romeu juz Cie lubie

0

Bez kartki dla tego ze stołkiem ?

2

Standard dzien konia bramkarza i 2 setka wyciągnięta.

Marek odpowiada !

0

K***a wyciagnal mu gola… jak zwykle bramkarz dzien konia z nami

2

Za co Stegen dostaje kartke ?

0

Nie ma komu grać. Lewandowski sam z przodu, Romeu mu podaje a ten i tak do tylu. To co z takich akcji ? Jak mamy stworzyć zagrożenie ?

0

I Suarez nauczył ligę jak faulowac z łokcia zeby sędziowie puszczali.

2

Co ty Pedri o**********z ?

0

@Inko Vinicius płakał i wypłakał karnego przy kazdym odepchnięciu w polu karnym to sa równi i równiejsi ?

10

Zaczynamy cyrki

0

Wstyd ze taki klub i miasto nie potrafią zapełnić małego stadionu :/

0

To zarobiliśmy na Cou…

0

@Uukasz_93 6 mln brutto

0

Meeh taki fajny kursik na 2 przełamania Fokiny to krecz… a juz miał 1 :/

0

Uefa jest obrzydliwa. Teraz niewidome dziecko na podium juz nie jakies szejki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?