0

Piękne sa te koszulki ;)

0

Nasz 1 mecz a Arsenal juz 5 w lipcu. Tylko tak to mozna tlumaczyc…

2


Neymar vibe jak ja p******e. Oby w dorosłym futbolu tez tak kręcił. Od odejścia Neya czekam na takie pokrętło ;)

0

Przeglądam te fotki z prezentacji Inigo i jakoś nie pasują mi nowe getry. Powinny byc chyba nieco ciemniejsze bo smiesznie to wyglada. Ktos ma jeszcze podobne odczucia ?

1

@TheNekro94 jakbym widział siebie przez te wszystkie lata

0

Co z tym Gulerem ? Bo od 23 nic nie sledze

0

@bart_azz będzie kolejny flop a Aranu za miedza, sprawdzony w meczach z nami, Realem, Atletico…

0

@abram3k jak juz cytujesz to chociaz napisz kogo ;)

7

Z drugiej strony mamy Torre którego albo trzeba wypożyczyć albo dac mu szanse. Tak jak Cwiakala mówił Xavi zamiast dawac takim graczom minuty w końcówkach to wystawiał Alonso i Kessiego…

0

K***a to dajmy im tez procent od sprzedaży i niech porozmawiają z nim zeby nie pchał sie do Realu bo nie bedzie miał tam miejsca.

2

@talizmo najwiecej dzieciaków to ja widziałem ostatnie lata w koszulkach psg bo Mbappe najlepszy w fifie w podstawce. A teraz ostatnio modne City

0

I po fisiado nadchodzą gorsze newsy bo wraca temat pilnych sprzedaży. Nikt nie chce odejść wiec wypychany znow De Jong…

1

@bari_94 mogl wrócić na ostatni kontrakt za darmo i pożegnać sie tak jak należy.

0

@Mario96w ja przynajmniej nie jestem skrzywdzony od urodzenia jak niektórzy ;)

1

Jeszcze będziemy przepraszać Nevesa i Amrabata ze na nich kręciliśmy nosem. Jak klub odwali taki szajs to ja nawet nie chce myslec.
No coz, fajnie sie zaczelo z Xavim, wsiadaliśmy do Xavinety ale kolejny rok kompromitacji w Europie sprawi ze poleci.

0

Wczoraj latała jakas informacja ze Bernardo pójdzie do Arabii. Ktos cos wie wiecej ?
Nie moze poczekac jeszcze sezon i byśmy go wyciagneli z City albo jak mu sie kontrakt skonczy…

0

@Encore Jokic odhaczony, może Jimmy i Dame zdobędą razem mistrzostwo to wykreślę na raz dwa nazwiska z listy osób którym życzę mistrza ;)

0

@nuevojugador serio ? Kto podał ?

0

Oby teraz tylko nie zapomniał jak sie gra w piłkę przechodząc do Barcy ;)

0

Ziyech, Morata. Araby sie bawia i juz biorą sie za średniaków a nie tylko emerytów.

3

Był Petkovic do wzięcia. Ze Szwajcarii zrobił fajna reprezentacje do oglądania. My oczywiscie potrzebowaliśmy nazwiska zeby połechtać swoje ego i wzięliśmy Portugalskiego betona.

1

Remis z Mołdawia. Jesteśmy dziady po prostu. Zero ambicji

0

Eh chcialbym zebysmy wzięli jakos tego Gulera… przeciez to będzie drugi Ozil. Nawet Ronaldo sie tak nie bałem jak jego wlasnie dawniej.
Dajmy im jakiegos szrotu, tyle jest do wypchania.

4

@AFA90 hipokryzja rządowych wyjaśniona ;)

1

Duńskie dziady (wyłączając Andreasa) kolejny raz uwala kupon… ostatni raz na nich. Niech gniją w następnych turniejach, nie bede im kibicować ;)
Ostatnio 5 stowek, teraz 9 koło nosa :/

1

Fuks Hiszpanii. Ale kadra bezpłciowa jak Barca od wielu lat.
No szkoda, na kuponie ostateczny triumf Chorwacji miałem :/

3

Co Ronaldo robi w 1 składzie Portugalii i w ogóle w kadrze ? Ich selekcjoner oszalał czy przykaz z góry ? XD

3

Mogli mu dac troche wiecej minut…

0

Wkurzyli Roberta tym faulem, oby im wsadził dubleta ;)

2

Znow to zrobiłeś Pep a teraz nie pierdziel tylko wracaj…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?