SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne sa te koszulki ;)
0
Nasz 1 mecz a Arsenal juz 5 w lipcu. Tylko tak to mozna tlumaczyc…
2
Neymar vibe jak ja p******e. Oby w dorosłym futbolu tez tak kręcił. Od odejścia Neya czekam na takie pokrętło ;)
0
Przeglądam te fotki z prezentacji Inigo i jakoś nie pasują mi nowe getry. Powinny byc chyba nieco ciemniejsze bo smiesznie to wyglada. Ktos ma jeszcze podobne odczucia ?
1
@TheNekro94 jakbym widział siebie przez te wszystkie lata
0
Co z tym Gulerem ? Bo od 23 nic nie sledze
0
@bart_azz będzie kolejny flop a Aranu za miedza, sprawdzony w meczach z nami, Realem, Atletico…
0
@abram3k jak juz cytujesz to chociaz napisz kogo ;)
7
Z drugiej strony mamy Torre którego albo trzeba wypożyczyć albo dac mu szanse. Tak jak Cwiakala mówił Xavi zamiast dawac takim graczom minuty w końcówkach to wystawiał Alonso i Kessiego…
0
K***a to dajmy im tez procent od sprzedaży i niech porozmawiają z nim zeby nie pchał sie do Realu bo nie bedzie miał tam miejsca.
2
@talizmo najwiecej dzieciaków to ja widziałem ostatnie lata w koszulkach psg bo Mbappe najlepszy w fifie w podstawce. A teraz ostatnio modne City
0
I po fisiado nadchodzą gorsze newsy bo wraca temat pilnych sprzedaży. Nikt nie chce odejść wiec wypychany znow De Jong…
1
@bari_94 mogl wrócić na ostatni kontrakt za darmo i pożegnać sie tak jak należy.
0
@Mario96w ja przynajmniej nie jestem skrzywdzony od urodzenia jak niektórzy ;)
1
Jeszcze będziemy przepraszać Nevesa i Amrabata ze na nich kręciliśmy nosem. Jak klub odwali taki szajs to ja nawet nie chce myslec.
No coz, fajnie sie zaczelo z Xavim, wsiadaliśmy do Xavinety ale kolejny rok kompromitacji w Europie sprawi ze poleci.
0
Wczoraj latała jakas informacja ze Bernardo pójdzie do Arabii. Ktos cos wie wiecej ?
Nie moze poczekac jeszcze sezon i byśmy go wyciagneli z City albo jak mu sie kontrakt skonczy…
0
@Encore Jokic odhaczony, może Jimmy i Dame zdobędą razem mistrzostwo to wykreślę na raz dwa nazwiska z listy osób którym życzę mistrza ;)
0
@nuevojugador serio ? Kto podał ?
0
Oby teraz tylko nie zapomniał jak sie gra w piłkę przechodząc do Barcy ;)
0
Ziyech, Morata. Araby sie bawia i juz biorą sie za średniaków a nie tylko emerytów.
3
Był Petkovic do wzięcia. Ze Szwajcarii zrobił fajna reprezentacje do oglądania. My oczywiscie potrzebowaliśmy nazwiska zeby połechtać swoje ego i wzięliśmy Portugalskiego betona.
1
Remis z Mołdawia. Jesteśmy dziady po prostu. Zero ambicji
0
Eh chcialbym zebysmy wzięli jakos tego Gulera… przeciez to będzie drugi Ozil. Nawet Ronaldo sie tak nie bałem jak jego wlasnie dawniej.
Dajmy im jakiegos szrotu, tyle jest do wypchania.
4
@AFA90 hipokryzja rządowych wyjaśniona ;)
1
Duńskie dziady (wyłączając Andreasa) kolejny raz uwala kupon… ostatni raz na nich. Niech gniją w następnych turniejach, nie bede im kibicować ;)
Ostatnio 5 stowek, teraz 9 koło nosa :/
1
Fuks Hiszpanii. Ale kadra bezpłciowa jak Barca od wielu lat.
No szkoda, na kuponie ostateczny triumf Chorwacji miałem :/
3
Co Ronaldo robi w 1 składzie Portugalii i w ogóle w kadrze ? Ich selekcjoner oszalał czy przykaz z góry ? XD
3
Mogli mu dac troche wiecej minut…
0
Wkurzyli Roberta tym faulem, oby im wsadził dubleta ;)
2
Znow to zrobiłeś Pep a teraz nie pierdziel tylko wracaj…