27

@Gibbon_FCB nie zapominaj o Araujo

5

@Worny my tez cie kochamy Ronald, nie spieprz tego

0

Na Eleven mowili ze dopytywali reżyserki i taka kamera pol miliona zł ;)

0

Bydelko na pastwisku XD

0

@D10SLEO czyli cykl zycia Dembele. Wziąłbym za niego 50 i czesc ale niestety mamy do pozbycia sie takze Ferrana i Fatiego. A nie stac nas na 3 skrzydłowych

1

@Katalończyk 99 jak był tam gdzie powinien to strzelił 2 gole

0

Lewy znow zaczyna schodzić w miejsca w których nie powinien byc

0

Robert musisz dzisiaj tego x3

0

Ale maja autostradę strona Alby, zmiennik fajny ale na 5 min i za minimalna kase…

0

Kounde niech zostanie na PO bo on zawsze dla mnie nie był najlepszym SO

4

Tylko Araujo zszedł i spieprzyli Mareczkowi czyste konto

5

Lewy idz po tego hat tricka

9

Spalony czy nie, Stegen i tak jest kot

1

Chłopie wpuść Torre za Gaviego juz to mamy…

0

Co z Araujo ? Bo sie chwile zawiesiłem

1

Ależ to jest piękny wieczór.

0

@Wojcio to samo pomyslalem

4

@Encore szkoda ze na meczu drewniany ;)

0

@LM10GOAT mógłby wystawić sama młodzież na ten mecz

0

@sevs każdy to pisał od dawna

0

Jazda, jazda, jazda ! Do Segunda

7

Bez reki, bez kartki za faul teraz na Pedrim a Cwiakala będzie gadał ze to najlepszy sędzia w LL…

21

Ręka jak byk, jeszcze ruch był

0

@SkilledHydra16 musi troche przypakować nie tracąc na speedzie jak Davies

0

Rapha jak blisko…

0

Pięknie jak szybko uciszyli papużki, dawac kolejnego na dobicie. Nie grać na 1-0

0

Nie zdarzylem zagrać piłeczki live bo gol. Brawo Balde i Lewy

2

Nie no jak my takich akcji nie kończymy to jest cyrk

1

A gdzie kartka dla Espanyolu ?

2

@KrwawiaceoczyVEB szkoda ze z Realem nie umiał strzelić…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?