SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Gibbon_FCB nie zapominaj o Araujo
5
@Worny my tez cie kochamy Ronald, nie spieprz tego
0
Na Eleven mowili ze dopytywali reżyserki i taka kamera pol miliona zł ;)
0
Bydelko na pastwisku XD
0
@D10SLEO czyli cykl zycia Dembele. Wziąłbym za niego 50 i czesc ale niestety mamy do pozbycia sie takze Ferrana i Fatiego. A nie stac nas na 3 skrzydłowych
1
@Katalończyk 99 jak był tam gdzie powinien to strzelił 2 gole
0
Lewy znow zaczyna schodzić w miejsca w których nie powinien byc
0
Robert musisz dzisiaj tego x3
0
Ale maja autostradę strona Alby, zmiennik fajny ale na 5 min i za minimalna kase…
0
Kounde niech zostanie na PO bo on zawsze dla mnie nie był najlepszym SO
4
Tylko Araujo zszedł i spieprzyli Mareczkowi czyste konto
5
Lewy idz po tego hat tricka
9
Spalony czy nie, Stegen i tak jest kot
1
Chłopie wpuść Torre za Gaviego juz to mamy…
0
Co z Araujo ? Bo sie chwile zawiesiłem
1
Ależ to jest piękny wieczór.
0
@Wojcio to samo pomyslalem
4
@Encore szkoda ze na meczu drewniany ;)
0
@LM10GOAT mógłby wystawić sama młodzież na ten mecz
0
@sevs każdy to pisał od dawna
0
Jazda, jazda, jazda ! Do Segunda
7
Bez reki, bez kartki za faul teraz na Pedrim a Cwiakala będzie gadał ze to najlepszy sędzia w LL…
21
Ręka jak byk, jeszcze ruch był
0
@SkilledHydra16 musi troche przypakować nie tracąc na speedzie jak Davies
0
Rapha jak blisko…
0
Pięknie jak szybko uciszyli papużki, dawac kolejnego na dobicie. Nie grać na 1-0
0
Nie zdarzylem zagrać piłeczki live bo gol. Brawo Balde i Lewy
2
Nie no jak my takich akcji nie kończymy to jest cyrk
1
A gdzie kartka dla Espanyolu ?
2
@KrwawiaceoczyVEB szkoda ze z Realem nie umiał strzelić…