1

@bari_94 smutna prawda niestety

1

@MrCental tak łasy na kase ze nie przyjal premii od Laporty za zeszłe letnie okienko bo wiedział jaka jest sytuacja klubu
Teraz nagle poleciał na kase. Musiał sie stac jakis konflikt jak z Reverterem…

1

Mówił ze zostanie, Laporta chciał mu dac jakas premie za zeszłe letnie okienko i nie chciał bo znał sytuacje klubu a teraz nagle poleciał na kase i to z AV ? No k***a czemu ?

0

@EKSBOKS będzie ciezko, Lakers co prawda mocni aktualnie ale uzależnieni od zdrowia Daviesa i formy fizycznej Lebrona a w finale konferencji będzie sie trzeba zmierzyć z Denver/Suns ale nikt by chyba nie pogardził rewanżem

0

Fajne sceny na koniec. Moglby sie jeszcze Green z Sabonisem przeprosić

1

Na dalsza faze martwi to ze Klay sie bawi w Westbrooka i nie trafia

0

@partymaker ja mysle ze to problem z tym palcem sie powiększył
Wiec lepiej jednak z szacunkiem do niego

1

Rozsypało sie Sacramento, w co jeszcze do przerwy nie wierzyłem.

0

Kto to na ławce GSW w czapce i prywatnych ciuchach ? Bo mam chyba cos z oczami i nie moge rozpoznać XD
Dosyc aktywny jest i gada cos do rezerwowych

4

Szanuje Looney’a w hooy. Co gość walczy. Po kazdym meczu pewnie niezłe poobijany jest.

0

Stefek wjechał jak sarenka

0

Trzymam kciuki zeby Payton wrocil do dawnej formy

1

@Worny cudotwórcę z Turcji powinnismy po rekach calowac za przywrócenie formy Mareczka

0

@BartqRKO ale to moglby zaczac wjeżdżać pod kosz i probowac wsadzać zamiast rzucać

1

Sabonis jest niesamowity XD nikt go nie kryje i nie trafia

0

@kondziu88 raczej nie bardzo bo ja widać musza grać game 7 jako jedyni
Ja bym wolał odskakiwać nawet o 2 pkt niz oddawać piłkę do Greena zeby nie trafił…

0

@FcPortoFan1999 oby, troche ruszyli ale to juz nie jest ta sama drużyna co dawniej

0

Nie rozumiem Stefka czasami. Wjeżdża pod kosz, ma ostatniego rywala i zamiast konczyc 2 + 1 to oddaje na 3 do Greena który jest słabym rzucającym…

0

GSW nie zamkneli serii u siebie i dzisiaj raczej tego nie ugrają. Stefek jest sam, zero pomocy. Klaya nie ma…

1

Ehh szkoda ze Marsylia i Lens gubiły pkt po drodze. Znowu byli do zrobienia w tej lidze…

1

@kkbarca ojciec

2

Aj jakby nam nie rozwalili Fatiego to mielibyśmy pięknych grajków z La Masii…

5

Aj młody gola i asystę juz powinien miec

0

Aj liczylem na wejście w stylu Fatiego. Fati chyba 1 mecz z golem ?

0

Szkoda ze tak pozno, musiał sie dziadek rozsypać zeby wszedł

1

Następna świetna zmiana siwego z Betisu XD

0

@damianfcb105 wiadomo ;)

0

No to odliczanie ile wytrzyma XD

0

Jest szansa na Yamala. A Torre odejdź chłopie na wypożyczenie dla swojego dobra

0

@Avser co ty p*****sz ? Jak dostawał 10 to wszystko co miał na nodze zamieniał w złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?