0

@kondziu88 cisza przed burza, to Hiszpania, pamietaj ze tu cos moze wybuchnąć w nocy

2

Dzięki panie Hurkacz za 1000+ polskich cebulionow ;) przyjemny piatek zrobiłeś i człowiek sie juz uczy na bledach po takim czasie gdzie uwalałes kupony ;)

1

Jeszcze chwila i Hurkacz sprezentuje piękny prezent na koniec piatku.
1 set jego a mecz porazka po kursie 10. Standardowy Hurkacz na wielkiej imprezie ;)

0

@MesQueUnClub_87 ale kto podawał info o 10 dniach a kto podaje, ze raczej nie będzie to „oferta” Barcy.
Guillem Balague, najlepsze źródło o Messim, informacje z pierwszej reki

0

Gra skończona. Chyba najlepsze źródło o Messim mówi, ze nie będzie powrotu do Barcelony…

6

Alba był zawsze słabszy psychicznie wiec nie dziwne ze sie popłakał. Busi zagrał twardziela jak jego piszczele ;)

4

Biedy Torre ale sam sobie winien. Powinien odejść na wypożyczenie na własne życzenie.

0

@Albatros to co mowi klub a kiedy wracają piłkarze to co innego

2

Eh dawny Ansu to konczyl z zamkniętymi oczami :/

11

Robert dzisiaj dobre pily daje. Jak jest zdrowy to napastnik kompletny

4

I po co ty sie Robert zatrzymujesz ? Lecisz i petarda

3

Piękny strzał Gavi ale piłka mogła trafic do Ansu na 3

9

Jezu centymetry zeby przerwać klątwę

2

Ansu nie szedł bo to było do skończenia tylko gość z 20 jest słaby

1

@Seledynowy mnie by to samo wychodziło i to za darmo byle by mnie na mecze zabierali…

0

@Rhaan o tym juz nie wspominam, patrzyłem tylko na niego przez ostatnie minuty

6

Co od kilku minut robi Dembele ? Zamiast podać to czeka, ma piłkę na strzał to mu zostaje pod noga, festiwal żenady

4

I cyk standardowy Dembele. Zrobił jeden ruch i juz powinien podawać i wyjsc na pozycje a potem drugi ruch, akcja juz wystopowala potem 3 zbedny ruch i strata

1

Z jednej strony dałbym jeszcze jeden okres przygotowawczy i sezon Fatiemu ale jak znow będzie kaszanka to całkiem straci na wartości.
Boli bo dawniej co dotknął to zamieniał w złoto a od dluzszego czasu sie praktycznie potykał na boisku, nie umiał przyjąć, zero zaangażowania :/

2

Komentatorzy sie spuszczają ze Dembele czaruje tylko ze nic z tego nie ma. Ani strzału ani podania. Kiwa sie tylko w miejscu a potem jest tego za duzo i zamiast podać to traci albo juz nie ma komu sensownie podać

2

Jak oni z osłabionym rywalem stracą bramkę to będzie cyrk

0

@Ogorinho1974 ale swietnie by było

7

Pięknie Roberto nie ogarnal co sie dzieje w 1 akcji po wejściu i cyk strata fajnej piłki

6

Robert bez kontuzji to dobry Robert

7

Borussia ma nowy skrót w przyszłym sezonie. BxD

0

Frajerstwo BvB stało sie faktem.
Lepiej juz było przegrać dzisiaj ten mecz i miec mniej pkt niz patrzyc na tabele i widziec tyle samo pkt co oni a mimo to nie miec mistrzostwa…

0

Koeln rozdaje tytuł ;)

0

Remis daje mistrza BvB ?

1

Chociaz ty Lewy…
Kuponik uratowany
Celta Girona btts
Sociedad win
u nas btts ;)

15

Zamykają trybunę Valencii na 5 meczy. Buhahah a jaka karę dostał Espanyol za atak na piłkarzy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?