SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondziu88 cisza przed burza, to Hiszpania, pamietaj ze tu cos moze wybuchnąć w nocy
2
Dzięki panie Hurkacz za 1000+ polskich cebulionow ;) przyjemny piatek zrobiłeś i człowiek sie juz uczy na bledach po takim czasie gdzie uwalałes kupony ;)
1
Jeszcze chwila i Hurkacz sprezentuje piękny prezent na koniec piatku.
1 set jego a mecz porazka po kursie 10. Standardowy Hurkacz na wielkiej imprezie ;)
0
@MesQueUnClub_87 ale kto podawał info o 10 dniach a kto podaje, ze raczej nie będzie to „oferta” Barcy.
Guillem Balague, najlepsze źródło o Messim, informacje z pierwszej reki
0
Gra skończona. Chyba najlepsze źródło o Messim mówi, ze nie będzie powrotu do Barcelony…
6
Alba był zawsze słabszy psychicznie wiec nie dziwne ze sie popłakał. Busi zagrał twardziela jak jego piszczele ;)
4
Biedy Torre ale sam sobie winien. Powinien odejść na wypożyczenie na własne życzenie.
0
@Albatros to co mowi klub a kiedy wracają piłkarze to co innego
2
Eh dawny Ansu to konczyl z zamkniętymi oczami :/
11
Robert dzisiaj dobre pily daje. Jak jest zdrowy to napastnik kompletny
4
I po co ty sie Robert zatrzymujesz ? Lecisz i petarda
3
Piękny strzał Gavi ale piłka mogła trafic do Ansu na 3
9
Jezu centymetry zeby przerwać klątwę
2
Ansu nie szedł bo to było do skończenia tylko gość z 20 jest słaby
1
@Seledynowy mnie by to samo wychodziło i to za darmo byle by mnie na mecze zabierali…
0
@Rhaan o tym juz nie wspominam, patrzyłem tylko na niego przez ostatnie minuty
6
Co od kilku minut robi Dembele ? Zamiast podać to czeka, ma piłkę na strzał to mu zostaje pod noga, festiwal żenady
4
I cyk standardowy Dembele. Zrobił jeden ruch i juz powinien podawać i wyjsc na pozycje a potem drugi ruch, akcja juz wystopowala potem 3 zbedny ruch i strata
1
Z jednej strony dałbym jeszcze jeden okres przygotowawczy i sezon Fatiemu ale jak znow będzie kaszanka to całkiem straci na wartości.
Boli bo dawniej co dotknął to zamieniał w złoto a od dluzszego czasu sie praktycznie potykał na boisku, nie umiał przyjąć, zero zaangażowania :/
2
Komentatorzy sie spuszczają ze Dembele czaruje tylko ze nic z tego nie ma. Ani strzału ani podania. Kiwa sie tylko w miejscu a potem jest tego za duzo i zamiast podać to traci albo juz nie ma komu sensownie podać
2
Jak oni z osłabionym rywalem stracą bramkę to będzie cyrk
0
@Ogorinho1974 ale swietnie by było
7
Pięknie Roberto nie ogarnal co sie dzieje w 1 akcji po wejściu i cyk strata fajnej piłki
6
Robert bez kontuzji to dobry Robert
7
Borussia ma nowy skrót w przyszłym sezonie. BxD
0
Frajerstwo BvB stało sie faktem.
Lepiej juz było przegrać dzisiaj ten mecz i miec mniej pkt niz patrzyc na tabele i widziec tyle samo pkt co oni a mimo to nie miec mistrzostwa…
0
Koeln rozdaje tytuł ;)
0
Remis daje mistrza BvB ?
1
Chociaz ty Lewy…
Kuponik uratowany
Celta Girona btts
Sociedad win
u nas btts ;)
15
Zamykają trybunę Valencii na 5 meczy. Buhahah a jaka karę dostał Espanyol za atak na piłkarzy ?