0

Haha kolega madryciak po 1 meczu pytał gdzie to City a ja spokojnie poczekaj na rewanż a teraz niedostępny XD

2

Już w zeszłym sezonie Grelish powinien zamknac mecz dwoma setkami

0

Nie wiem czy powinnismy sie pakować w tego Roque ja bym probowal wypożyczyć Alvareza a jak FFP sie poprawi to go wykupic.
On sie marnuje przy Erlingu

1

Był Rodri do wzięcia to trzymaliśmy Busiego od tylu eurowpierdzieli

0

@Kapitan hawk od 60 min jak zwykle

0

Ze tez ostatnim razem Grelish nie potrafił strzelić tych 2 setek i zamknac meczu…

0

Jeszcze jedna i go home leszcze

0

Rudy obudź sie prosze !

0

Zamknijcie ten mecz bo widze ze sie boicie tego co ostatnio…

4

Gdzie sa kartki dla Realu ?

0

City ruszac sie, nie stójcie

0

Co ten Rudy dzisiaj podaje…

1

Jazda City, nie stoimy

10

Oby w drugiej połowie rowniez jechali z nimi jak z fura gnoju

0

Co oni to dzisiaj podaja. Tyle zmarnowanych szans na dobre wypuszczenie kolegi

4

Przerwał przywilej i jeszcze kartki nie dał…

1

Bernardo jest prze **** chłopak poczekaj sezon jak pożegnamy Leo i przychodź tutaj

1

Ale mnie wkurzyły te 2 ostatnie podania City. Mogli wyjsc na czyste pozycje a podali takie dziadostwo

0

Co oni to podaja. Jezu juz 2 kartofel w ciagu kilku minut

0

Mija 5 i daje takie guano

2

Jazda City. Z nimi nie ma stania. Musicie robic jak najszybsze akcje zeby nie dac in wytchnąć. Kazde zatrzymanie to akcja spalona

0

Bernardo ma te strzały. Jak wpada w pole karne to wiem ze to siądzie.
Ehh gdyby nie nasze finanse
Niech poczeka rok jak Leo wroci na sezon by sie pożegnać

0

K**** m** to sie nie dzieje

0

Niech Kevin uderza bo reszta to placki w strzałach z dystansu

1

@Survier właśnie Bernardo juz go ograł i młody zagotował i powinien miec żółta ale Marciniak gwiazdorzy

7

Bernardo 2 razy faulowany a Cama oddał faul za 1 mecz i bez kartki

Jezu Erling czemu nie w 1 tempo…

2

Skoro Rapha nie na sprzedaż bo blokuje to Xavi a Laporta mowi, ze Fati to zawodnik którego chcą to ja nie wiem kogo zamierzają sprzedać… Ferran, Kessie ? Jak mi rusza Andreasa to chyba zamorduje

0

@esem91 wyczuwam karnego z d*py

2

@Sulimo wiec mogli sie wstrzymać do czasu otrzymania trofeum + jakas późniejsza godzina zeby wiecej ludzi było wolne w koncu jada tylko kawałek

0

Frekwencja raczej nie powali XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?