SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha kolega madryciak po 1 meczu pytał gdzie to City a ja spokojnie poczekaj na rewanż a teraz niedostępny XD
2
Już w zeszłym sezonie Grelish powinien zamknac mecz dwoma setkami
0
Nie wiem czy powinnismy sie pakować w tego Roque ja bym probowal wypożyczyć Alvareza a jak FFP sie poprawi to go wykupic.
On sie marnuje przy Erlingu
1
Był Rodri do wzięcia to trzymaliśmy Busiego od tylu eurowpierdzieli
0
@Kapitan hawk od 60 min jak zwykle
0
Ze tez ostatnim razem Grelish nie potrafił strzelić tych 2 setek i zamknac meczu…
0
Jeszcze jedna i go home leszcze
0
Rudy obudź sie prosze !
0
Zamknijcie ten mecz bo widze ze sie boicie tego co ostatnio…
4
Gdzie sa kartki dla Realu ?
0
City ruszac sie, nie stójcie
0
Co ten Rudy dzisiaj podaje…
1
Jazda City, nie stoimy
10
Oby w drugiej połowie rowniez jechali z nimi jak z fura gnoju
0
Co oni to dzisiaj podaja. Tyle zmarnowanych szans na dobre wypuszczenie kolegi
4
Przerwał przywilej i jeszcze kartki nie dał…
1
Bernardo jest prze **** chłopak poczekaj sezon jak pożegnamy Leo i przychodź tutaj
1
Ale mnie wkurzyły te 2 ostatnie podania City. Mogli wyjsc na czyste pozycje a podali takie dziadostwo
0
Co oni to podaja. Jezu juz 2 kartofel w ciagu kilku minut
0
Mija 5 i daje takie guano
2
Jazda City. Z nimi nie ma stania. Musicie robic jak najszybsze akcje zeby nie dac in wytchnąć. Kazde zatrzymanie to akcja spalona
0
Bernardo ma te strzały. Jak wpada w pole karne to wiem ze to siądzie.
Ehh gdyby nie nasze finanse
Niech poczeka rok jak Leo wroci na sezon by sie pożegnać
0
K**** m** to sie nie dzieje
0
Niech Kevin uderza bo reszta to placki w strzałach z dystansu
1
@Survier właśnie Bernardo juz go ograł i młody zagotował i powinien miec żółta ale Marciniak gwiazdorzy
7
Bernardo 2 razy faulowany a Cama oddał faul za 1 mecz i bez kartki
Jezu Erling czemu nie w 1 tempo…
2
Skoro Rapha nie na sprzedaż bo blokuje to Xavi a Laporta mowi, ze Fati to zawodnik którego chcą to ja nie wiem kogo zamierzają sprzedać… Ferran, Kessie ? Jak mi rusza Andreasa to chyba zamorduje
0
@esem91 wyczuwam karnego z d*py
2
@Sulimo wiec mogli sie wstrzymać do czasu otrzymania trofeum + jakas późniejsza godzina zeby wiecej ludzi było wolne w koncu jada tylko kawałek
0
Frekwencja raczej nie powali XD