0

Nic k***a nie gramy… przeciez po przełączeniu na City to mozna szoku doznać. Az sie plakac chce jak człowiek przypomni sobie jak to dawniej wygladalo

0

Gavi dziubnal piłkę i Isi mu stanął na nodze a dostajemy kartke…

1

@ptrx juz dawno o nim pisałem to sie smiali

0

@LucasW123 Arnau zgarnie Atletico. Wznowili rozmowy z Girona

1

@Alan_fcbfan a zobaczysz kolejny rok Busiego i znow bezradnego Leo bez wsparcia

0

@escarabajo my tu przewalimy 0:3

0

A po co on znowu sobie dziubnal zamiast strzelać od razu ? Juz w kilku meczach podobnie robił…

0

Można sie nabijać z Raphy ale jakby sie tak wszystkim chciało jak jemu…

4

Przecież oni podawać nie umieją, Ferran zamiast lobnac góra do Lewego to podanie do nikogo i kontra i strata gola

6

Stegen znowu dupe ratuje i tak sie to kreci

0

@Malibu chodzi o sytuacje gdy Kounde podawał w pole karne ze skrzydła

0

To nawet nie trzeba było przyjmować tylko prac od razu na bramkę ale coz…
Piękny deal na nas zrobiło City i sobie sporo zrekompensowały tym transfer Erlinga…

1

Piękny jestes Ferran…

0

Co za interwencja Alonso, jeszcze troche i piłka poleci w stronę bramki ;) co on w ogole robi w tym klubie…

3

Pięknie Lakers wyjaśniają Memphis ;) jeszcze przed seria prowokacje ze strony zawodnika Memphis, później podczas 1 meczu prowokacje na hali Memphis w trakcie interakcji z widzem w postaci wysłania koszulki Lakers do śmieci. Az sam sie podrapałem po głowie na widok tego i pomyślałem zeby sie na tym czasem nie przejechali i jak widać powoli karma wraca ;)

0

@Aragorn33 ja nie pisze o blokowaniu przez Messiego tylko o pensjach Alby, Busiego, De Jonga i rosnącej Matsa, które nam blokuja FFP

0

@Rewolucja123 bo nasz budżet płacowy już nie jest z gumy. tebas juz nie pozwoli na tyle ile bartoszczurowi.

0

Czyli jak Busi zostanie to po Gundo… świetnie, po tych informacjach jednak powrót Leo zbrzydł a szkoda :/

0

@masq jestem tego prawie pewien po ostatnich informacjach
Laporte chce odejść z City, ma tego samego agenta co Xavi, jest skłonny obniżyć wynagrodzenie a Andreas to czysty zysk transferowy. Tylko ze jest jeden problem… Laporte to j****a szklanka a Andreas jak gra to jest kocur

9

@JohnnyBarca niestety poki tutaj będzie chociazby Busi, Alba i Roberto to nie ma co marzyć o powrót do elity ;) niestety
Szkoda ze tego od Romy nie sa wstanie zauważyć

0

@pioz123 po hooyu… Alba, Busi, Roberto a potem sie przypomina Roma i gacie osrane

0



Pod TT o chęci pozostania Alby do końca kontraktu inny dziennikarz komentuje, ze Busi przedłuży kontrakt…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest Franek i Pedri i nagle gramy w piłkę

0

Marek kocie < 3

7

Jpdl dwa gole z jednej akcji…

1

Eh Lewy co sie z Toba dzieje od mundialu ? :/

0

Eh Rapha jakbys był bardziej skuteczniejszy to bym ci wybaczył ten brak dryblingu

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie tylko dzisiaj tylko przeważnie
Nie zapomne jak Vinicius zwyzywał go, splul i wymachiwał paluchem a gość nie miał jaj go wywalić

2

Jak dla mnie Gavi zamiast sie rozwijac to stanął w miejscu. Dawniej przyjmował pile z obrotem, mijał dwóch i cos robił z tego a teraz widuje go tylko jak sie przepycha z rywalami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?