SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ręka jak c**j !!!
6
Boli mnie ze nie mamy skrzydłowych. Gdyby tak było i wykładali by tak Lewemu to wróciłaby bestia z Monachium.
1
Ehh jakby Barca miała tyle miejsca od rywali to mecze nie kończyły by sie tylko 1:0…
0
No i Real juz u mnie będzie tylko w tle leciał… Roque czemu nie wyciąłeś Asensio :/
1
Real bez karnego ? Nowe, nie znałem ;)
4
@BaroPodertos co za głupota, a jak sie wiekszosc kadry wysypie to co wtedy ? Normalnie wystawiłbyś młodzików do gry.
4
Podsumowanie Mareczka dzisiaj:
Forma ? Jest !
Fryzurka ? Jest !
Czyste konto ? Jest !
;)
27
Garcia powrót za akcja im. Sztangi Busiego ;)
2
@AmigoBlancos dla nas lepiej ;) szczerze to juz bym widział tego Raula ;)
0
Juz po 3:0 powinny byc zmiany młodzieży. Ale juz 4 i treneiro dalej czeka a potem płacz o kontuzje
1
Mam jakies wrażenie jakby 3 ostatnie gole były takie w zwolnionym tempie. Albo Elche powoli doskakuje w obronie albo nasi tak wolniej sie ruszają przed strzałem zeby przymierzyć.
0
Szczekacie na Polaka w Barcy a on dalej robi swoje ;) niech sie potyka, przyjmuje jak drewno, macha łapami byle cały czas strzelał gole a my jako rodacy powinnismy go wspierać a nie pluc cały czas jadem jaki by nie był
1
Ostatnia nadzieja ze ten gol Cie odblokuje ale nadzieja matka głupich.
Kiedys strzelałeś takie na zawołanie ale teraz nawet samo tempo biegu do tego gola nie przekonuje.
0
Xavi reakcja ! Elche nas dominuje
0
@Bulbulator z Busim tez byłaby zamuła
0
To Elche ma fajny stadionik. Szkoda ze jakość piłkarska nie pozwoli im zostać w La Liga
2
@FIJI jaki to los przewrotny, 2 sezony temu wszystko co kopnął wpadało do bramki
0
0 ruchu z przodu… dramat
6
Co Garcia daje piłeczki, byle bez wylewów w obronie
0
Festiwal niedokładności i gry nie w tempo naszych
0
Gacia na razie daje piłeczki ;)
PS. Ktos tam cos na Lewego jak zwykle ? A potem będą 2 gole ;)
0
Wszystkie pewniaczki z piłeczki ładnie poza Hiszpania. No cóż, tasiemka z piłeczki do wywalenia
1
@GodGaveMeStyle w 2 identycznej sytuacji tak samo wbiegali i im podnieśli spalonego XD
0
Nie ma Varu ? Przeciez tam 2 naszych na spalonym wbiegalo przy tym stałym fragmencie
2
Jak zwykle tylko nasi bez ambicji… brawo za walkę dla Kazachów. Wyciągnąć 0:2 trwające do ponad 70’ nie lada wyczyn.
1
Ten Duńczyk będzie rozchwytywany w lato…
5
Ja bym brał Inigo i Ndicke a odpalił Alonso i Garcie ale przy Xavim sie to nie stanie niestety :/
0
@Davvd a jeszcze fifie sie spodobał turniej w zimie i sobie rozszerza KMS
0
Co sie wlasnie dzieje w Bayernie i to przed tak ważnym pojedynkiem w LM…
1
@Kapitan hawk nic nowego, tylko nas sie boja