0

Ręka jak c**j !!!

6

Boli mnie ze nie mamy skrzydłowych. Gdyby tak było i wykładali by tak Lewemu to wróciłaby bestia z Monachium.

1

Ehh jakby Barca miała tyle miejsca od rywali to mecze nie kończyły by sie tylko 1:0…

0

No i Real juz u mnie będzie tylko w tle leciał… Roque czemu nie wyciąłeś Asensio :/

1

Real bez karnego ? Nowe, nie znałem ;)

4

@BaroPodertos co za głupota, a jak sie wiekszosc kadry wysypie to co wtedy ? Normalnie wystawiłbyś młodzików do gry.

4

Podsumowanie Mareczka dzisiaj:
Forma ? Jest !
Fryzurka ? Jest !
Czyste konto ? Jest !
;)

27

Garcia powrót za akcja im. Sztangi Busiego ;)

2

@AmigoBlancos dla nas lepiej ;) szczerze to juz bym widział tego Raula ;)

0

Juz po 3:0 powinny byc zmiany młodzieży. Ale juz 4 i treneiro dalej czeka a potem płacz o kontuzje

1

Mam jakies wrażenie jakby 3 ostatnie gole były takie w zwolnionym tempie. Albo Elche powoli doskakuje w obronie albo nasi tak wolniej sie ruszają przed strzałem zeby przymierzyć.

0

Szczekacie na Polaka w Barcy a on dalej robi swoje ;) niech sie potyka, przyjmuje jak drewno, macha łapami byle cały czas strzelał gole a my jako rodacy powinnismy go wspierać a nie pluc cały czas jadem jaki by nie był

1

Ostatnia nadzieja ze ten gol Cie odblokuje ale nadzieja matka głupich.
Kiedys strzelałeś takie na zawołanie ale teraz nawet samo tempo biegu do tego gola nie przekonuje.

0

Xavi reakcja ! Elche nas dominuje

0

@Bulbulator z Busim tez byłaby zamuła

0

To Elche ma fajny stadionik. Szkoda ze jakość piłkarska nie pozwoli im zostać w La Liga

2

@FIJI jaki to los przewrotny, 2 sezony temu wszystko co kopnął wpadało do bramki

0

0 ruchu z przodu… dramat

6

Co Garcia daje piłeczki, byle bez wylewów w obronie

0

Festiwal niedokładności i gry nie w tempo naszych

0

Gacia na razie daje piłeczki ;)

PS. Ktos tam cos na Lewego jak zwykle ? A potem będą 2 gole ;)

0

Wszystkie pewniaczki z piłeczki ładnie poza Hiszpania. No cóż, tasiemka z piłeczki do wywalenia

1

@GodGaveMeStyle w 2 identycznej sytuacji tak samo wbiegali i im podnieśli spalonego XD

0

Nie ma Varu ? Przeciez tam 2 naszych na spalonym wbiegalo przy tym stałym fragmencie

2

Jak zwykle tylko nasi bez ambicji… brawo za walkę dla Kazachów. Wyciągnąć 0:2 trwające do ponad 70’ nie lada wyczyn.

1

Ten Duńczyk będzie rozchwytywany w lato…

5

Ja bym brał Inigo i Ndicke a odpalił Alonso i Garcie ale przy Xavim sie to nie stanie niestety :/

0

@Davvd a jeszcze fifie sie spodobał turniej w zimie i sobie rozszerza KMS

0

Co sie wlasnie dzieje w Bayernie i to przed tak ważnym pojedynkiem w LM…

1

@Kapitan hawk nic nowego, tylko nas sie boja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?