0

Po co kombinują. Prosta piłka przeciwko autobusom

0

Ten sędzia w kazdym meczu nie panuje nad sytuacja, ma strach wypisany w oczach

4

Sędzia 2 razy reki nie widzi

2

Jest i drugi… podanie do nikogo i faul rozpaczy…

0

Ehh Ferran było podciąć lobikiem na głowę Raphy a nie wrzutka na wysokości rak Oblaka

0

Ehh mam nadzieje ze Franek wroci do formy sprzed kontuzji bo na razie słabo

0

Dziwne ze pojadą na LM i potrafią gwizdać a w La Liga takie cyrki.
Niech kluby walczą o obniżenie im kasy i dopiero jak sie naucza sędziować to podwyżka…

3

Gdzie on miał ta noge podniesiona wysoko ? Przeciez to jest cyrk co gość gwizda

0

@zeko0 to moze Lewy słucha Białasa i dlatego było na stadionie. Ja czytałem ze wszystkie te reklamy sa robione w post produkcji pod dany kraj/region

4

O Jezu pierwszy raz kogos ograł ale i tak to nic nie dało

0

@Qlewer Nie ma co sie jarac, to reklamy w post produkcji na dany rejon
Nikt Białasa w Hiszpanii nie zna

1

@budel17 teraz jest Civitas

0

@barteq Wanda to była tylko nazwa sponsora

0

Busi zaczyna show. Alonso chciał wywalić to ten wprowadził swoj „spokoj”

0

Wypada George i Leonard i po wszystkim. I tak to się kreci w tym Clippers ;)

0

CP3 rzucił wlasnie z samego narożnika z jednej reki ?

0

Jakos w Europie mozna gwizdać reki tylko nie nam…

0

@Striker ale on chce chyba opuścić Anglię, oby Real sie za nim nie obejrzał bo nie przeboleję

1

Bernardo to taki kocur ale ruchy barto sprawiły ze nigdy tu nie trafi :/
Czuje ze PSG ruszy po niego po odejściu Leo.

0

Czy mi sie wydaje czy City jest obs***e ?

0

Czemu nie startują ?

0

Jazda ze wszystkimi Joan !

0

Ehh no i juz po dwumeczu. Mozna przełączyć na Milan

0

Chelsea nie zawodzi c*****a jak zwykle ostatnio…

0

Chelsea za duzo głupich błędów na własnej połowie

0

Kante znow motorek w tyłku a jak był jego temat to pisaliście po co on nam. Tymczasem Busi i jego szybkość…

0

I 1 setka psu w tyłek
Ogolnie to nie jestem przekonany do tych ustawień z 2 napastnikow. Drużyny tak grające czesto z przodu nie maja kim atakowac.

0

T. Silva nie narobił w zbroje przed meczem ?

0

Milan Napoli obie strzela ? Jak myślicie ?

0

@regatta52 Milan Napoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?