SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co kombinują. Prosta piłka przeciwko autobusom
0
Ten sędzia w kazdym meczu nie panuje nad sytuacja, ma strach wypisany w oczach
4
Sędzia 2 razy reki nie widzi
2
Jest i drugi… podanie do nikogo i faul rozpaczy…
0
Ehh Ferran było podciąć lobikiem na głowę Raphy a nie wrzutka na wysokości rak Oblaka
0
Ehh mam nadzieje ze Franek wroci do formy sprzed kontuzji bo na razie słabo
0
Dziwne ze pojadą na LM i potrafią gwizdać a w La Liga takie cyrki.
Niech kluby walczą o obniżenie im kasy i dopiero jak sie naucza sędziować to podwyżka…
3
Gdzie on miał ta noge podniesiona wysoko ? Przeciez to jest cyrk co gość gwizda
0
@zeko0 to moze Lewy słucha Białasa i dlatego było na stadionie. Ja czytałem ze wszystkie te reklamy sa robione w post produkcji pod dany kraj/region
4
O Jezu pierwszy raz kogos ograł ale i tak to nic nie dało
0
@Qlewer Nie ma co sie jarac, to reklamy w post produkcji na dany rejon
Nikt Białasa w Hiszpanii nie zna
1
@budel17 teraz jest Civitas
0
@barteq Wanda to była tylko nazwa sponsora
0
Busi zaczyna show. Alonso chciał wywalić to ten wprowadził swoj „spokoj”
0
Wypada George i Leonard i po wszystkim. I tak to się kreci w tym Clippers ;)
0
CP3 rzucił wlasnie z samego narożnika z jednej reki ?
0
Jakos w Europie mozna gwizdać reki tylko nie nam…
0
@Striker ale on chce chyba opuścić Anglię, oby Real sie za nim nie obejrzał bo nie przeboleję
1
Bernardo to taki kocur ale ruchy barto sprawiły ze nigdy tu nie trafi :/
Czuje ze PSG ruszy po niego po odejściu Leo.
0
Czy mi sie wydaje czy City jest obs***e ?
0
Czemu nie startują ?
0
Jazda ze wszystkimi Joan !
0
Ehh no i juz po dwumeczu. Mozna przełączyć na Milan
0
Chelsea nie zawodzi c*****a jak zwykle ostatnio…
0
Chelsea za duzo głupich błędów na własnej połowie
0
Kante znow motorek w tyłku a jak był jego temat to pisaliście po co on nam. Tymczasem Busi i jego szybkość…
0
I 1 setka psu w tyłek
Ogolnie to nie jestem przekonany do tych ustawień z 2 napastnikow. Drużyny tak grające czesto z przodu nie maja kim atakowac.
0
T. Silva nie narobił w zbroje przed meczem ?
0
Milan Napoli obie strzela ? Jak myślicie ?
0
@regatta52 Milan Napoli