SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i młody nie wjedzie bo potem będzie Dembele. Ot cały Xavi
2
O Boże zobaczyłem go przy linii i az cała radosc uleciała
1
Lewy nie kombinuj, uderzaj
3
Niech oni podniosą głowę w tym polu karnym
Co chwile beznadziejna wrzutka do nikogo
Kounde piękna piłka, niech zostanie na tym PO i sie ogrywa
Andreas i Ronald pewniejsi na SO i jak jeszcze przyjdzie Inigo to będzie żelazna defensywa
1
Gavi chciał złapać kamerę XD
1
Niech mu cos przeskoczy w głowie na nastepny sezon bo na prawde pracuje i w Anglii grał dobrze
Juz mu wybaczę ten brak dryblingu ale niech zostanie naszym Di Maria
0
Ciekawe czy znowu grafik odwali maniane jak z Lewym ostatnio
0
Piękna zmiana siwego z Betisu ;) aczkolwiek ta 1 kartka to gość lekko trafił w piłkę zanim wywalił naszego
0
@Firestone według mnie troche Balde stracił w grze do przodu ale szybcy skrzydłowi rywala juz nie maja tak łatwo
1
Nie ma juz Alby na boku i szybkość skrzydłowych rywala jest niwelowana ;)
1
O Boże… no i Rapha w Leeds takie wsadzał w okno…
Ja nie wiem moze to cos w głowie siedzi. Nie pierwszy transfer który po przyjściu tu traci 50% siebie
0
@NeKenI siadlby jako 10 w 4231 ale trzeba miec 2 genialnych skrzydłowych i 9 ktora biega w stronę pola karnego a nie od ;)
0
@MesQueUnClub96 na tyle z przodu zeby moc mu podać prostopadła piłkę, zeby k***a gole strzelał
4
Wrocil kot Andreas ! Jak go sprzedadzą to moga sie podawać do dymisji.
0
@Tasde ale to nie Messi ze sobie moze zaczynać akcje z koła środkowego
Zeby byc skuteczny musi byc w polu karnym tak jak w Bayernie
0
@MesQueUnClub96 bo złazi w inne strefy zamiast byc przed polem karnym
0
@tristan87 szczegolnie Francji ;)
1
Gavi leci z piłka i nie ma komu podać do przodu bo Lewy prawie na równo z nim… nosz k***a jak on chce zdobywać te gole jak go nie ma w polu karnym
0
Kolejny raz masa niedokładności…
0
Gavi zabieraj sie z piłka a nie przepuszczaj. Większe zagrożenie by było jakby wpadł w pole karne z piłka…
1
Memphis na razie bez pomysłu. Tylko za 3 i nie wpada. Lakers wykorzystują każdy sposób byle ciułać pkt do przodu i swietnie im to wychodzi.
Davies to dziś potwór, będzie sie śnił rywalom w koszmarach jak Lakers awansują.
5
Bilbao 2 zabrane gole i karny na koniec haha
0
Haha jak tam ktos probowal walnąc butelka Lewego XD
2
@partymaker tak samo sie wk*****m jak go widze wszedzie tylko nie w polu karnym
0
Kounde z meczu na mecz coraz słabszy… byłem sceptycznie nastawiony jeszcze zanim transfer sie odbył bo w Sevilli był elektrykiem jak Lenglet u nas a mimo to wiekszosc go chciala.
0
Po takim pomocniku na boisku, którego jeszcze trenował Guardiola spodziewałem sie czegos zupełnie innego na ławce…
1
@Sulimo a mnie sie przypomina jak waliliśmy Rayo 7 bramek…
1
Mnie ten system spalonych w La Liga nie przekonuje
Wydaje mi sie ze nie było spalonego…
0
Nie mozna było zagrać Balde na PO a Alba na LO zeby na stoperze byli Kounde i Araujo skoro nie ma Andreasa ?
1
@Comfortable_ ja juz od dawna koledze kibicowi Arsenalu mowilem ze maja za młoda kadrę i nie dowiozą tego mistrzostwa.
Ze 2 czy 3 kolejki temu napisalem mu ze chyba juz wie ze ich maja ;)