0

No i młody nie wjedzie bo potem będzie Dembele. Ot cały Xavi

2

O Boże zobaczyłem go przy linii i az cała radosc uleciała

1

Lewy nie kombinuj, uderzaj

3

Niech oni podniosą głowę w tym polu karnym
Co chwile beznadziejna wrzutka do nikogo

Kounde piękna piłka, niech zostanie na tym PO i sie ogrywa
Andreas i Ronald pewniejsi na SO i jak jeszcze przyjdzie Inigo to będzie żelazna defensywa

1

Gavi chciał złapać kamerę XD

1

Niech mu cos przeskoczy w głowie na nastepny sezon bo na prawde pracuje i w Anglii grał dobrze
Juz mu wybaczę ten brak dryblingu ale niech zostanie naszym Di Maria

0

Ciekawe czy znowu grafik odwali maniane jak z Lewym ostatnio

0

Piękna zmiana siwego z Betisu ;) aczkolwiek ta 1 kartka to gość lekko trafił w piłkę zanim wywalił naszego

0

@Firestone według mnie troche Balde stracił w grze do przodu ale szybcy skrzydłowi rywala juz nie maja tak łatwo

1

Nie ma juz Alby na boku i szybkość skrzydłowych rywala jest niwelowana ;)

1

O Boże… no i Rapha w Leeds takie wsadzał w okno…
Ja nie wiem moze to cos w głowie siedzi. Nie pierwszy transfer który po przyjściu tu traci 50% siebie

0

@NeKenI siadlby jako 10 w 4231 ale trzeba miec 2 genialnych skrzydłowych i 9 ktora biega w stronę pola karnego a nie od ;)

0

@MesQueUnClub96 na tyle z przodu zeby moc mu podać prostopadła piłkę, zeby k***a gole strzelał

4

Wrocil kot Andreas ! Jak go sprzedadzą to moga sie podawać do dymisji.

0

@Tasde ale to nie Messi ze sobie moze zaczynać akcje z koła środkowego
Zeby byc skuteczny musi byc w polu karnym tak jak w Bayernie

0

@MesQueUnClub96 bo złazi w inne strefy zamiast byc przed polem karnym

0

@tristan87 szczegolnie Francji ;)

1

Gavi leci z piłka i nie ma komu podać do przodu bo Lewy prawie na równo z nim… nosz k***a jak on chce zdobywać te gole jak go nie ma w polu karnym

0

Kolejny raz masa niedokładności…

0

Gavi zabieraj sie z piłka a nie przepuszczaj. Większe zagrożenie by było jakby wpadł w pole karne z piłka…

1

Memphis na razie bez pomysłu. Tylko za 3 i nie wpada. Lakers wykorzystują każdy sposób byle ciułać pkt do przodu i swietnie im to wychodzi.
Davies to dziś potwór, będzie sie śnił rywalom w koszmarach jak Lakers awansują.

5

Bilbao 2 zabrane gole i karny na koniec haha

0

Haha jak tam ktos probowal walnąc butelka Lewego XD

2

@partymaker tak samo sie wk*****m jak go widze wszedzie tylko nie w polu karnym

0

Kounde z meczu na mecz coraz słabszy… byłem sceptycznie nastawiony jeszcze zanim transfer sie odbył bo w Sevilli był elektrykiem jak Lenglet u nas a mimo to wiekszosc go chciala.

0

Po takim pomocniku na boisku, którego jeszcze trenował Guardiola spodziewałem sie czegos zupełnie innego na ławce…

1

@Sulimo a mnie sie przypomina jak waliliśmy Rayo 7 bramek…

1

Mnie ten system spalonych w La Liga nie przekonuje
Wydaje mi sie ze nie było spalonego…

0

Nie mozna było zagrać Balde na PO a Alba na LO zeby na stoperze byli Kounde i Araujo skoro nie ma Andreasa ?

1

@Comfortable_ ja juz od dawna koledze kibicowi Arsenalu mowilem ze maja za młoda kadrę i nie dowiozą tego mistrzostwa.
Ze 2 czy 3 kolejki temu napisalem mu ze chyba juz wie ze ich maja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?