0

Totki sa śmieszne…

0

@RosjaninBut a potem porównaj ile miejsca jest na grę w Anglii a ile w Hiszpanii gdzie połowa ligi ustawia autobus w polu karnym. I sie okaze ze gość ani podania do przodu nie zagra ani gola z dystansu nie zdobędzie. I będzie festiwal podań do boku i tyłu.

0

Hooy po kuponie bo win City miał byc ale brac ten remis i wywalić ich na Etihad

0

Zmień ze kogos, ukradnij czas

0

Ale Mahreza to mogl wpuścić…

3

Camanureczek XD

1

Uf przynajmniej rewanż maja na wyjeździe. Dalej City !

0

Drugi raz ręka przy ciele a Ci sie plują. Szkoda ze Valverde nie trzymał rak przy sobie…

0

Ile lat mozna nic nie grać i farcic ?

0

@Tasde o tym pisałem, perfidny atak na rywala nawet nie patrzył na piłkę
Za chwile na srodku boiska to samo

1

Rudy na dalszy słupek i wpusci… nie wprost w niego

1

Real zdominowany, oby tak dalej !

1

Tylko bez kontuzji KDB i potężnego Norwega… juz kopia Erlinga od tylu jak sie obraca

Uff 1 wylew w obronie City, nie ma to jak wybijać i nabić swojego

1

Czuje w moczu, ze spotkanie Messiego, Alby i Busiego w Barcelonie ostatnio było po to żeby ustalić przenosiny całej trójki do szejków… niby po co pozniej leciałby tam z rodzina i narażał sie na gniew PSG ?
Busiego i Alby mi nie szkoda ale jednak w glebi duszy chciałbym zeby Leo godnie sie pożegnał z Barcelona jako czynny piłkarz… nie tak jak ostatnio. Szczegolnie ze wracałby jako mistrz swiata…
Ehh

0

No cóż GSW przewalą w serii 2:4 :/
U siebie może wygrają ale Lakersi później zamkną serie. Obym się mylił ale to zeszły rok był „ostatnim tańcem”. A w lecie zapewne spore roszady w związku z sytuacja kontraktową zawodników.
Trzeba będzie na zachodzie kibicować Lakers w dalszej fazie i pięknej historii powrotu z 13 miejsca ;)

3

Ale sobie zrobili dzisiaj hokej w Anglii ;)

2

Co to Brighton dzisiaj odwaliło ? Chyba sie nie podłożyli Evertonowi bo walczą o puchary…

1

Harden był przed meczem w Las Vegas ze forma wróciła znów na jedno spotkanie po 1 meczu ?

1

@koziar poleci do Las Vegas naładować baterie szybko ;)

0

Tatum… nawet faul było szukac… wystarczył 1 pkt
Ehh i takie fajne kursy sie poszły kochać…

1

Jak zwykle bramka z pupska. Dlaczego tylko oni tak maja…

1

@Emhyr a na MŚ piłki nie umiał przyjąć XD

1

Na szacunek sie pracuje a on zapracował sobie tak ze jest j****y na kazdym stadionie w Hiszpanii a kazdy rywal ma z niego po prostu bekę tak jak to pokazywali gracze Mallorci czy Girony czy nawet dzisiaj.
Jakos do Rodrygo nikt sie nie pluje ani on do innych.

Jestem zdania ze jakby pare razy zobaczył czerwo to siadlby sobie na dupie albo zamknął twarz i skupił sie na grze. Ale coz jak np dzis sędziuje gość do którego Vini bodaj na meczu z Mallorca tak sie pluł ze na 100% go opluł, wymachiwał palcem przed sama twarzą i podnosil glos a ten bal sie wywalić go z boiska ;)

1

Haha jaka pompę maja z niego w całej Hiszpanii a ten sie gotuje jak czajnik i skacze jak kogucik XD

0

@panczo tylko ze Gavi irytuje tylko Real jakby juz zapomnieli o Casemiro a Vini irytuje cała Hiszpanie

0

Serio, juz w 2 minucie ? Specjalnie nie spieszyłem sie do domu zeby na spokojnie włączyć na 2 polowe jak Real będzie troche podmęczony a tu na flashscore sie pojawiła kropka…

1

Pięknie Sevilla az szkoda ze dziadom sie ostatnio wyfarcily 3 pkt ;)

0

@Ali3231 Ramos tez zawieszony ? Bo był w Madrycie

0

@Deathwing112 a ty myslisz ze Lapcio i Alemany wyjdą i powiedzą Ci dlaczego taka decyzja ? Trzeba tez brać pod uwage to co piszą osoby związane i blisko z klubem.

1

@Tom_Tom czyli kolejne lata eurow****i

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?