0

Ale było blisko dogrywki…

0

Daj w koncu kartke temu czujnikowi bo gotuje szybciej niz Vini

1

Na fuksie ten gol. Inter powinien cała 11 lecieć na linie bramkowa a nie tylko 5 na 5 metrze XD

0

Co sie odbija piłka piłkarzom City jak od sęków XD

0

Grelish nie korzysta w ogole ze swojego dryblingu. Zamiast wpasc z pila w pole karne i szukac jakiegos karnego/strzału/podania to sie zatrzymuje i oddaje do tylu albo sie obraca w stronę choragiewki.
Az mi sie nasz Rapha przypomina

0

@D10SLEO jakby nas nie przekręcili *

0

Jak blisko był Bernardo. Kocik.
Poczekaj chłopie na koniec kontraktu i dawaj do nas…

0

@Memtzen07 drabinka Interu była łatwiejsza

0

@Memtzen07 a nie przekręcili nas z Interem i Bayernem ? Nie było rak i karnego na Dembele co nie ?

1

Jak pomysle ze to moglibysmy byc my gdyby nas nie przekręcili w LM…

0

Czemu bez Walkera ?

0

Najgorsze jest to ze najlepsza opcje B czyli Bernardo zgarnie pewnie PSG…

14

A jednak znowu rycze przez niego… była szansa zeby wrocil ale nie chciał poczekac…
Gdy rodacy krytykowali go za sukcesy tylko z klubem my staliśmy za nim murem.
Gdy opluwali go w Paryżu my na całe miasto skandowaliśmy jego nazwisko.
Sprawiłeś nam przykrość… tak po prostu :( żegnaj Leo

3

@Lukiss a to wszystko za pośrednictwem firmy Pique XD

3

Nasze transfery to będzie Inigo, Carrasco i Neves. Trzeba sie z tym niestety pogodzić.
Obyśmy zbudowali kolektyw, najlepiej zdrowy a nie ze wszyscy na L4 jak to zwykle u nas.

Juz raz płakałem jak odchodził i drugi raz nie zamierzam. Przykro i tyle.
Bernardo wytrzymaj jeszcze trochę w City i przychodź do nas za rok.

23

Oj jak nagle bramkarzowi Celty nic juz nie było XD

0

@Konradomoreno Alonso to jest niewidzialny ?

0

Stawiac garaże na 3:0

5

Mamy świetnego rezerwowego bramkarza… ehh czasy Jaspera juz nie wrócą :/

A gość co strzelił całuje herb a w lato pewnie odejdzie XD

1

@PatrychoO chociaz cwiercfinalu

0

Lewy dalej sie nie uczy. Wymachuje do sędziego a potem płacz ze 3 mecze zawieszenia

1

@AlexDark00 widziałem kiedys fajne określenie „bracia p***dolec” ;)

1

@Toretto kiedys do kibla sie wyjsc nie dało bo by Ci uciekły jakies 2 swietne akcje a teraz wiekszosc czasu przesiedzisz mecz na tel i nadal sie nudzisz

1

@Toretto mozna juz tylko pooglądać i powspominać
Czasem siadam na yt i łezka sie w oku kreci, wiekszosc akcji pamietam jakby to było wczoraj. I zawsze cieszy jak widze akcje gdy Ronaldo lata jak głupi a nasi sobie podaja i sie frustruje ;)

1

Z taka gra i z pewnymi zawodnikami to my nadal LM nie zawojujemy. A jak Real sie turbo wzmocni to i o ligę będzie ciezko.

0

@avanes jakby spadli to by sie długo nie wygrzebali
Kolejny sezon sie ślizgają z utrzymaniem ale odejdzie Aspas i sie skonczy eldorado

0

A miałem pisac czy jak Marek zejdzie w przerwie to mu sie zaliczy rekord… k***a

5

Ale pudła z obu stron. Lewy zdrowy to fajny Lewy. Kolejny mecz fajnie robi okazje kolegom

1

@BARCA1899Messi tak ale City będzie tez namawiać na jego pozostanie

3

Gundo jest swietny. Oby Xavi go namówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?