SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale było blisko dogrywki…
0
Daj w koncu kartke temu czujnikowi bo gotuje szybciej niz Vini
1
Na fuksie ten gol. Inter powinien cała 11 lecieć na linie bramkowa a nie tylko 5 na 5 metrze XD
0
Co sie odbija piłka piłkarzom City jak od sęków XD
0
Grelish nie korzysta w ogole ze swojego dryblingu. Zamiast wpasc z pila w pole karne i szukac jakiegos karnego/strzału/podania to sie zatrzymuje i oddaje do tylu albo sie obraca w stronę choragiewki.
Az mi sie nasz Rapha przypomina
0
@D10SLEO jakby nas nie przekręcili *
0
Jak blisko był Bernardo. Kocik.
Poczekaj chłopie na koniec kontraktu i dawaj do nas…
0
@Memtzen07 drabinka Interu była łatwiejsza
0
@Memtzen07 a nie przekręcili nas z Interem i Bayernem ? Nie było rak i karnego na Dembele co nie ?
1
Jak pomysle ze to moglibysmy byc my gdyby nas nie przekręcili w LM…
0
Czemu bez Walkera ?
0
Najgorsze jest to ze najlepsza opcje B czyli Bernardo zgarnie pewnie PSG…
14
A jednak znowu rycze przez niego… była szansa zeby wrocil ale nie chciał poczekac…
Gdy rodacy krytykowali go za sukcesy tylko z klubem my staliśmy za nim murem.
Gdy opluwali go w Paryżu my na całe miasto skandowaliśmy jego nazwisko.
Sprawiłeś nam przykrość… tak po prostu :( żegnaj Leo
3
@Lukiss a to wszystko za pośrednictwem firmy Pique XD
3
Nasze transfery to będzie Inigo, Carrasco i Neves. Trzeba sie z tym niestety pogodzić.
Obyśmy zbudowali kolektyw, najlepiej zdrowy a nie ze wszyscy na L4 jak to zwykle u nas.
Juz raz płakałem jak odchodził i drugi raz nie zamierzam. Przykro i tyle.
Bernardo wytrzymaj jeszcze trochę w City i przychodź do nas za rok.
23
Oj jak nagle bramkarzowi Celty nic juz nie było XD
0
@Konradomoreno Alonso to jest niewidzialny ?
0
Stawiac garaże na 3:0
5
Mamy świetnego rezerwowego bramkarza… ehh czasy Jaspera juz nie wrócą :/
A gość co strzelił całuje herb a w lato pewnie odejdzie XD
1
@PatrychoO chociaz cwiercfinalu
0
Lewy dalej sie nie uczy. Wymachuje do sędziego a potem płacz ze 3 mecze zawieszenia
1
@AlexDark00 widziałem kiedys fajne określenie „bracia p***dolec” ;)
1
@Toretto kiedys do kibla sie wyjsc nie dało bo by Ci uciekły jakies 2 swietne akcje a teraz wiekszosc czasu przesiedzisz mecz na tel i nadal sie nudzisz
1
@Toretto mozna juz tylko pooglądać i powspominać
Czasem siadam na yt i łezka sie w oku kreci, wiekszosc akcji pamietam jakby to było wczoraj. I zawsze cieszy jak widze akcje gdy Ronaldo lata jak głupi a nasi sobie podaja i sie frustruje ;)
1
Z taka gra i z pewnymi zawodnikami to my nadal LM nie zawojujemy. A jak Real sie turbo wzmocni to i o ligę będzie ciezko.
0
@avanes jakby spadli to by sie długo nie wygrzebali
Kolejny sezon sie ślizgają z utrzymaniem ale odejdzie Aspas i sie skonczy eldorado
0
A miałem pisac czy jak Marek zejdzie w przerwie to mu sie zaliczy rekord… k***a
5
Ale pudła z obu stron. Lewy zdrowy to fajny Lewy. Kolejny mecz fajnie robi okazje kolegom
1
@BARCA1899Messi tak ale City będzie tez namawiać na jego pozostanie
3
Gundo jest swietny. Oby Xavi go namówił