1

Trzeba było wymienić dziada na Neymara juz dawno…

0

@BoreekxD al kalafior posadzi Mbappe na trybunach cały sezon zeby zmarnować mu rok. Stac go i jest mściwy

0

@szkutnik91 w sierpniu to niech wymieniają na Neymara
Potrzebujemy skrzydłowego

0

Wiadomo ile zapłaciliśmy z tych zmiennych za Dembele ?
Pamietam ze było 105 podstawy + 35 zmiennych.
Ale gość na dzien dobry dostał dwucyfrowa pensje gdzie chyba taki Iniesta nie miał wtedy tyle…

Nie bede płakał jak odejdzie bo nigdy nie był decydujacy. Wczoraj na 3 sety strzelił tylko 1. 2 pozostałe łatwiejsze sytuacje zmarnował.
Ale nie za 50 mln z czego połowa trafia do agenta. Kto to w ogole negocjował ?

3

Znajome madrytczoki w ryk bo przeciez tyle poprzeczek… a u nas sam Dembele powinien miec 3 bramki bo poza 1 to 2 zwalił sam na sam a 3 okazje totalnie nie dokrecil.
Martwi niewidoczny Lewy. Obawiam sie ze musimy miec 2 działające skrzydła zeby Robert działał w 100% jak w Bayernie ale obu skrzydeł niestety mie będziemy miec :/

0

@Don Lucas brakuje skrzydłowego i chyba serio jakiegos pomocnika ofensywnego
A na PO Cancelo i jedziemy
So musi byc obasadzone 4 Araujo, Kounde, Andreas i Inigo bo jeden wypadnie i juz nie jest kolorowo

4

No Fermin masz wejście. Daje słowo 1 raz o Tobie usłyszałem

1

Ale wsadził. Brakuje nam takich strzałów z dystansu

0

Chłopie koncz ten mecz i nie doliczaj bo nie panujesz nad niczym. Oby ostatni klasyk w presezonie na kilka lat.

0

Jak na grę z Garcia, Roberto i młodym z La Masii co go nie znam nie jest najgorzej. Obyśmy to dociągnęli do końca.

2

Dembele zawsze czegos brakuje :/ znow nie dokręcił
Messi pewnie by to wsadził…

0

Wychodzi Franek i nie ma komu grać. Dembele podwojony, Lewy stoi a drugiego skrzydła nie ma. K***a kusimy miec 2 skrzydłowych

2

@Szmulek znajomy mi juz pisze ze DeJong bandyta a ja mu mowie ze chłopie Czulameni juz pod prysznicem powinien byc

0

Mam nadzieje ze to ostatni klasyk w presezonie.
Szkoda zdrowia bo oni tylko faulowac potrafią.

2

Balde jest piękny. Dawac tego Cancelo na PO bo przy naszym zdrowiu Araujo, Kounde, Andreas i Inigo to za mało na SO zeby jeden grywał na PO

0

Nastepny rzeźnik wchodzi, zaraz cos odwali

3

Jpdl gość gra wszystko w City a u nas kontuzja

2

Łysy od poczatku nie panował nad meczem to teraz ma

4

Real bez pomysłu. Tylko wrzutki i nieudane strzały z dystansu. Będą ślizgać sie jak co sezon.

0

Co z Andreasem do cholery ? Ehh wracaj Inigo bo wypadnie wlasnie jeden z obrony i juz obrona nie wydaje sie taka mocna

0

@Esteban_ dla mnie nie ma aklimatyzacji, jak jestes „top” wchodzisz i grasz co potrafisz

0

@Borry instant karma ;)

2

Dembele całe zycie złe wybory. Raz, drugi i podaje albo wrzucam to za kazdym razem jeden krok za duzo

0

Faul jak byk, sędzia obok przeciez to śmiech

0

Uff jak zwykle by było z pupska

1

Who needs Mambeppe ? XD

0

Gramy chyba na double pivot Franek i Oriol

0

Oriol daje passy. Dawaj chłopaku. Masz parasol ochronny bo jestes nasz. Nie zmarnuj tej szansy i badz drugim Paulinho.

0

Potężny Oriol Romeu ;)
Dobrze, niech sie nie boja uderzać. Busi by przekładał i wycofał do tylu

0

Gramy jakby szybciej niz zwykle. Oby to był duch Pepa z Gundo i oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?