SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba było wymienić dziada na Neymara juz dawno…
0
@BoreekxD al kalafior posadzi Mbappe na trybunach cały sezon zeby zmarnować mu rok. Stac go i jest mściwy
0
@szkutnik91 w sierpniu to niech wymieniają na Neymara
Potrzebujemy skrzydłowego
0
Wiadomo ile zapłaciliśmy z tych zmiennych za Dembele ?
Pamietam ze było 105 podstawy + 35 zmiennych.
Ale gość na dzien dobry dostał dwucyfrowa pensje gdzie chyba taki Iniesta nie miał wtedy tyle…
Nie bede płakał jak odejdzie bo nigdy nie był decydujacy. Wczoraj na 3 sety strzelił tylko 1. 2 pozostałe łatwiejsze sytuacje zmarnował.
Ale nie za 50 mln z czego połowa trafia do agenta. Kto to w ogole negocjował ?
3
Znajome madrytczoki w ryk bo przeciez tyle poprzeczek… a u nas sam Dembele powinien miec 3 bramki bo poza 1 to 2 zwalił sam na sam a 3 okazje totalnie nie dokrecil.
Martwi niewidoczny Lewy. Obawiam sie ze musimy miec 2 działające skrzydła zeby Robert działał w 100% jak w Bayernie ale obu skrzydeł niestety mie będziemy miec :/
0
@Don Lucas brakuje skrzydłowego i chyba serio jakiegos pomocnika ofensywnego
A na PO Cancelo i jedziemy
So musi byc obasadzone 4 Araujo, Kounde, Andreas i Inigo bo jeden wypadnie i juz nie jest kolorowo
4
No Fermin masz wejście. Daje słowo 1 raz o Tobie usłyszałem
1
Ale wsadził. Brakuje nam takich strzałów z dystansu
0
Chłopie koncz ten mecz i nie doliczaj bo nie panujesz nad niczym. Oby ostatni klasyk w presezonie na kilka lat.
0
Jak na grę z Garcia, Roberto i młodym z La Masii co go nie znam nie jest najgorzej. Obyśmy to dociągnęli do końca.
2
Dembele zawsze czegos brakuje :/ znow nie dokręcił
Messi pewnie by to wsadził…
0
Wychodzi Franek i nie ma komu grać. Dembele podwojony, Lewy stoi a drugiego skrzydła nie ma. K***a kusimy miec 2 skrzydłowych
2
@Szmulek znajomy mi juz pisze ze DeJong bandyta a ja mu mowie ze chłopie Czulameni juz pod prysznicem powinien byc
0
Mam nadzieje ze to ostatni klasyk w presezonie.
Szkoda zdrowia bo oni tylko faulowac potrafią.
2
Balde jest piękny. Dawac tego Cancelo na PO bo przy naszym zdrowiu Araujo, Kounde, Andreas i Inigo to za mało na SO zeby jeden grywał na PO
0
Nastepny rzeźnik wchodzi, zaraz cos odwali
3
Jpdl gość gra wszystko w City a u nas kontuzja
2
Łysy od poczatku nie panował nad meczem to teraz ma
4
Real bez pomysłu. Tylko wrzutki i nieudane strzały z dystansu. Będą ślizgać sie jak co sezon.
0
Co z Andreasem do cholery ? Ehh wracaj Inigo bo wypadnie wlasnie jeden z obrony i juz obrona nie wydaje sie taka mocna
0
@Esteban_ dla mnie nie ma aklimatyzacji, jak jestes „top” wchodzisz i grasz co potrafisz
0
@Borry instant karma ;)
2
Dembele całe zycie złe wybory. Raz, drugi i podaje albo wrzucam to za kazdym razem jeden krok za duzo
0
Faul jak byk, sędzia obok przeciez to śmiech
0
Uff jak zwykle by było z pupska
1
Who needs Mambeppe ? XD
0
Gramy chyba na double pivot Franek i Oriol
0
Oriol daje passy. Dawaj chłopaku. Masz parasol ochronny bo jestes nasz. Nie zmarnuj tej szansy i badz drugim Paulinho.
0
Potężny Oriol Romeu ;)
Dobrze, niech sie nie boja uderzać. Busi by przekładał i wycofał do tylu
0
Gramy jakby szybciej niz zwykle. Oby to był duch Pepa z Gundo i oby tak dalej