0

City i tak bez 6-tetu bo przegrali tarcze ?

0

@Tasde i po co Araby sie maja zgadzać ? Nie biorą udziału w Europejskiej LM to co im ktos zrobi ?

1

Sevilla to wyjmie jeszcze

0

Jedyna szansa na jego transfer to było wypełnienie kontraktu z City i przyjście tak jak Gundo. Ewentualnie w następne lato po jakiejś mniejszej kwocie niz teraz. Widocznie tak bardzo nie chce tu trafic skoro zamierza przedłużyć kontrakt z City :/

3

Wonderkid z Palmeiras znowu ława ? Sprzedali go i maja go gdzies bo trzeba promować następnych XD

8

Chłop 4 razy uderza bez pilki i sie smieje a ten raz uderza i leci z czerwem

0

Szkoda ze Getafe nie zagrało jakiegos meczu z drużyna Marcelo…

0

Brawo Oriol. Nie mam sie co pierdzielic

0

Nie widze tego bez skrzydeł :/

0

Wezcie tego Kounde z tego środka…

0

Jezu co ten Gundo… w City z palcem w pupie by to wsadził i tak wiem ze spalony ale juz nam sie włącza marnowanie setek.

0

@Criss18Barca Rapha ma ciezko bo jest mniej miejsca i rywal doskakuje od razu i zatrzymuje sie na pierwszym lepszym rywalu dlatego sie wydaje ze „nie umie dryblować”. Ale ma tez duzo pecha, sporo jego asyst marnowali koledzy on sam marnował setki. Spokojnie mogl miec 30+ G/A
No i zatracił tez swoj zmysł do strzałów z dystansu.
W Leeds jego firmowa akcja to zejście do środka ze skrzydła i odpalenie rakiety. U nas udało sie to chyba tylko w presezonie z Realem wtedy i nagle zginęło. Ale ma jeszcze jeden sezon zeby nam cos udowodnić. Pozniej juz nie będzie zmiłuj. Moze ten wymarzony „numer” go odblokuje. Brazole lubia do tego przywiązywać wage. A wiadomo ze jak cos siedzi w bani to sie przekłada na boisko. Byli tu zawodnicy ktorzy dostali za duzo szans. Mysle ze jeszcze jeden sezon Raphy tutaj nikomu nie zaszkodzi.
Równie dobrze jakbyśmy mieli kase to przepalilibysmy ja na Antony’ego, który był np moim marzeniem i znow byłby płacz o 100 mln w błoto.

5

Bierzmy tego Cancelo i Felixa z opcja wykupu (zrobimy w wała Atletico tak jak oni nas) i kończmy to okienko.
Trzeba sie pogodzic z tym ze nie jesteśmy w stanie na razie konkurować o crackow.
Na lewej Fati (ostatnia szansa na odbudowanie) z Felixem, na szpicy Lewy i ten nieszczęsny Ferran skoro nie chce odejść (jak Roque przyjdzie w styczniu to moze jakis zdesperowany klub z Anglii da dobra ofertę Ferranowi). Na prawej Rapha w rotacji z Abde.
Tak wiem Yamal to i Yamal tamto. Gość ma talent ale posturę dziecka. Trafi na jakiegoś rzeźnika i będzie sie bujał 2 lata po szpitalach jak Fati.
Koniecznością na to okno jest pozbyć sie Lengleta i Desta. To jest mus.
Po sezonie mam nadzieje ze juz nie przedłuża umowy z Roberto i Alonso.
Renegocjować umowy z Frenkiem i Stegenem. Na dłuższe ale normalne umowy a nie pozostałości bartusiowego rozdawnictwa. I wtedy możemy ruszyc po jakiegos cracka.
I wlasnie jak ustabilizujemy nasze finanse przy powrocie do LM do dalszych faz powinnismy co lato kupowac jedne konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba. Ale jeden konkret. Koniec z półśrodkami których pozniej nie mozna sie pozbyć. Jedno konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba + talent z La Masii.
Wiec nie bawmy sie w Lo Celso tylko dajmy szanse Ferminowi.

Amen

0

Siadać Bilbao przeciez oni sa ciency

0

@Roobo do tej pory nie rozumiem czemu Real nie ruszył po Cancelo czy Hakimiego. Boki obrony Carva i ten nowy to zenua

0

@Nazio_87 hahaha XD

0

Czajnik juz gotuje ;)

0

Duch Lahoza wiecznie żywy. Gościa faulują ale kartke nie otrzymuje faulujący tylko poszkodowany.

0

Czy to Barca czy Hiszpania czy PSG zawsze sie trzeba namęczyć z autobusami i nawet Lucho tego nie zmieni.

Nie wiem czy ogladac Real i sie wkurzać jak ich Manzano będzie ciągnął za uszy

0

Torre wszedł i rozruszał Girone, dobry prognostyk ;)

4

@AFA90 nie chcieli by Ferrana ?

0

@Kz1234 zaraz upadnie nastepny jak Lucho sie zawinie z burdelu ;)

0

@partymaker Przypdek XD

1

@qbuteq Dildao zawsze mocne w sierpniu, oby strata pkt śmietankowych na dzien dobry ;)

0

@-barca4ever- może jakis problem z przewodem ? Ja raz miałem taki problem ze moj kabel byl do wewnątrz a nie na zewnątrz i po prostu sie rozsypał od pogody. Musiałem kupic taki czarny wytrzymalszy przewod na zewnatrz i od tej pory zero problemow.

0

Pytanie. Czy za Neymara otrzymaliśmy całe 222 mln czy był jakiś podział dla Santosu za wychowanie ?

Bo tak na szybko. Licząc ze zmiennymi (nie wiadomo czy wszystkie wypełnione ale zakładajmy ze tak).
Cou 160 mln (120 + 40)
Dembele 140 mln (105 + 35)
Griez 120 mln

Daje zawrót głowy w postaci wyrzuconych w błoto 420 mln.
420 - 222 = 198

Sprzedaże: Cou 20, Griez 20, Dembele 25 daje 65 mln
198 - 65 = 133 mln straty

Pensji nie licze bo rok w rok za cos trzeba utrzymac drużynę.
Moze ktos kiedys dokładnie wyliczy ile to wszystko kosztowało. Bayern chyba tez płacił za wypożyczenie Cou ale nie pamietam dokładnie wiec nie doliczyłem.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 przez 6 lat 40 goli gdzie sam Ney w sezonie 14/15 miał 39 ;)

0

Eryczek pisze ze PSG nie rozwiąże kontraktu z Neymarem.

0

@Bocheno1 jak ma 6 netto to w Hiszpanii jest to 12 brutto

1

Ney byłby fajny ale kosztem Ferrana a nie Fatiego. A niestety Torres będzie sie trzymał rękami i nogami. Oby juz za rok odszedł jak nie załapie sie na Euro.
Cancelo zaś tak ! Jego jedyny foch to jest to ze chce grać wiekszosc a my nie mamy klasowego PO to bedzie gral wiekszosc.
Fresneda to nieopierzony młokos i nawet w kadrze U z jakimis leszczami sie słabo prezentował.
Foyth jest drewniany i słaby a to oznacza kolejne wyrzucone pieniadze w błoto.
Jesli nie patrzą w stronę Arnau to niech biorą Cancelo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?