0

@culer_5306751 juz kiedys pytałem czemu nie mozna zalozyc jakas zrzutkę jak Wisła

0

@Transu96 damy im Ferrana albo Fatiego

0

Czuje ze Balde nie będzie sie lubial z Felixem a niestety grają po jednej stronie…

0

Jezu Balde czemu nie do Felixa ? Fati jest bez formy nie musisz sie obrażać na Joao

1

Co łysy dał pasa w pole karne

4

Niby i Ferran i Felix pracuja w obronie a rywal i tak łatwo dochodzi do sytuacji.

0

Gavi kasuj madryciaka ;)

0

Balde bez formy. Albo jade do linii albo gram klepkę z Felixem a ten sie nabija na 1 rywala i traci

1

Messi będzie grał o 23 ? Bo nie wiem czy stawiac na Inter

0

@Szmulek juz chyba pierwsze były, łaska ultrasów psg na pstrym koniu jeździ

0

@Cotutajsiedzieje bartoszczur, al kalafiora i całego psg

2

@FcPortoFan1999 Jezu jak to brzmi XD

0

@SinMistico Śląsk, Gornik, Rayo takie kursy… nie wiem co mnie podkusiło czysto zamiast dac btts tak jak w Niemczech…

3

Dziady z Pari wszystko położą. Bombele taki słaby ze na sofa ocena poniżej 6 ?

0

Jak Cancelo ? Bo nie jestem w stanie ogladac :/

0

@Kamiloza91 kiedyś sie policzymy z tym gosciem z Betisu…

0

Gdzie jest Felix i co robi ten pustynny mvp na 9 ? ;)

0

Messi dzis zagra ?

0

Gundo luta nie baw sie w podania

0

Jezu po 10 min, to od razu było wiadomo ze karny i czerwona
Oni sa beznadziejni
Do ponownych szkoleń

0

Felix na ratunek

0

3 ich tam było, jakim cudem to wpadło

5

Ajaj te falsze Cancelo

1

Dawaj tego Felixa za Gaviego i jazda po 2 bramkę bo zremisujemy

0

Cancelo wybija a Roberto by to puscil i rywal przejął na skrzydle

2

Jak sie nie obudzimy to zaraz nam strzela

1

Gość przyjęciem klatki zakłada siatki. Jaki to będzie kot

5

Chłopu sie leje z ucha a sędzia faul dla Osasuny. Cyrk

2

Zjazd Lewego jak Benzemy po tym gdy wygrał ZP

8

Cancelo grzej sie, bez nogi bedziesz lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?