SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@culer_5306751 juz kiedys pytałem czemu nie mozna zalozyc jakas zrzutkę jak Wisła
0
@Transu96 damy im Ferrana albo Fatiego
0
Czuje ze Balde nie będzie sie lubial z Felixem a niestety grają po jednej stronie…
0
Jezu Balde czemu nie do Felixa ? Fati jest bez formy nie musisz sie obrażać na Joao
1
Co łysy dał pasa w pole karne
4
Niby i Ferran i Felix pracuja w obronie a rywal i tak łatwo dochodzi do sytuacji.
0
Gavi kasuj madryciaka ;)
0
Balde bez formy. Albo jade do linii albo gram klepkę z Felixem a ten sie nabija na 1 rywala i traci
1
Messi będzie grał o 23 ? Bo nie wiem czy stawiac na Inter
0
@Szmulek juz chyba pierwsze były, łaska ultrasów psg na pstrym koniu jeździ
0
@Cotutajsiedzieje bartoszczur, al kalafiora i całego psg
2
@FcPortoFan1999 Jezu jak to brzmi XD
0
@SinMistico Śląsk, Gornik, Rayo takie kursy… nie wiem co mnie podkusiło czysto zamiast dac btts tak jak w Niemczech…
3
Dziady z Pari wszystko położą. Bombele taki słaby ze na sofa ocena poniżej 6 ?
0
Jak Cancelo ? Bo nie jestem w stanie ogladac :/
0
@Kamiloza91 kiedyś sie policzymy z tym gosciem z Betisu…
0
Gdzie jest Felix i co robi ten pustynny mvp na 9 ? ;)
0
Messi dzis zagra ?
0
Gundo luta nie baw sie w podania
0
Jezu po 10 min, to od razu było wiadomo ze karny i czerwona
Oni sa beznadziejni
Do ponownych szkoleń
0
Felix na ratunek
0
3 ich tam było, jakim cudem to wpadło
5
Ajaj te falsze Cancelo
1
Dawaj tego Felixa za Gaviego i jazda po 2 bramkę bo zremisujemy
0
Cancelo wybija a Roberto by to puscil i rywal przejął na skrzydle
2
Jak sie nie obudzimy to zaraz nam strzela
1
Gość przyjęciem klatki zakłada siatki. Jaki to będzie kot
5
Chłopu sie leje z ucha a sędzia faul dla Osasuny. Cyrk
2
Zjazd Lewego jak Benzemy po tym gdy wygrał ZP
8
Cancelo grzej sie, bez nogi bedziesz lepszy