SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 tylko ze w każdej chwili obaj moga zrobic cos magicznego
0
@D10SLEO mam to samo ale juz Nico tez kiedys uwielbiałem
0
Szczerze to Felix i Yamal mogli zostać do końca. Ten Ferran tu na nic
6
Juz uwielbiam Fermina. Ależ mu to ogranie w niższej lidze duzo dało.
1
Jazda bo przewalimy mistrzostwo z Realem z najsłabsza kadra od lat
0
Tak powinnismy grać jak Fermin. Przyjęcie i od razu pila w przód. Żadnej zabawy byle pchnąć akcje do przodu
0
K***a nic nie wejdzie
1
No Fermin w to mi graj
1
Gdzie sa kartki dla Sevilli ?
0
Gavi znow jest swietnym piłkarzem po epizodzie z bycia Arturo Vidalem
0
Fermin niech sie zajmie strzelaniem bramek a nie kopaniem rywali bo wyleci
0
+ jest to ze dochodzimy do setek ale ich niewykorzystanie to kryminał
W Mallorce powinno byc 3/4:1 do przerwy
0
@Roobo w Mallorce tez powinno byc 3:1 do przerwy…
0
Jezu naciśnijcie ich i zaczną sie gubić. Dopoki nie wroci pressing 8 sek jak za Pepa to nie wrócimy na szczyt.
4
Cancelo jest genialny. Jakby miał po swojej stronie takiego skrzydłowego jak Ney to o moj Boże
0
Felix chwile temu przy piłce i nie ma komu sensownie zagrać…
10
Przypomniał sie Puyol na lini bramkowej
1
Ze to nie przeszło Ter Stegenowi…
0
Todo ok, La Liga Negreira buhaha
0
Rapha nie uczy sie na bledach. Wlasnie oddał gościowi. Ostatnim razem wyleciał
2
Ja j***e jaka akcja Cancelo. Czemu na sile Felix ? Wystarczyło dziubnac …
0
Czemu teraz Kounde nie rozciągnął do Yamala… niech rywal sobie pobiega a nie stoi w miejscu
0
@Proxi i kontratakach :/
0
@Rewolucja123 kto ma to rzucic ? Gundo nie wyglada jak w City :/
2
Chyba oba kluby nie przywykły grywać w piatki o 21 bo po obu stronach masa błędów
2
@BulaKG Orlowski i Laskowski i tamta Barca Pepa podczas klasyków
0
Fajne to było ze Felix od razu strzela. Szkoda ze nie dokręcił obok słupka :/
0
@WiernyKibic111 juz ja ma bo nie gwizdaja nic na nim w polu karnym
0
Masa niedokładności…
2
@BulaKG bo on pasuje jako spo, ma te dogrania