0

@Rewolucja123 tylko ze w każdej chwili obaj moga zrobic cos magicznego

0

@D10SLEO mam to samo ale juz Nico tez kiedys uwielbiałem

0

Szczerze to Felix i Yamal mogli zostać do końca. Ten Ferran tu na nic

6

Juz uwielbiam Fermina. Ależ mu to ogranie w niższej lidze duzo dało.

1

Jazda bo przewalimy mistrzostwo z Realem z najsłabsza kadra od lat

0

Tak powinnismy grać jak Fermin. Przyjęcie i od razu pila w przód. Żadnej zabawy byle pchnąć akcje do przodu

0

K***a nic nie wejdzie

1

No Fermin w to mi graj

1

Gdzie sa kartki dla Sevilli ?

0

Gavi znow jest swietnym piłkarzem po epizodzie z bycia Arturo Vidalem

0

Fermin niech sie zajmie strzelaniem bramek a nie kopaniem rywali bo wyleci

0

+ jest to ze dochodzimy do setek ale ich niewykorzystanie to kryminał
W Mallorce powinno byc 3/4:1 do przerwy

0

@Roobo w Mallorce tez powinno byc 3:1 do przerwy…

0

Jezu naciśnijcie ich i zaczną sie gubić. Dopoki nie wroci pressing 8 sek jak za Pepa to nie wrócimy na szczyt.

4

Cancelo jest genialny. Jakby miał po swojej stronie takiego skrzydłowego jak Ney to o moj Boże

0

Felix chwile temu przy piłce i nie ma komu sensownie zagrać…

10

Przypomniał sie Puyol na lini bramkowej

1

Ze to nie przeszło Ter Stegenowi…

0

Todo ok, La Liga Negreira buhaha

0

Rapha nie uczy sie na bledach. Wlasnie oddał gościowi. Ostatnim razem wyleciał

2

Ja j***e jaka akcja Cancelo. Czemu na sile Felix ? Wystarczyło dziubnac …

0

Czemu teraz Kounde nie rozciągnął do Yamala… niech rywal sobie pobiega a nie stoi w miejscu

0

@Proxi i kontratakach :/

0

@Rewolucja123 kto ma to rzucic ? Gundo nie wyglada jak w City :/

2

Chyba oba kluby nie przywykły grywać w piatki o 21 bo po obu stronach masa błędów

2

@BulaKG Orlowski i Laskowski i tamta Barca Pepa podczas klasyków

0

Fajne to było ze Felix od razu strzela. Szkoda ze nie dokręcił obok słupka :/

0

@WiernyKibic111 juz ja ma bo nie gwizdaja nic na nim w polu karnym

0

Masa niedokładności…

2

@BulaKG bo on pasuje jako spo, ma te dogrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?