2

Mieli piłkę na 3:0 a za chwile moze byc remis

0

Nie wiem czy odpalać te „derby” i znowu sie wkurzać jak ich ciągną za uszy.

0

Mats MVP ? Myslalem ze raczej Cancelo albo Lewy

0

Cancelo był za Robertem… czemu nie przepuścił

0

Celta ich robi jak chce a my o LM marzymy…
Andreas bez formy, zwolennikiem Kounde nigdy nie byłem. Ja bym spróbował Araujo i Inigo

1

@Barcaa12 nie rozumiem jakim cudem tyle lat nie potrafimy kontrować
Ostatnie kontry to czasy MSN

5

Gavi wyleci bo mu kable w głowie sie grzeją

0

Eh Gundo… w City by mu siadło i byłoby okienko

1

Rekin to tylko w drugiej połowie na zmęczonego rywala i jakies 10-20 min…

0

Po c*** takie glupie faule…

1

@FCB24 do poziomu Lengleta nie spadł bez przesady. Te urazy które go trapią nie pozwalają mu złapać optymalnej formy

0

Standard przed Porto wypadnie Franek

0

@hurek12 ale ja bym rotował z jakims Las Palmas a nie Celta

0

Alonso stoi jak kołek zamiast od razu doskoczyć i skasowac. I tak znow zrobili akcje Celcie

1

@bari_94 jakbyśmy grali szybko jak dawno temu to Celta by nie istniała

1

Ale to zepsuł Felix… jak to nie weszło ??? W takiej sytuacji to musi byc gol :(

0

Nasza obrona jeszcze nie jest żelazna. A jak predko sie taka nie stanie to raczej ciezki prognostyk na LM jak byle Celta nas moze zaskoczyć.
Pisałem ze na 5 obrońców musi byc jakies drybler na skrzydle a Ferran takim nie jest…

0

Nareszcie sa opcje w polu karnym. Jak sobie człowiek przypomni jak ktorys wczesniej robił akcje a w polu karnym pustki.

0

Przy Felixie i Lewym musi byc wysoko ustawiony skrzydłowy który będzie rozrywał rywala. Tutaj mus Rafa albo Lamine. Z Ferranem moze byc zamulka i bicie głowa w mur przez środek

1

Ile lat mozna lecieć na farcie ?

0

Real ciężary. Cieszy. Niech Carlo ich jeszcze zajedzie do grudnia to będzie bajeczka ;)

0

@Antajbandaj to samo mowilem koledze halowcy co sie smial po meczu z Getafe ze życzę im tez sie troche pomęczyć. Szkoda ze na tym meczu z Getafe nie było męczennika

0

My to gramy dzis 4231
Gavi Franek na pivotach a Gundo sie porusza jako SPO

0

Bilety miały byc wyprzedane a tu lipa jak nie wiem na trybunach

0

@Worny i ten Cancelo ;)

0

@Artysta9 jak na razie przepychają wszystko kolanem i liczylem ze dzisiaj RSSS udowodni ze Real jest słaby

0

@Barca1922 ale serio pytam. Była jakas kontrowersja ? Pomogli im odrobic ?

2

Skonczylem ogladac w przerwie ale juz nie wracam… bardzo pomagają rządowym w 2 połowie ?

0

@Emhyr bar w cebule cos pięknego

0

@Tasde pewnie ta chowana murawa cuchnie i nie mogą znieść fetoru ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?