0

@Comentateiro i nadal chcesz grać bez PO ?

1

Idzie gdzies znalezc na necie cały mecz z Totkami ?

0

@Faro jak drybling Abde Ci przypomina Neymara to za przeproszeniem chyba ślepy jestes.
Ja widze różnice w wiązaniu 2/3 rywali na małej przestrzeni a wypuszczeniu sobie piłki i bieg do przodu jeszcze ze spuszczona glowa.
Abde ma margines rozwoju ale nie oszukujmy sie, do poziomu Neymara nie dobije.

1

@Faro ale Abde Ci nie zagwarantuje 25+ G/A a Neymar tak

Mysle ze Neymar juz zrozumiał swoje bledy i na koniec chciałby podratować swoją karierę zeby jednak troche lepiej o nim mowili wiec w Barcy siądzie na tyłku

0

Ja na miejscu Barcy:
Na PO wziąłbym Cancelo albo Arnau
Na lewe skrzydło Fati i Neymar (obaj lubia sie posypać wiec będą sie wymieniać minutami).
Prawe skrzydło Rapha i Yamal
Środek Lewy i skoro Ferran sie trzyma rekami i nogami to niech zostanie jako zmiennik (jak zagra tylko 10-15% minut w sezonie to na przyszły sezon sam będzie chciał odejść).
Bernardo niestety musi poczekac. Albo za rok po niższej cenie albo za dwa jak Gundo. Jesli podpisze kontrakt z City to powinien zostać skreślony z listy.
Zeby to wszystko sie udało trzeba opchnac dobrze Kessiego, Lengleta, Desta, Abde. Alonso i Roberto mam nadzieje ze to ostatnie umowy i przyszły sezon out.
Za Dembele nie brałbym tej śmiesznej klauzuli tylko wymienil go za Neymara. Lepszy Ney niz 25 mln.

I kadra kompletna

8

Byłby teraz idealnym zmiennikiem ale holenderska prima balerina nie wiedziała czego chce i odszedł Auba :/

0

Bierzmy tego Arnau… walczak z charakterem i do tego wychowanek. Ma jeszcze margines rozwoju.
Mega chcialbym Cancelo ale jego pensja + fochy odstraszają a chcąc jeszcze Bernardo trzeba będzie wybrac między tym a tym.
Jesli zamiast Cancelo miałby trafic jakis ogor w postaci Meuniera to niech ida w tego Arnau.
Ivan jest niedoświadczony i jeszcze spadł ze swoim klubem.

1

2:1 daje gospodarzom dogrywkę ?

0

Bach, bach, Karabach loading ;)

0

Bierzmy tego Cancelo za wszelka cenę. Zmienmy formacje na wahadła. Balde i Cancelo tez moga narobić wiatru do przodu. Jak sie nie uda sciagnac wczesniej Roque to niech 2 napastnikami będą Lewy i Fati.
A Bernardo jak ma jeszcze 2 lata kontraktu to coz albo za rok po jakiejś mniejszej kwocie niz teraz albo niech wytrzyma w tym City do końca kontraktu i przyjdzie tak jak Gundo. Przyjmiemy go z wielka radością nawet za 2 lata. A on spełni na koniec kariery marzenie.

1

@gracianho7 ale my go juz nie chcemy

2

@hayek Neymar czasem nie musiał z prawnikami sie osobiście pojawić z czekiem w zębach w La Liga ?

0

Przeglądam tak tych prawych napastników… co byście powiedzieli na Henrique z Betisu ? Chyba jeszcze nie poziom na Barce :/

0

@Faro Alonso lubi to ;)

0

@maroon chyba ze tak na to spojrzymy.

1

@nuevojugador nie zdziwie sie jak niedługo tak będzie bo sie dembusiowi odwidziało

2

@Comentateiro Inigo nierozpoznany w boju ? To świetny stoper tylko ze szklany.

0

@maroon ale w 2017 zapłaciliśmy za niego 105 + 35 zmiennych

0

@chavez on nie moze wyjsc z cienia swojego agenta bo ma kurzy móżdżek

0

@Kuba_1 ja mysle ze al kalafior jest na tyle mściwy ze Mbappe wyląduje rok na trybunach zeby zabrac mu jeden sezon z zycia i ewentualnie popsuć formę. Zawsze to będzie rok starszy jak pójdzie do Realu pozniej.

0

@maroon nie rozumiem ? Mamy do odrobienia to co za niego zapłaciliśmy. Oby udało sie jak najwiecej wyrwać.
A nawet jak zostanie na ostatni rok to w przyszłym roku będzie miał juz 27 lat, pewnie rozwali sie podczas sezonu i nikt go nie będzie chciał. Wtedy znow będzie spoglądał tylko w nasza stronę.

1

@Explode o tym samym pomyslalem, ale on tak samo głupi jak Dembele

0

Czekamy do północy. Jak nie aktywują to od jutra druga klauzula albo klękać do miecza ;) jak odrobimy chociaz polowe to będzie dobrze. Przypominam 105 podstawy i 35 zmiennych. Było podawane ile ostatecznie tych zmiennych wypłaciliśmy ?

1

@Explode ehh Diaby poszedł do Aston Villi :/

1

A co jak PSG ściąga Dembele zeby zatrzymać Mbappe ?

0

@Bajson co to za informacja ?

1



Grzejemy to ! Toco, Toco, Tocopillano ! Ciary za każdym razem jak wspominam tamten mecz. Nie powiem, gdyby wrócił to łezka w oku by się zakręciła. Za wcześnie odszedł. W Arsenalu był człowiekiem orkiestra jak Messi u nas. Potem trochę się pogubił.

0

@LM10GOAT jeszcze jak, dawac go na last dance

0

Ehh chcemy spadkowicza zamiast Arnau nie mówiąc o marce jaka jest Cancelo…

A co do Dembele, jak sie nie wyrobią do północy to następna klauzula 100 mln albo do miecza :p

1

@MesQueUnClub_87 gdyby Raphie wrocil strzał z dystansu jak w Leeds to spokojnie walnie ze 20 bramek w sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?