0

Strzelcie tego gola do cholery… został tylko btts…

0

@Matheu12 eee szanuj moje rodzinne miasto

0

@Kapiczek teraz to mu dopiero odbije

0

@4drian0 czekam na gola Barcy…

3

I cyk sie nagrał Torre

0

@masa11 i co z tego jak Roberto i Alonso dostali kontrakty wiec będą na nastepny sezon

0

@Veysel a nie czasami 16 Depor ?

0

@Esteban_ rzeczywiście 3 braci p*****lec ;)

1

@Firestone przestał sie rozwijac, obejrzyj sobie gola z Betisem czy z kim tam na CN jak przyjmował piłkę z obrotem mijał kilku i strzelił a takiej jego akcji juz od dawna nie widziałem

0

@Firestone ma ten madżik tacz

1

Ogladam powtórki tego karnego i przeciez to jest cyrk. I kij ze to akurat Barca ale jak takie cos jest gwizdane w Hiszpanii to jest żart.
W pucharach nam nie gwizdali ewidentnych rak które blokowały tor lotu piłki a tu gwizdaja takie guano.

0

@barteq w LM nie gwizdaja ewidentnych rak które blokuja piłkę w locie a w Hiszpanii takie guano gwizdaja

0

@Messibestplayerintheworld niech idzie a cholere, elektryk juz od czasow Sevilli, babole imienia Klementynki Lengleta

0

@FrankliN7 ale jest nieograny, nie wiem kto to spieprzyl ale cały sezon juz powinien byc na wypożyczeniu i grać

3

Nie no ale jak oni chcą takie karne gwizdać to ja dziękuje… gość robi pajacyka zeby karnego dostać

4

Na prawde nie wiem co w tym klubie robią gracze pokroju Roberto i Alonso. Jakbym nie miał juz żywcem kim grać to bym wolał brac chlopakow z Barcy B, a noz ktorys by sie rozwinął. Totalnie przepalone na nic minuty.
Modlę sie o jedno konkretne okienko w którym posprzątamy wszystkich ktorzy nic nie wnoszą. My to nie Getafe. Tu musza grać najlepsi do cholery.
Przeciez chyba nawet Laporta to widzi kto odstaje poziomem.

7

Bez faulu na Frankiem ? Buhahah

2

Co ten Andreas chciał zrobic ?
No dobra, niech sie przyznają ze chcą spuscic Espanyol ;)
Szkoda tylko Mareczka
A Andreas oby nie zjechał z forma jak Lenglet po jednym sezonie :/

0

Cholera BvB musisz !

0

@Magicc89PL Zubimendi będzie za drogi jak na skale talentu i zostaniemy opcja Neves albo Amrabat…

17

Cieszymy sie ze Lahoz odchodzi a tu jeszcze słabsi przychodzą

9

Faul jak byk. Żółty klaun. Nawet na okręgówkę byłby słaby

1

Nawalił tych minut Torre…

2

Żółte klauny XD

2

Piękny Alonso. Wpada na Andreasa ktory chce łapać na spalonego a potem Andreas nie nadarza do drugiego gościa :/

0

Mou sie nie zmienia. Wyszedł wybronić i raczej wybroni…

0

@Sensible chodzi mi o to jak wyciągał go z BvB

23

„Nie widze fenomenu City tylko słabość Realu”, „City nie gra niczego niesamowitego, w 1 meczu gralismy jak równy z równym” zaczyna sie XD ale oni sa odklejeni

0

@Sensible nie był pewniakiem do odpalenia
Pep zagrał ryzykownie i wygrał

0

@barcelonaLM mieliśmy 2/3 setki wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?