SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelcie tego gola do cholery… został tylko btts…
0
@Matheu12 eee szanuj moje rodzinne miasto
0
@Kapiczek teraz to mu dopiero odbije
0
@4drian0 czekam na gola Barcy…
3
I cyk sie nagrał Torre
0
@masa11 i co z tego jak Roberto i Alonso dostali kontrakty wiec będą na nastepny sezon
0
@Veysel a nie czasami 16 Depor ?
0
@Esteban_ rzeczywiście 3 braci p*****lec ;)
1
@Firestone przestał sie rozwijac, obejrzyj sobie gola z Betisem czy z kim tam na CN jak przyjmował piłkę z obrotem mijał kilku i strzelił a takiej jego akcji juz od dawna nie widziałem
0
@Firestone ma ten madżik tacz
1
Ogladam powtórki tego karnego i przeciez to jest cyrk. I kij ze to akurat Barca ale jak takie cos jest gwizdane w Hiszpanii to jest żart.
W pucharach nam nie gwizdali ewidentnych rak które blokowały tor lotu piłki a tu gwizdaja takie guano.
0
@barteq w LM nie gwizdaja ewidentnych rak które blokuja piłkę w locie a w Hiszpanii takie guano gwizdaja
0
@Messibestplayerintheworld niech idzie a cholere, elektryk juz od czasow Sevilli, babole imienia Klementynki Lengleta
0
@FrankliN7 ale jest nieograny, nie wiem kto to spieprzyl ale cały sezon juz powinien byc na wypożyczeniu i grać
3
Nie no ale jak oni chcą takie karne gwizdać to ja dziękuje… gość robi pajacyka zeby karnego dostać
4
Na prawde nie wiem co w tym klubie robią gracze pokroju Roberto i Alonso. Jakbym nie miał juz żywcem kim grać to bym wolał brac chlopakow z Barcy B, a noz ktorys by sie rozwinął. Totalnie przepalone na nic minuty.
Modlę sie o jedno konkretne okienko w którym posprzątamy wszystkich ktorzy nic nie wnoszą. My to nie Getafe. Tu musza grać najlepsi do cholery.
Przeciez chyba nawet Laporta to widzi kto odstaje poziomem.
7
Bez faulu na Frankiem ? Buhahah
2
Co ten Andreas chciał zrobic ?
No dobra, niech sie przyznają ze chcą spuscic Espanyol ;)
Szkoda tylko Mareczka
A Andreas oby nie zjechał z forma jak Lenglet po jednym sezonie :/
0
Cholera BvB musisz !
0
@Magicc89PL Zubimendi będzie za drogi jak na skale talentu i zostaniemy opcja Neves albo Amrabat…
17
Cieszymy sie ze Lahoz odchodzi a tu jeszcze słabsi przychodzą
9
Faul jak byk. Żółty klaun. Nawet na okręgówkę byłby słaby
1
Nawalił tych minut Torre…
2
Żółte klauny XD
2
Piękny Alonso. Wpada na Andreasa ktory chce łapać na spalonego a potem Andreas nie nadarza do drugiego gościa :/
0
Mou sie nie zmienia. Wyszedł wybronić i raczej wybroni…
0
@Sensible chodzi mi o to jak wyciągał go z BvB
23
„Nie widze fenomenu City tylko słabość Realu”, „City nie gra niczego niesamowitego, w 1 meczu gralismy jak równy z równym” zaczyna sie XD ale oni sa odklejeni
0
@Sensible nie był pewniakiem do odpalenia
Pep zagrał ryzykownie i wygrał
0
@barcelonaLM mieliśmy 2/3 setki wtedy