0

Haha co operator podsumował mecz XD

0

Fati troche sie obudził ale to tylko Girona ktora jeszcze gra w miare ofensywnie. Gdybysmy grali z autobusem to Fati pewnie by nie istniał :/

0

Miałem nadzieje ze jak będzie nuda to chociaz Lahoz podniesie ciśnienie a tu stypa jak cholera

1

@damiano996 obawiam sie ze z Leo będzie jeszcze wiekszy stojanow

1

Szczerze ? Po sezonie bym sprzedał Torresa, Raphe a Fatiego wypożyczył. Ale za nasz budżet nikogo sensownego na skrzydła nie kupimy.
Niech ten Abde wraca chociaz wiatru porobi na skrzydle.
A moze jakas wymiana Dembele na Leao bo chyba nikt w Barcy nie zamierza opierać na nim przyszlosci tego klubu ;)

0

Teraz w 30’ Gavi na trybunach ?

0

@barcanawieki ale z Messim tez będzie stojanow

0

Czemu Barca podaje sobie w żółto czerwonych strojach ?

1

@Cobra303 cos ala Rayo Paco Jemeza. Kij ze dostawali worek bramek ale chcieli grać w piłkę. I za to sie ich szanowało

1

@sevs właśnie to jest najgorsze ze Xavi chce trzymac Roberto i jeszcze teraz Busiego

1

Piękny powrót Roberto. Dawał z siebie wszystko a rywal bez potu jeszcze bardziej sie oddalał XD

1

@Death_voice razem z Busim i Alba. Nadal odliczamy ;)

2

Aj co za wirtuozeria Roberto. Trzymanie takich gosci w kadrze to wywalanie ich pensji w błoto. Lepiej zeby sobie Lapcio tymi banknotami cygara odpalał

1

@Coutinho007 i jeszcze jak fajnie ręce rozkłada ze spokoj a nagle rywal zza pleców wyskakuje i prawie piłkę odbiera

Jezu jakby mi dali szanse w Barcy to byłbym nawet lepszy od Roberto bo czasem bym podał do przodu a grałbym za czapkę gruszek ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB ja cały czas mam wrażenie ze odstajemy fizycznie od rywali, dlatego wciaz obskakujemy blamaze w wielkich meczach
A widać to wlasnie na przykładach jak Balde czy Dembele przyspiesza to nie ma nikogo do gry

0

Girona rozdaje pily, niech nasi pomocnicy sie uczą jak sie puszcza w boj atak. Ale Busi musi sobie potruchtać i najpierw pomyslec zanim poda ;)

1

Ogladam wlasnie analizę na TVP Sport, piękne powroty Kessiego i Busiego.

25

Kompromitacja… po tym jak zaczęliśmy mecz to czuje sie jakbym dostał w twarz.

2

Ja bym wolał zeby Kounde grał na PO bo na SO on za czesto jest elektryczny i wiadomo to juz od czasow Sevilli.

0

@Technik od czasow Sevilli to juz wiadomo

0

@TheNekro94 trzeba sie pozbyć Alonso, Busiego i Roberto…

2

Ale zesral Ferran przyjęciem o matko…

0

@wlodek54 Christensena, De Jonga tez ?

0

Pol pierwszego składu nie ma :/ no nie da sie długo lecieć na farcie

0

Głupota na oczach sędziego…

0

W CDR liczą sie gole na wyjezdzie ?

2

Eh jakby Rapha miał grę 1 na 1 na tym skrzydle i wygrywał to ma autostradę do wykładania Lewemu ale niestety wyłuskują mu piłkę za kazdym razem :/

4

Araujo wlasnie wgniótł słupek

1

Nosz k***a znowu zablokowane

10

Jazda z nimi bo maja kupę w majtach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?