SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha co operator podsumował mecz XD
0
Fati troche sie obudził ale to tylko Girona ktora jeszcze gra w miare ofensywnie. Gdybysmy grali z autobusem to Fati pewnie by nie istniał :/
0
Miałem nadzieje ze jak będzie nuda to chociaz Lahoz podniesie ciśnienie a tu stypa jak cholera
1
@damiano996 obawiam sie ze z Leo będzie jeszcze wiekszy stojanow
1
Szczerze ? Po sezonie bym sprzedał Torresa, Raphe a Fatiego wypożyczył. Ale za nasz budżet nikogo sensownego na skrzydła nie kupimy.
Niech ten Abde wraca chociaz wiatru porobi na skrzydle.
A moze jakas wymiana Dembele na Leao bo chyba nikt w Barcy nie zamierza opierać na nim przyszlosci tego klubu ;)
0
Teraz w 30’ Gavi na trybunach ?
0
@barcanawieki ale z Messim tez będzie stojanow
0
Czemu Barca podaje sobie w żółto czerwonych strojach ?
1
@Cobra303 cos ala Rayo Paco Jemeza. Kij ze dostawali worek bramek ale chcieli grać w piłkę. I za to sie ich szanowało
1
@sevs właśnie to jest najgorsze ze Xavi chce trzymac Roberto i jeszcze teraz Busiego
1
Piękny powrót Roberto. Dawał z siebie wszystko a rywal bez potu jeszcze bardziej sie oddalał XD
1
@Death_voice razem z Busim i Alba. Nadal odliczamy ;)
2
Aj co za wirtuozeria Roberto. Trzymanie takich gosci w kadrze to wywalanie ich pensji w błoto. Lepiej zeby sobie Lapcio tymi banknotami cygara odpalał
1
@Coutinho007 i jeszcze jak fajnie ręce rozkłada ze spokoj a nagle rywal zza pleców wyskakuje i prawie piłkę odbiera
Jezu jakby mi dali szanse w Barcy to byłbym nawet lepszy od Roberto bo czasem bym podał do przodu a grałbym za czapkę gruszek ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB ja cały czas mam wrażenie ze odstajemy fizycznie od rywali, dlatego wciaz obskakujemy blamaze w wielkich meczach
A widać to wlasnie na przykładach jak Balde czy Dembele przyspiesza to nie ma nikogo do gry
0
Girona rozdaje pily, niech nasi pomocnicy sie uczą jak sie puszcza w boj atak. Ale Busi musi sobie potruchtać i najpierw pomyslec zanim poda ;)
1
Ogladam wlasnie analizę na TVP Sport, piękne powroty Kessiego i Busiego.
25
Kompromitacja… po tym jak zaczęliśmy mecz to czuje sie jakbym dostał w twarz.
2
Ja bym wolał zeby Kounde grał na PO bo na SO on za czesto jest elektryczny i wiadomo to juz od czasow Sevilli.
0
@Technik od czasow Sevilli to juz wiadomo
0
@TheNekro94 trzeba sie pozbyć Alonso, Busiego i Roberto…
2
Ale zesral Ferran przyjęciem o matko…
0
@wlodek54 Christensena, De Jonga tez ?
0
Pol pierwszego składu nie ma :/ no nie da sie długo lecieć na farcie
0
Głupota na oczach sędziego…
0
W CDR liczą sie gole na wyjezdzie ?
2
Eh jakby Rapha miał grę 1 na 1 na tym skrzydle i wygrywał to ma autostradę do wykładania Lewemu ale niestety wyłuskują mu piłkę za kazdym razem :/
4
Araujo wlasnie wgniótł słupek
1
Nosz k***a znowu zablokowane
10
Jazda z nimi bo maja kupę w majtach