2

@BulaKG jak masz ludzi co robią patelnie to i Ty bys tam brylował ;)

0

PSG do domu i oby Leo też wrócił do domu ;)

4

Albo go sprawdzają w miejsce Busiego albo niech sprzedają poki cos wart.

1

Donatello juz zaczyna samolubne show, co on z tego chciał zrobic ? Zamiast szukac kolegow ;) ale dobrze niech lecą
Szkoda tylko ze to Bayern wtedy przejdzie dalej ;)

13

Szkoda ze Liverpool z Realem nie był taki fajny. A my z Utd odpadliśmy…

1

Będzie wycie w Madrycie ale ile razy nam nie przyznawali czystych karnych ? Kiedys musialo sie zwrócić

0

Jeszcze Raphe zmienia który jedyny z przodu biega

1

Ale jaka to przeciez karny powinien byc

0

Rapha zacznij dryblować bo za serducho akurat Cie doceniam

1

Jeszcze Garcia. Nie no Xavi to sie serio szkolił przy Guardioli ? Bo jak na razie wyglada jakby był przy Mourinho.

0

Jezu przeciez to co my gramy do przodu to jakas okregowka…

2

Alarcon juz nie wejdzie bo będą bronić wyniku

0

Będzie na Real ?

1

Proszę wymieńcie go do City na Silve…

1

Bez De Jonga ? Boże miej nas w opiece w tej pomocy…

0

@Coutinho007 Gavi z trybun zleci ?

0

Linia pomocy słaba to i nie kontrolujemy wszystko na 100%

0

@kiper09 szczegolnie ze dawniej pojawiał sie tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba…

0

No nie wychodzi mu ten drybling. Rywale strasznie go czytają co chce zrobic. Niestety z tym czyms sie trzeba urodzić a wtedy nawet jak sie piłka od seka odbije to mija rywala

0

@mekston no ale to połykanie opon przez bolid moze byc bardzo problematyczne o ile nie uda im sie tego naprawic

2

Haha Polacy na banerach CN

0

Fati nie jadłeś dzisiaj nic ? Zapieprzyc w okno po długim to podaje farfocla po ziemi bramkarzowi

0

@mekston nie ogladam live ale czytałem gdzies ze po padoku mowi sie iz Ferrari połyka szybko opony
Dlatego wczoraj w kwali nie wyjechał walczyć o ostatnie okrążenie

3

Strasznie niedokładnie od pierwszych minut. Glupie straty piłek

0

2 razy sie potknął, zrobił ruletkę a potem i tak stracił… Boże Rapha juz mam coraz mniej cierpliwości

0

Jednak były gwizdy na Moribe

2

Hahah jezu z takiej kupy mogła byc dwubramkowa zaliczka. Ajajaj

2

I gdzie kartka dla Camavingi ?

8

Jak zawsze, Realek goni wynik to conajmniej 5 min

1

Busi ma mozliwosc podania, waha sie i po wszystkim… kilka lat młodszy Busi i pila juz by szła do przodu. Przeciez tego sie nie powinno zapominać…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?