SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG jak masz ludzi co robią patelnie to i Ty bys tam brylował ;)
0
PSG do domu i oby Leo też wrócił do domu ;)
4
Albo go sprawdzają w miejsce Busiego albo niech sprzedają poki cos wart.
1
Donatello juz zaczyna samolubne show, co on z tego chciał zrobic ? Zamiast szukac kolegow ;) ale dobrze niech lecą
Szkoda tylko ze to Bayern wtedy przejdzie dalej ;)
13
Szkoda ze Liverpool z Realem nie był taki fajny. A my z Utd odpadliśmy…
1
Będzie wycie w Madrycie ale ile razy nam nie przyznawali czystych karnych ? Kiedys musialo sie zwrócić
0
Jeszcze Raphe zmienia który jedyny z przodu biega
1
Ale jaka to przeciez karny powinien byc
0
Rapha zacznij dryblować bo za serducho akurat Cie doceniam
1
Jeszcze Garcia. Nie no Xavi to sie serio szkolił przy Guardioli ? Bo jak na razie wyglada jakby był przy Mourinho.
0
Jezu przeciez to co my gramy do przodu to jakas okregowka…
2
Alarcon juz nie wejdzie bo będą bronić wyniku
0
Będzie na Real ?
1
Proszę wymieńcie go do City na Silve…
1
Bez De Jonga ? Boże miej nas w opiece w tej pomocy…
0
@Coutinho007 Gavi z trybun zleci ?
0
Linia pomocy słaba to i nie kontrolujemy wszystko na 100%
0
@kiper09 szczegolnie ze dawniej pojawiał sie tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba…
0
No nie wychodzi mu ten drybling. Rywale strasznie go czytają co chce zrobic. Niestety z tym czyms sie trzeba urodzić a wtedy nawet jak sie piłka od seka odbije to mija rywala
0
@mekston no ale to połykanie opon przez bolid moze byc bardzo problematyczne o ile nie uda im sie tego naprawic
2
Haha Polacy na banerach CN
0
Fati nie jadłeś dzisiaj nic ? Zapieprzyc w okno po długim to podaje farfocla po ziemi bramkarzowi
0
@mekston nie ogladam live ale czytałem gdzies ze po padoku mowi sie iz Ferrari połyka szybko opony
Dlatego wczoraj w kwali nie wyjechał walczyć o ostatnie okrążenie
3
Strasznie niedokładnie od pierwszych minut. Glupie straty piłek
0
2 razy sie potknął, zrobił ruletkę a potem i tak stracił… Boże Rapha juz mam coraz mniej cierpliwości
0
Jednak były gwizdy na Moribe
2
Hahah jezu z takiej kupy mogła byc dwubramkowa zaliczka. Ajajaj
2
I gdzie kartka dla Camavingi ?
8
Jak zawsze, Realek goni wynik to conajmniej 5 min
1
Busi ma mozliwosc podania, waha sie i po wszystkim… kilka lat młodszy Busi i pila juz by szła do przodu. Przeciez tego sie nie powinno zapominać…