4

Pavard jaki kloc, mam nadzieje ze do nas nie trafi.

0

Bayernowi brakuje lepszej 9 ale grają nadal lepiej i szybciej niz my. Tak szczerze

2

Ramos fryzurka fresh, zobaczymy na koniec meczu czy jednak forma nie za stara ;)

0

@AduŚ07 cos wiecej ?

0

Baja gniecie pressingiem PSG.
Ciekawi mnie jakby to wygladalo gdybysmy to my byli zamiast szejków.

0

Jak ten młody z PSG strzeli gola to pobije rekord Fatiego w LM ?

2

@Ali3231 oby Romero go zmielił

0

O moj Boże UFF az mi sie przypomniały mecze ze Klementynka Lengletem

1

I czemu on nie wpuscil Fatiego na 15 min za Gaviego ?

0

Coś z spieprzyl Pedri…

0

Jezu puknijcie ta 2 i do domu…

1

Xavi zdejmuj k***a bo juz nie wytrzymam

1

Ilość k***a m*c jak Rapha robi cos przy piłce przebiła dzisiaj skale

0

Pino jeszcze nie dobiegł do pilki ale katem oka zobaczył Araujo i obsral zbroje
Tak ma byc

0

W Anglii taki strzał uderzałby na lewy słupek i siedziało teraz wszystko zmienia i nie siada. I po co to robi ?

0

Rapha k***a co ty robisz…

2

W obronie forma mutant. Oby jak najdłużej tak funkcjonował duet Ronald-Andreas.

4

Ehh kiedys tak woził Fati…

1

Tak samo powinien Lewy konczyc wczesniej obok słupka tylko skuteczniej

1

Villareal co chwile lezy czy był faul czy nie. Ktos im powie ze przegrywaja, nie ma 0:0.

1

@lionelmessigoat Jezu nie rozumiesz ze „Koklę” to typ gościa co sam brutalnie fauluje a jak jego sie dotknie to teatr. A teraz po prostu trafiła kosa na kamien bo chciał wyciąć Kessiego a to Kessie wyciął jego mimo ze niechcący

0

@lionelmessigoat nie chodzi mi o teraz ale ogolnie o obu panów na C w Villareal

0

Kessie zniszczył gościa. Jeszcze drugiego na C i będzie spokoj ;) nienawidze takich co sami faulują a jak sie ich dotknie to turlają sie jak Vini ;) wiec 1 mniej

1

Jezu Rapha co sie z toba zrobiło… jak mozna to tak spieprzyc

0

Villareal juz nosi na faule a sędzia bez kartek

0

@Ernestoo jest tak jakby wiecej IQ na boisku

1

Franek i Pedri pięknie demolują pomoc

0

Naciskac ich bo sie myla wtedy. I od razu doskok do Parejo bo wolny jak Busi

1

Oby cos ruszyło z forma Lewego. Na poczatku nie dość ze strzelał to podawał takie ciasteczka wlasnie

0

Uff pograli, oby bez spalonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?