SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pavard jaki kloc, mam nadzieje ze do nas nie trafi.
0
Bayernowi brakuje lepszej 9 ale grają nadal lepiej i szybciej niz my. Tak szczerze
2
Ramos fryzurka fresh, zobaczymy na koniec meczu czy jednak forma nie za stara ;)
0
@AduŚ07 cos wiecej ?
0
Baja gniecie pressingiem PSG.
Ciekawi mnie jakby to wygladalo gdybysmy to my byli zamiast szejków.
0
Jak ten młody z PSG strzeli gola to pobije rekord Fatiego w LM ?
2
@Ali3231 oby Romero go zmielił
0
O moj Boże UFF az mi sie przypomniały mecze ze Klementynka Lengletem
1
I czemu on nie wpuscil Fatiego na 15 min za Gaviego ?
0
Coś z spieprzyl Pedri…
0
Jezu puknijcie ta 2 i do domu…
1
Xavi zdejmuj k***a bo juz nie wytrzymam
1
Ilość k***a m*c jak Rapha robi cos przy piłce przebiła dzisiaj skale
0
Pino jeszcze nie dobiegł do pilki ale katem oka zobaczył Araujo i obsral zbroje
Tak ma byc
0
W Anglii taki strzał uderzałby na lewy słupek i siedziało teraz wszystko zmienia i nie siada. I po co to robi ?
0
Rapha k***a co ty robisz…
2
W obronie forma mutant. Oby jak najdłużej tak funkcjonował duet Ronald-Andreas.
4
Ehh kiedys tak woził Fati…
1
Tak samo powinien Lewy konczyc wczesniej obok słupka tylko skuteczniej
1
Villareal co chwile lezy czy był faul czy nie. Ktos im powie ze przegrywaja, nie ma 0:0.
1
@lionelmessigoat Jezu nie rozumiesz ze „Koklę” to typ gościa co sam brutalnie fauluje a jak jego sie dotknie to teatr. A teraz po prostu trafiła kosa na kamien bo chciał wyciąć Kessiego a to Kessie wyciął jego mimo ze niechcący
0
@lionelmessigoat nie chodzi mi o teraz ale ogolnie o obu panów na C w Villareal
0
Kessie zniszczył gościa. Jeszcze drugiego na C i będzie spokoj ;) nienawidze takich co sami faulują a jak sie ich dotknie to turlają sie jak Vini ;) wiec 1 mniej
1
Jezu Rapha co sie z toba zrobiło… jak mozna to tak spieprzyc
0
Villareal juz nosi na faule a sędzia bez kartek
0
@Ernestoo jest tak jakby wiecej IQ na boisku
1
Franek i Pedri pięknie demolują pomoc
0
Naciskac ich bo sie myla wtedy. I od razu doskok do Parejo bo wolny jak Busi
1
Oby cos ruszyło z forma Lewego. Na poczatku nie dość ze strzelał to podawał takie ciasteczka wlasnie
0
Uff pograli, oby bez spalonego