SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Andreas co zdjąłes Gaviemu…
Pedri dzisiaj postanowił rzucać ciastka
0
Jak on tego nie strzelił ? Ja myslalem ze z zamkniętymi oczami…
1
@takisobiektos gwiazda ktora nie rzuca XD
2
@Kidd kiedys przeciwnik juz wychodził z pełnymi gaciami a to dawało nam juz bramkę przewagi na start
7
@Worny Maffeo < 3 i jeszcze ten chłop co chciał zeby fawelarz pocałował herb Majorki XD
10
Rapha musi popracować troche z psychologiem i przestać sie bać bo ma zadatki na bycie naszym Di Maria. Neyem nigdy nie będzie ale myśleniem, podawaniem i powrotami do defensywy moze byc jak Argentyńczyk.
Tu sie machnie jak ostatnio co miał sete, tu sie poślizgnie i to nie raz w jednym meczu tu cos tam. Musi to wyeliminować bo odbiera mu to pewność siebie.
1
@tbas jeszcze trochę i dobije do poziomu z Ajaxu, oby !
2
Pechowy remis z Rayo i frajerska strata zwycięstwa z Espanyolem i sytuacja w lidze by była piękna…
0
Wywiad z Mareczkiem ;) fryzura fresh ale po przeszczepie zmienił mu sie kolor włosów ;)
0
@maatiixx nie wiem, dlatego pytam
0
Gajdek i Białkowski tworzą jeszcze razem czy ich drogi sie rozeszły ?
0
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDM2Mzg3MjAwMzqZ9wRXo1aXlcKA5Vc%3D
Barca uwalila gościowi 100 koła
0
@Kamiloza91 jest zbyt duzy na aktualna role w drużynie
0
Profesor Andreas jest nie do przejścia ;)
2
De Jong jest piękny od jakiegos czasu ;)
0
Ciekawe co znajomy powie, bo według niego miały nas zatrzymać obie drużyny z Sevilli XD
0
Dobrze ze jest 3 bo mialbym zawał ale Araujo musi odpoczac po tym jak go kosili dzisiaj
0
Lewy przebywa z pięknym Brazolem i mu sie Joga Bonito włączyła
Ale podanie Franka do Alby !
1
Mógł walić bezpośrednio
0
Jak ostatnio nadepneli Raphe to sędzia nie widział a co gorsze VAR bo tamto było w polu karnym
0
My tez Cie kochamy Gavi < 3 jeszcze jedna i zamykamy
0
Idzie Kounde a Pedri sie patrzy i nic. Ostatnio nie swoj jest Pedri.
1
Sampa mu po prostu dał przepis na zakalec ;)
0
Andreas profesor w rozegraniu a Ronald profesor w powietrzu. W koncu cieszę sie nasza defensywa. Ehh jakby byli w meczu z Interem…
0
Kessie dziabniecie jak dawniej w Milanie, czesto puszczał tak skrzydłowych.
Ale mimo wszystko ruchami nadal odstaje
0
Dawać 2 od razu. Franek luz, podoba mi sie to
0
Ostatnimi czasy Alba nie boi sie strzelać a bywaly lata gdzie by podawał zamiast strzelać
1
Grzej Fatiego nie Ferrana
4
@barteq zbyt długie zgrupowanie z kadra XD
0
Profesor Andreas nie do przejścia ;)