1

Andreas co zdjąłes Gaviemu…
Pedri dzisiaj postanowił rzucać ciastka

0

Jak on tego nie strzelił ? Ja myslalem ze z zamkniętymi oczami…

1

@takisobiektos gwiazda ktora nie rzuca XD

2

@Kidd kiedys przeciwnik juz wychodził z pełnymi gaciami a to dawało nam juz bramkę przewagi na start

7

@Worny Maffeo < 3 i jeszcze ten chłop co chciał zeby fawelarz pocałował herb Majorki XD

10

Rapha musi popracować troche z psychologiem i przestać sie bać bo ma zadatki na bycie naszym Di Maria. Neyem nigdy nie będzie ale myśleniem, podawaniem i powrotami do defensywy moze byc jak Argentyńczyk.
Tu sie machnie jak ostatnio co miał sete, tu sie poślizgnie i to nie raz w jednym meczu tu cos tam. Musi to wyeliminować bo odbiera mu to pewność siebie.

1

@tbas jeszcze trochę i dobije do poziomu z Ajaxu, oby !

2

Pechowy remis z Rayo i frajerska strata zwycięstwa z Espanyolem i sytuacja w lidze by była piękna…

0

Wywiad z Mareczkiem ;) fryzura fresh ale po przeszczepie zmienił mu sie kolor włosów ;)

0

@maatiixx nie wiem, dlatego pytam

0

Gajdek i Białkowski tworzą jeszcze razem czy ich drogi sie rozeszły ?

0

0

@Kamiloza91 jest zbyt duzy na aktualna role w drużynie

0

Profesor Andreas jest nie do przejścia ;)

2

De Jong jest piękny od jakiegos czasu ;)

0

Ciekawe co znajomy powie, bo według niego miały nas zatrzymać obie drużyny z Sevilli XD

0

Dobrze ze jest 3 bo mialbym zawał ale Araujo musi odpoczac po tym jak go kosili dzisiaj

0

Lewy przebywa z pięknym Brazolem i mu sie Joga Bonito włączyła

Ale podanie Franka do Alby !

1

Mógł walić bezpośrednio

0

Jak ostatnio nadepneli Raphe to sędzia nie widział a co gorsze VAR bo tamto było w polu karnym

0

My tez Cie kochamy Gavi < 3 jeszcze jedna i zamykamy

0

Idzie Kounde a Pedri sie patrzy i nic. Ostatnio nie swoj jest Pedri.

1

Sampa mu po prostu dał przepis na zakalec ;)

0

Andreas profesor w rozegraniu a Ronald profesor w powietrzu. W koncu cieszę sie nasza defensywa. Ehh jakby byli w meczu z Interem…

0

Kessie dziabniecie jak dawniej w Milanie, czesto puszczał tak skrzydłowych.
Ale mimo wszystko ruchami nadal odstaje

0

Dawać 2 od razu. Franek luz, podoba mi sie to

0

Ostatnimi czasy Alba nie boi sie strzelać a bywaly lata gdzie by podawał zamiast strzelać

1

Grzej Fatiego nie Ferrana

4

@barteq zbyt długie zgrupowanie z kadra XD

0

Profesor Andreas nie do przejścia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?